forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 paź 2019, 21:41 
Liczba głosów nieważnych oddanych w głosowaniu:
Do Sejmu- 207 747 (1,1%)
Do Senatu- 476 582 (ok. 3%)
Intrygujące. W woj. zachodniopomorskim są okręgi wyborcze (DPS-y), w których liczba głosów nieważnych sięgała nawet 91% (32 nieważne na 35)


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2019, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Które?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2019, 22:35 
Wielki Wezyr pisze:
Które?


https://pkw.gov.pl/


Na górę
  
 
Post: 25 paź 2019, 7:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Malina pisze:
Liczba głosów nieważnych oddanych w głosowaniu:
Do Sejmu- 207 747 (1,1%)
Do Senatu- 476 582 (ok. 3%)
Intrygujące. W woj. zachodniopomorskim są okręgi wyborcze (DPS-y), w których liczba głosów nieważnych sięgała nawet 91% (32 nieważne na 35)


Konkretnie proszę.
Rozumiem, że to gdyż tam znalazłaś.
Wyraz konkretne dane.

Poproś pana z Twittera, żeby wskazał te okręgi.
I spytaj, dlaczego nikt nie protestuje w tych sprawach.
Może jeszcze o to, dlaczego pisiory nie protestują w tych okręgach, gdzie liczba nieważnych głosów sięgała 10%.

Załącznik:
1.PNG
1.PNG [ 40.65 KiB | Przeglądany 2170 razy ]


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 9:19 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No wiesz Wielki Wezyrze. Ja też czekam na te źródło z Kempą obawiającą się pedofila. też byś mógł tego pana z Twittera zapytać.

Ale nie ma co oczekiwać. Po prostu bezmyślnie i bezkrytycznie łykacie jak pelikany każdą bzdurę, każdy fałszywy nius a jedynym kryterium oceny jest to czy pasuje do waszej układanki i obrazka.
Ty łykasz jedno. Malina drugie i tak to się fajnie kręci. Najgorsze, że bezrozumnie ... Ale cóż takie czasy... :cry:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 9:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Tamto nie było z Twittera.
Więc nie mam kogo zapytać.
Trafiłem jednak na artykuł o pieprzeniu Kempy.
Jeśli trafię na niego ponownie, z satysfakcją Ci go podam na tacy.

Bo wiesz, ja nie prowadzę prac naukowych i nie gromadzę bibliografii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 9:49 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Panie Wielki Wezyr. Czy z twittera czy z FB od jakiegoś szefa KOD to nieważne. Nawet jakaś bezmyślna notka z Wieści24.
Ważne, że Pan to w sumie kilka godzin po takim twitterowo- fbookowej fake'u bez żadnego sprawdzenia podał. I japę z innymi cieszył. A żadna poważna stacja TV (TVN, Polsat...) ani gazeta nie potwierdziła. Ba, nawet KE (PO, PSL, SLD) czy Wiosna milczała.

Niech Pan się nie trudzi. Ja już znalazłem jak było. U źródła panie WW.
To była ponoć debata z 21 października w PE? Na temat " Penalizacja edukacji seksualnej w Polsce"

No to proszę:

https://www.europarl.europa.eu/doceo/do ... 17_PL.html

Cytuj:
Beata Kempa (ECR). – Chcę przypomnieć, że ustawa, którą podpisało 265 tysięcy osób w Polsce, to ustawa obywatelska. Nie jest to ustawa rządowa – to po pierwsze.

Panie Biedroń, stawiam panu pytanie: czy jest pan za propagowaniem pedofilii? Bo właśnie o tym mówi ta ustawa – o zakazie propagowania pedofilii w Polsce. Pedofilia, przypomnę panu, to jest jedno z najokrutniejszych przestępstw przeciwko dzieciom, szczególnie małym dzieciom, i system, którego pan broni, to jest właśnie ten schemat działania, który ma służyć przełamywaniu barier w odniesieniu do ofiary i jest wykorzystywany przez ideologię, której pan hołduje.

Chcę powiedzieć jasno i wyraźnie, panie pośle Biedroń: nie wolno wprowadzać tak poważnej instytucji jak Parlament Europejski w błąd. Nie wolno! To jest ustawa, która ma zakazywać propagowania pedofilii, a uzasadnienie tej ustawy trzeba czytać w całości, a nie tylko na wyrywki. My będziemy bronić i chronić dzieci, czy to się panu podoba czy nie, a podstawową komórką, gdzie dziecko ma się dowiadywać o tym, jakie są procesy wychowania, jest przede wszystkim rodzina i rodzice, którzy zgodnie z polską konstytucją, mają stanowić o wychowaniu dzieci.

(Mówczyni odmówiła odpowiedzi na dwa pytania zadane przez podniesienie niebieskiej kartki przez Roberta Biedronia i Magdalenę Adamowicz)


Więcej wystąpień nie miała.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 9:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wiem, że to powiedziała.
Też znam tę wypowiedź.
Zatem musimy przyjąć, że Kempa już więcej gęby nie otwierała.

Uwierzyłbym, gdybym nie słyszał wcześniej o Kempie.
To pyskata baba, której gęba się nie zamyka.

Więc dopóki nie przedstawisz dowodu (jakiegoś dementi), że czego takiego nie powiedziała, przyjmijmy, że ta wypowiedź jest jednak prawdziwa.
Wtedy posypię głowę popiołem.

W przypadku syna Szydło dało się ukrócić plotki.

A nawet, jeśli masz rację, to każdemu czasem zdarzy się mieć rację.
Nawet, jeśli zazwyczaj błądzi.

Każdy też ma czasem prawo pobłądzić.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 10:04 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
No i dalej w zaparte bo musiała być to prawda jak mi pasuje i nielubianego kopie.

Tak według zasady: jeżeli fakty przeczą teorii tym gorzej dla faktów.

Ja tylko jednak nieśmiało przypomnę na kim spoczywa tzw ciężar dowodu. To Ty drogi WW postawiłeś tezę, że tak powiedziana. Ja tylko zapytałem o źródło. Zachowujesz się jak ktoś kto twierdzi ze mleko kiśnie bo sikają do niego krasnoludki. A na pytanie a pokaż dowód , jakieś zdjęcie, ze krasnoludki w ogóle istnieją rezolutnie o dowód, ze krasnoludków nie ma, pyta.

Najbardziej mnie jednak głupota i fanatyzm wnerwia. Nie ważne z czyjej strony. :cry:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 paź 2019, 10:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czyli nie istnieje takie dementi?

Jaka szkoda.

Ale możesz też mieć rację.

Nie wykluczajmy tego.

Przyjmijmy, że sprawa nie jest rozstrzygnięta.


Ostatnio zmieniony 25 paź 2019, 10:16 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group