forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 cze 2018, 17:18 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
To prawda nick, ja nigdy tego nie robię tyż.
Z tym, że pisiaki mają na swoich mordach wypisaną arogancję, chamstwo, tępotę, miernotę moralną i brak czegokolwiek, czym normalnie charakteryzuje się człowiek nawet średnio kulturalny.
Taka specjalna szajka wybrańców/mutantów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 18:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Zaufany przydupas prezesa. :lol:


Wtrancając swoje pienć groszy
Oczywiście nie wiemy jakie cechy charakteru ma dany zaufany pana prezesa. Może jest tak samo podły jak rzeczony prezes a może dobroduszny i przytulisty jak misio. A jak dobroduszny to popatrzcie na jego fizys - czyż nie byłoby w tym zgodności? No ile ma on w sobie przytulistego misiowatego ciepła i niewinności :lol:

Obrazek

Po drugie uważam, że jeżeli kto jest wredny, jest chamem i do tego adekwatny wygląd, to dlaczego tego związku nie podkreślać? Nie ma przecież w tym nic uwłaczającego, skoro sam posiadacz takiego charakteru i mordy sam sobie uwłacza tym co toczy z pyska.

Co do PiSowców - zgadzam się, że w ich przypadku zbiór ludzi o paskudnych charakterach i wygląd bardzo często się zbiega.

Ale są tam również przypadki, które żyją w niezgodności z tą teoria. W naturze często tak bywa. Takimi np są Jacek Żalek i Zbigniew Ziobro zwany zerem. To kanalie ale jednocześnie aż wprost obleśnie przystojni. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 19:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Pantryglodytes pisze:
Obrazek

Policja złapała .... Dziennik Ustaw198120poz. 99Ustawa z dnia 31 lipca 1981 r. o kontroli publikacji i widowisk...... z rosyjską amunicją ....Dziennik Ustaw198120poz. 99Ustawa z dnia 31 lipca 1981 r. o kontroli publikacji i widowisk.....
Tak, to byli ....Dziennik Ustaw198120poz. 99Ustawa z dnia 31 lipca 1981 r. o kontroli publikacji i widowisk, 29 sztuk,...... w sprawie.
Oficer BOR został zatrzymany ....Dziennik Ustaw198120poz. 99Ustawa z dnia 31 lipca 1981 r. o kontroli publikacji i widowisk.... jego broń i amunicja została skonfiskowana.
Sprawa się rypła tylko dlatego że służbista policyjny, sierżant Sebastian odkrył że .....Dziennik Ustaw198120poz. 99Ustawa z dnia 31 lipca 1981 r. o kontroli publikacji i widowisk......
Stanisław Żaryń, rzecznik odpisał .... oświadczam, że .... zawierają szereg insynuacji i nieprawdziwych informacji.

Wychodzi że to nie jest informacja/ dezinformacja do rozebrania bez pół litra, zwłaszcza przez ignoranta w sprawach wojskowych, ktoś rozumie o co tu chodzi? :?
Szkoda że na forumie nie ma ostatnio Pana Kiziora, może on by co rozumiał zawłaszcza że to o jego rewir chodzi, prawdopodobnie.

Drogi Panie Tryglodytesie,Kizior nigdy nie był
w CBA,odszedł z resortu zanim powstało.Jak znajdzie czas,to może się i odniesie.Prawdopodobnie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 19:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zauważyłem to co robi od pewnego czasu Małpa. O co mu chodzi? Szuka, jak to ostatnio zgrabnie, precyzyjnie i kulturalnie kolega Stary pisze. że zacytuję "prącia" do zadu? Nudzi mu się? Może niech wyjaśni. Skrzywdził go kto? Spad z drzewa genealogicznego? Niech go nie trapi nic - od małpy pochodzi jak my wszyscy.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 19:56 
Pan Maupa próbuje pobudzić.
Jest tylko jeden warunek. Musi być co pobudzać.
Gdy brakuje tego czegoś co wejdzie w interakcję z tym co pisze Pan Maupa, jedynym co można napisać to

Boruch pisze:
Skrzywdził go kto? Spad z drzewa genealogicznego?


Na górę
  
 
Post: 07 cze 2018, 20:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Witam wszystkich!
Przerywam milczenie wyjątkowo ponieważ zostałem przywołany przez Pana Małpę z sugestią jakobym miał coś wspólnego z obecnymi służbami.
Na wstępie; nie miałem i nie mam nic wspólnego z CBA. Gdy odszedłem z Policji nikomu nie śniło się o tej formacji, a Mariusz Kamiński zajmował się zadymami.
W przypadku wykonywania czynności typowo policyjnych jak przeszukanie czy zatrzymanie CBA ma działać na ogólnych zasadach jak Policja.
Ten przypadek, a raczej pismo wyrwane z kontekstu. W wyniku przeszukania pomieszczeń zatrzymano dwie sztuki broni (CZ i Beretta) oraz znaczną ilość amunicji 9 mm. Z uwagi na typ broni zapewne to amunicja 9 mm Para (Parabellum). Ciekawe po jaką cholerę było im tyle amunicji. Na wojnę się wybierali czy co? Posiadając kilka sztuk broni nigdy nie robiłem takich zapasów. Na dnie łuski są oznaczenia jaki to rodzaj amunicji. Powinni byli to zaznaczyć w dokumencie. Ponieważ siłą rzeczy nie mogę znać sprawy, mogę tylko odnieść do samego dokumentu. Jest sporządzony prawidłowo. Zakwestionowana w trakcie przeszukania broń i amunicja została przekazana do WPA (Wydział Postępowania Administracyjnego), który zajmuje się m.in. zezwoleniami na broń palną. Świadczy o tym adnotacja o przyjęciu przez funkcjonariusza policji w stopniu sierżanta. Następnie Policja na podstawie wyników w sprawie powinna przeprowadzić własne postępowanie wyjaśniające. Może zostać skonfiskowana, może zostać zwrócona właścicielom. Do czasu zakończenia sprawy pozostaje w depozycie. Tyle i aż tyle.
Nie wiem dlaczego Pan Małpa przywołuje starą i nieistniejącą ustawę o kontroli publikacji i widowisk bo nijak się ma do tej sprawy. Nie wiem również skąd informacja o amunicji rosyjskiego pochodzenia ni przypiął ni przyłatał. W ogóle komentarz Pana Małpy jest niezbyt komunikatywny delikatnie mówiąc. Zrozumiem jeżeli Pan Małpa był po tzw. hmm spożyciu.
Sądzę, że udzieliłem zainteresowanym wyczerpującej informacji.

