forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 5:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 15 lut 2019, 10:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie chcę się przypierdalać, bo w tak delikatnej sprawie nie bardzo można i nie powinno się. Dziś rozpoczęto uroczystości pogrzebowe zmarłego Jana Olszewskiego. PiSowski element rządzący produkuje się przy tej okazji nie dając spokoju zmarłemu. Włóczą go gdzieś po jakichś ciasnych schodkach, przedsionkach w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Niestety zamiast nadać godną oprawę uroczystościom wygląda to komicznie. Żenada. Panowie notable pisowscy na czele z "Kryształem" (nie wiem po co on tam bo przecież jest zwykłym posłem) w świetle kamer i asyście wojskowej przynieśli sobie trumnę. Kto tu do kogo powinien pójść zachodzi pytanie?

https://fakty.interia.pl/polska/news-ur ... Id,2837600

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 10:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wioskowemu głupkowi pozwolili nieść trumnę.

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
No jego przyjaciel w końcu. Obserwowałem w TV. Nawet pierwszą wartę objął przy trumnie. Cóż, obaj w pewnym momencie mieli wspólne zainteresowania na punkcie agentury i teczek. Został dziś tylko Antek i jego paranoja.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 11:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 wrz 2014, 20:43
Posty: 6010
Czy po śmierci Oleksego była żałoba państwowa?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 11:49 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja nie płakałem.......u mnie w domu też.......nie wiem jak dzie indziej...... :oops:
Tera tez mam w dupie żałobę.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 13:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Żałoba nie jest obowiązkowa. Jeszcze.

Takich byłych opozycjonistów jak Olszewski jest na kopy? Czy po wszystkich będzie żałoba? Olszewski tym różni się od innych, że był premierem. Czy dlatego mamy żałobę? Po śmierci Olszewskiego odezwały się głosy z różnych środowisk wychwalając go. Niestety było też wiele głosów, które mówiły że krótki epizod premierowania nie był najlepszym w jego życiu. Tak więc o co chodzi? Ale to już chyba słodka tajemnica PiSu. Liczą na to, że choć na chwilę żałoba, pogrzeb zasłoni aferę "Kryształa", która coraz bardziej nabiera rumieńców.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 13:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
Mazurek odgraża się, że wystosują jakiś przepis, który pozwoli premierom i prezydentom innych państw napluć w pysk jak będą opowiadać
różne antypolskie dyrdymały.
Składu departamentu plwaczy jeszcze nie ustalono, ale pewnie będzie prezes, kilku zastępców i dyrektorów.
Oczywiście będą wystawiać faktury za usługi.


Mazurek mazurkuje by gawiedź zaspokoić.
A wściekłe eskimoskie ataki wynikają z komunikatu który wygłosił Pan Pence już pierwszego dnia.

Cytuj:
Wzywam moich polskich kolegów, by poczynili postępy w zakresie kompleksowego ustawodawstwa, dotyczącego restytucji mienia prywatnego dla osób, które utraciły dobytek w czasie Holokaustu


Trzeba niestety przeczytać komunikat tak jak on został wygłoszony, w języku angielskim.

To jest w istocie przyzwolenie, sugestia w jaki sposób administracja widzi sprawę roszczeń, i wyjaśnienie sposobu w jaki administracja postrzega swych drogich sojuszników.
Bardzo interesująca sytuacja :mrgreen:

Przy takim stanowisku administracji, sprawa "roszczeń" nie istnieje, jest niebyła.
Co z resztą jest prawdą, a ewentualne roszczenia to np. kierunek Berlin i ......
Co z tym zrobi Polska to jej sprawa, Pan Pence nie miał nic więcej do zakomunikowania. :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 13:56 
Ano właśnie - zbierałem się aby poszukać tego kontekstu.
Może mnie i nas Pan wyręczy i jednak zdecydowanie obszerniej i jaśniej roztłumaczy co się za tym kryje.
Bo dla mnie sprawa żydowskich zabiegów zakończona podpisaniem przez Trumpa ustawy 447
https://www.congress.gov/115/bills/s447/BILLS-115s447enr.pdf jest jednak bardzo niepokojąca. Milczące zachowanie w tej sprawie naszego rządu, ba! zgodnego zachowania opozycji (tej koncesjonowanej), większości mediów do dnia kiedy tu u nas, w Warszawie wypowiedział się w tej sprawie Pompeo, można tłumaczyć skrajnie różnie.


PS. Miło Pana znów spotkać po długiej nieobecności.
Zgubiłem się całkowicie. Ten cytat to fragment tego co powiedział Pompeo. O wypowiedzi Pence w sprawie 447 w Warszawie nic nie wiem.


Na górę
  
 
Post: 15 lut 2019, 15:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w sprawie przekroczenia uprawnień przez szefa podlaskiej policji. Nadinspektor Daniel Kołnierowicz w radiu ogłosił "konkurs na najlepszy anonim" dotyczący posłanki PO Bożeny Kamińskiej i jej rodziny. Prokuratura w wypowiedzi komendanta nie doszukała się znamion czynu zabronionego. - Możemy wyciągnąć wniosek, że pan komendant wojewódzki ma duży parasol ochronny - skomentowała posłanka.


Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Tak wygląda równość wobec prawa po PiSowsku.

Nie ma potrzeby chyba cytować przykładów dla przeciwwagi do tej sytuacji. Jest ich tyle, że forum moglibyśmy zasrać całkowicie.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lut 2019, 17:33 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Mazurek odgraża się, że wystosują jakiś przepis, który pozwoli premierom i prezydentom innych państw napluć w pysk jak będą opowiadać
różne antypolskie dyrdymały.


SUSKI STRASZY IZRAEL.
Cytuj:
BĘDĄ PODJĘTE KROKI DYPLOMATYCZNE, ALE NIE MOGĘ MÓWIĆ JAKIE”

No i co Panie Małpa?
Suski wie, ale nie powie. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group