forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:30

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 maja 2019, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Glupie i do tego szkodliwe spolecznie to jest to cale towarzystwo w Konfederacji.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2019, 14:13 
Wyrachowane raczej...


Na górę
  
 
Post: 20 maja 2019, 14:43 
Mam odmienne zdanie w tej sprawie.
Tak jak napisał wyżej Pantryglodytes
Cytuj:
Konfederacja jak sama nazwa wskazuje to przymierze zawarte doraźnie przez podmioty mające wspólny cel, często tyko jeden, jeśli cel jest ważny, nikt na inne poglądy czy interesy, uwagi nie zwraca, nawet wtedy gdyby miał być to związek wilka z owcą.

Dla mnie bieżącą kluczową sprawą jest stosunek rządu i parlamentu do amerykańskiej ustawy 447. Jeśli rządzący nie wykonają ABSOLUTNIE wiarygodnych dla mnie kroków uniemożliwiających realizację tej ustawy, to po raz pierwszy od niepamiętnych czasów pójdę na wybory i poprę właśnie Konfederację.
Aby oszczędzić Wam swoich (dla większości Was) zapewne bździn posłużę się fragmentami komentarzy pod wpisem z portalu neon24
http://ramenes.neon24.pl/post/148960,wiec-zmiana
bo oddają one w 100% to co ja o tym myślę.
Cytuj:
Jeśli w jesiennych wyborach Konfederaci nie wejdą do sejmu z przynajmniej kilkunastoprocentowym poparciem to koniec.POPIS przeforsuje i wprowadzi wszystko czego od nich zażądają a my nawet się o tym nie dowiemy.
Konfederacja to koła ratunkowe które rzucone jeszcze nie jest gwarancją ratunku ale stwarza spore szanse.
Ciężko znoszę liberalny sektor Konfederatów, dziwnie się czuję z religijną retoryką Brauna a ten cały Liroy to w ogóle inny kosmos .Ale będę na nich głosować bo nie mam innego wyjścia.

W wyborach nie uczestniczę od 2005 r ale teraz pójdę i 26 maja i jesienią i kiedy będzie trzeba,pójdę żeby zagłosować na Konfederację. Pójdę bo tym razem chodzi o coś więcej niż moje osobiste:"niech ich wszystkich z lewa i prawa szlag trafi".
ikulalibal 18.05.2019 17:07:12



Cytuj:
Kluczowa fraza: na dzisiejszy czas. Wybory za 5 minut i wiadomo, że się w tym czasie nie zbuduje żadnej znaczącej siły politycznej. Konfederacja ma popsuć szyki PiSowi i tyle.
Niemnie jednak, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, w przeciwieństwie do wielu oczadzonych Konfederacją, że Konfederacja nie jest opcją prowadzącą do wyzwolenia Polski. Jeśli są w jej szeregach patrioci, to szybko zostaną wydaleni, albo sami zrezygnują, a konfederacja się rozpadnie równie szybko, jak powstała.
Lotna 18.05.2019 17:10:55


Cytuj:
Taka już natura konfederacji że się je zawiązuje dla konkretnego celu a później się rozpadają.
Dziś idzie najpierw o zmiecenie zmowy Okrągłego Stołu, zatrzymanie procesów destrukcji i likwidacji Polski, zabezpieczenie wolności wyborów na przyszłość i odzyskanie pozycji Narodu Polskiego jako władzy zwierzchniej władz państwowych w Polsce.

Jak to osiągną, to już mogą wczasować pić na nasz koszt do końca życia :-)
miarka 18.05.2019 17:29:13


Na górę
  
 
Post: 20 maja 2019, 15:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Dobrze,unicestwią POPiS,rozpadną się,a
..co dalej????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2019, 15:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Zamiana cholery na dżumę?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2019, 16:02 
Pani Kili.
Ja nie jestem aż takim idiotą aby mieć nadzieję na całkowite zniszczenie układów pookrągłostołowych. Ale żyję nadzieją że można ten monopol przetrącić. A że będzie wtedy bałagan? Trudno, wolę to niż obecny cmentarny spokój dorosłych ludzi którzy są bezsilni, obojętni, bo żyją bez nadziei na zmiany.
Może jeszcze inaczej odpowiem, obecny trend w polityce i życiu olbrzymiej części moich rodaków nie odpowiada mi, bo wydaje się prowadzić do pełnej naszej kapitulacji, katastrofy. Więc lepiej puścić się w nieznane niż tkwić w tym co jest.