PS. Panu Małpie radziłbym ostrożność w cytowaniu tego typu dokumentów. Szczególnie, że zawierają personali stron.

Kłaniam z poważaniem i pozdrowieniami dla uczestników Forum.
Stary Kizior

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 20:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czyli wyszło na moje. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 cze 2018, 22:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Zawsze twierdziłem, że z mądrym przyjemnie pogadać......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 0:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
starykizior pisze:
Witam wszystkich!
Przerywam milczenie wyjątkowo ponieważ zostałem przywołany przez Pana Małpę z sugestią jakobym miał coś wspólnego z obecnymi służbami.
Na wstępie; nie miałem i nie mam nic wspólnego z CBA. Gdy odszedłem z Policji nikomu nie śniło się o tej formacji, a Mariusz Kamiński zajmował się zadymami.
W przypadku wykonywania czynności typowo policyjnych jak przeszukanie czy zatrzymanie CBA ma działać na ogólnych zasadach jak Policja.
Ten przypadek, a raczej pismo wyrwane z kontekstu. W wyniku przeszukania pomieszczeń zatrzymano dwie sztuki broni (CZ i Beretta) oraz znaczną ilość amunicji 9 mm. Z uwagi na typ broni zapewne to amunicja 9 mm Para (Parabellum). Ciekawe po jaką cholerę było im tyle amunicji. Na wojnę się wybierali czy co? Posiadając kilka sztuk broni nigdy nie robiłem takich zapasów. Na dnie łuski są oznaczenia jaki to rodzaj amunicji. Powinni byli to zaznaczyć w dokumencie. Ponieważ siłą rzeczy nie mogę znać sprawy, mogę tylko odnieść do samego dokumentu. Jest sporządzony prawidłowo. Zakwestionowana w trakcie przeszukania broń i amunicja została przekazana do WPA (Wydział Postępowania Administracyjnego), który zajmuje się m.in. zezwoleniami na broń palną. Świadczy o tym adnotacja o przyjęciu przez funkcjonariusza policji w stopniu sierżanta. Następnie Policja na podstawie wyników w sprawie powinna przeprowadzić własne postępowanie wyjaśniające. Może zostać skonfiskowana, może zostać zwrócona właścicielom. Do czasu zakończenia sprawy pozostaje w depozycie. Tyle i aż tyle.
Nie wiem dlaczego Pan Małpa przywołuje starą i nieistniejącą ustawę o kontroli publikacji i widowisk bo nijak się ma do tej sprawy. Nie wiem również skąd informacja o amunicji rosyjskiego pochodzenia ni przypiął ni przyłatał. W ogóle komentarz Pana Małpy jest niezbyt komunikatywny delikatnie mówiąc. Zrozumiem jeżeli Pan Małpa był po tzw. hmm spożyciu.
Sądzę, że udzieliłem zainteresowanym wyczerpującej informacji.

PS. Panu Małpie radziłbym ostrożność w cytowaniu tego typu dokumentów. Szczególnie, że zawierają personali stron.

Kłaniam z poważaniem i pozdrowieniami dla uczestników Forum.
Stary Kizior


Miło że zdecydował się Pan Szanowny, zawsze co fachowiec to fachowiec.
Tytułem wyjaśnienia http://www.sluzbyspecjalne.com/policja- ... iu-dowodow

I wcześniej http://www.sluzbyspecjalne.com/centralne-biuro-kolegow
Ten drugi (pierwszy według daty) art dodatkowo, zawiera link do nagrania.
Sytuacja wydała mi się ciekawa... warta bliskiego oglądu.

Nie ma tu mojej twórczości, ale bez pewnej dozy niedopowiedzeń, nie ściągnął bym Pana tutaj, ot taki niewinny podstęp, przepraszam.

PS
Nie ośmielił bym się podejrzewać Pana o związki z dzisiejszymi służbami, chodziło o znajomość procedur itp
Ja na procedurze się nie znam, zacytowałem istniejący w przestrzeni publicznej dokument, ciekawy, ignorowany jednak przez wszystkie media.
Pozdrawiam i dziękuję

PS II

9x18 29 szt jest dopisek na dole pierwszej strony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 cze 2018, 8:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Z 500+ zostanie 400+ :?:
PiS-aki zaczynają się pruć, jak stara prostytutka :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group