Na górę
  
 
Post: 20 maja 2019, 16:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Od paru dni na stronie ambasady wisi tekst który wyjaśnia Polakom co mają myśleć o umowach międzynarodowych, tych za realizację których zapłacili:

Cytuj:
Cytuj:
Przeważająca większość roszczeń obywateli amerykańskich z okresu Holokaustu nie była objęta porozumieniem odszkodowawczym z 1960 roku. W lipcu 1960 Stany Zjednoczone podpisały umowę z Polską, na mocy której rząd polski przejął odpowiedzialność za wypłatę odszkodowań dla obywateli amerykańskich, którzy byli obywatelami amerykańskimi w czasie, gdy ich majątek w Polsce był upaństwowiony przez ówczesny rząd komunistyczny.
Obywatele polscy, których majątek został zajęty w czasach Holocaustu, a którzy później wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych i stali się obywatelami amerykańskimi lub których potomkowie stali się obywatelami amerykańskimi, nie są objęci umową z 1960 roku.



Ten zapis jest jawnie sprzeczny z treścią umowy podpisanej w roku 1960
Za co wobec tego zapłacił naszymi pieniędzmi Gomółka?
Za Jałtę?

Mamy przecież polski rząd!
Wypada się nie przejmować, jak ten pies którego biją, ważne by zwierz nie zobaczył kto go kijem okłada.
Można i tak. Śnijmy dalej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2019, 17:05 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Więc lepiej puścić się w nieznane niż tkwić w tym co jest.

Chyba nie ma pan na myśli faszystów, półgłówków i kompletnych zer z Konfederacji?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 maja 2019, 18:28 
Pani Mae
Na dzień dzisiejszy mam na myśli Konfederację. A zadufanych w sobie półgłówków nie brakuje w dzisiejszych elitach w rządzie, koło prezydenta i przede wszystkim w parlamencie.
Zaś co się tyczy naszych tzw. faszystów to bliżej mi do nich niż do tych których można rzeczywiście nazwać intelektualną elitą ale mających gdzieś interes naszego państwa.
Proszę mnie dobrze zrozumieć, ja dobrze wiem (proszę uważnie przeczytać zamieszczone przeze mnie cytaty) jacy ludzie są w Konfederacji, ale uważam że na dzień dzisiejszy jest mi z nimi z konieczności po drodze.
Tu się nie sprawdza powiedzenie < lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć>. Jesteśmy moim zdaniem w momencie szczególnym, to jest pytanie <być albo nie być>. Wóz albo przewóz.
I chciałbym się mylić w tym o czym kraczę. Proszę mi wierzyć że piszę to szczerze.

Może na zakończenie dodam, że zostanę przy swojej dotychczasowej wyborczej bierności (tzn. spuszczę do sedesu Konfederację w tym przede wszystkim pana JKM) jak będę na 100% przekonany, że rządzące obecnie elity dadzą mi 100% gwarancję, że dadzą 100% skuteczny odpór tej bezczelnej części żądań odszkodowawczych wynikających z ustawy 447 :!:.
I bez żadnych erzaców :!:

PS. W przypadku jakichś kolejnych pytań wynikających z tego wpisu bardzo proszę uważnie, bez emocji przeczytać moje dwa wcześniejsze wpisy w tej sprawie. Nie chciałbym się powtarzać, trolować.


Na górę
  
 
Post: 20 maja 2019, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Panie Kowalew każdy ma prawo wyboru ale życzę pańskiej formacji, o ile Pan zagłosuje na Konfederację aby przegrała z kretesem. Logika podpowiada w naszym trudnym polskim przypadku jedno - lepiej mieć to co już jest, bo jest przewidywalne niż wybierać idiotów, którzy wysadzą ten kraj w powietrze. A, że to by zrobili jestem tego pewien. Zabezpieczenie przeciwko Pańskim obawom jest takie. Nikt nie będzie ryzykował uchwalania odszkodowań wynikających z ustawy 447 bo doprowadzi to do utraty poparcia i władzy każdej opcji, która się na to zgodzi. A władza dla naszych polityków jest ponad wszystko. Wyobraźmy sobie jednak, że "Konfederacja" wygrywa wybory i rządzi. I czy Pan myśli, że będzie rządzić wiecznie stanowiąc swego rodzaju zaporę? No chyba, że wprowadzą dyktaturę katolicko-narodową z elementami neonazizmu, bo bez tego w ich przypadku się nie obędzie

Ale głosuj Pan, nikt Panu przecież nie broni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group