forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 13 wrz 2018, 17:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
Każdemu według potrzeb.

Obrazek


A może ona jest tym przykładem dla młodzieży, że jak się dziewczyna z chłopakiem pocałuje z języczkiem to zajdzie w ciążę? :lol:

No bo jako przykład dla kościoła zapewne nie. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 19:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pisowski belfer okazał niezadowolenie.
A gówniarze to wrogowie ludu. Zakablowali pisdzielców.
Przecież on tylko wprowadza wychowanie po pisowskie.

- No bo wam zrobię tresurę. Nie rozumiecie tego, co do was mówię? Nie rozumiesz tego jeden z drugim? - woła na lekcji nauczyciel z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie, po czym uderza jednego z uczniów w twarz. - Nie rozumiesz tego? Jak ci poprawię z drugiej, to kurwa spadniesz - ciągnie dalej nauczyciel. Uczniowie nagrali jego szokujące zachowanie. Film trafił do sieci.



Czytaj więcej: https://nto.pl/nauczyciel-bije-ucznia-j ... n=honorowy


Załączniki:
FB_IMG_1536862171710.jpg
FB_IMG_1536862171710.jpg [ 72.97 KiB | Przeglądany 1905 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 19:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ja pamiętam czasy w PRLu, że za niesubordynację w szkole nauczyciele walili uczniów po łapach linijką. A i na grochu klęczałem kilka razy. I nikt z tego rabanu nie robił. A jak się poskarżyłeś mamusi w domu, lub tatusiowi to drugie tyle otrzymałeś na dupę. I przyznam - nie żałuję, choć trochę do dziś mi wstyd. Cóż ja mogłem na to poradzić, że byłem wyjątkowo żywiołowym dzieckiem.

Dziś czasy się zmieniły, i dobrze. Niestety niektórzy są jednak przywiązani do surowych katolskich metod wychowawczych. Twierdzą, że klaps to nic takiego.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 19:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Ja też parę razy linijką dostałem.
Ale nikt po pysku mnie nie trzaskał.
To specjalność pisdzielców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2018, 23:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Boruch pisze:
Ja pamiętam czasy w PRLu, że za niesubordynację w szkole nauczyciele walili uczniów po łapach linijką. A i na grochu klęczałem kilka razy. I nikt z tego rabanu nie robił. A jak się poskarżyłeś mamusi w domu, lub tatusiowi to drugie tyle otrzymałeś na dupę. I przyznam - nie żałuję, choć trochę do dziś mi wstyd. Cóż ja mogłem na to poradzić, że byłem wyjątkowo żywiołowym dzieckiem.

Dziś czasy się zmieniły, i dobrze. Niestety niektórzy są jednak przywiązani do surowych katolskich metod wychowawczych. Twierdzą, że klaps to nic takiego.


Ja tak twierdzę.......na przykład.
Oczywiście, walenie w mordę w grę nie wchodzi ale już typowa" łapa" nikomu jeszcze nie zaszkodziła.
I to bez względu na przekonania polityczne nauczyciela.
Niestety; - do części naszych milusińskich rozum wchodzi uszami ale sporej części trza go wciskać z drugiej strony........!
To nawet udowodniono....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 8:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Och, kłótnia w rodzinie.
Walentynowicz nie załapał się do koryta. :lol: :lol:

Jak długo ta zakłamana wesz będzie w ręku dzierżyć sztandar PiS-u? - zapytał na portalu społecznościowym radny Prawa i Sprawiedliwości Piotr Walentynowicz. O kogo chodzi?

Wnuk Anny Walentynowicz czuje się oszukany przez posła Prawa i Sprawiedliwości Janusza Śniadka. To jego obwinia za to, że nie znalazł się na listach PiS w wyborach samorządowych. "Ot i cała prawda o pomorskim PiS-ie. Mnie też Śniadek obiecywał wysoką pozycje na liście do wyborów samorządowych, po czym w kościele Św. Brygidy oświadczył, że on jest niewinny, a z listy wywalili mnie Kacper Płażyński i Grzegorz Strzelczyk. Jak długo ta zakłamana wesz będzie w ręku dzierżyć sztandar PiS-u? To zależy już tylko od nas i poddanych mu działaczy Solidarności" – napisał na jednym z portali społecznościowych Walentynowicz.

https://dorzeczy.pl/kraj/77050/Jak-dlug ... iS-ie.html


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 12:10 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Mój boże, idę się cała spłakać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Och, kłótnia w rodzinie.
Walentynowicz nie załapał się do koryta. :lol: :lol:

Jak długo ta zakłamana wesz będzie w ręku dzierżyć sztandar PiS-u? - zapytał na portalu społecznościowym radny Prawa i Sprawiedliwości Piotr Walentynowicz. O kogo chodzi?

Wnuk Anny Walentynowicz czuje się oszukany przez posła Prawa i Sprawiedliwości Janusza Śniadka. To jego obwinia za to, że nie znalazł się na listach PiS w wyborach samorządowych. "Ot i cała prawda o pomorskim PiS-ie. Mnie też Śniadek obiecywał wysoką pozycje na liście do wyborów samorządowych, po czym w kościele Św. Brygidy oświadczył, że on jest niewinny, a z listy wywalili mnie Kacper Płażyński i Grzegorz Strzelczyk. Jak długo ta zakłamana wesz będzie w ręku dzierżyć sztandar PiS-u? To zależy już tylko od nas i poddanych mu działaczy Solidarności" – napisał na jednym z portali społecznościowych Walentynowicz.

https://dorzeczy.pl/kraj/77050/Jak-dlug ... iS-ie.html


Tak więc dać mu na pocieszenie wirtutiprostatuti. Takom mam koncepcjem. Na antykoncepcjem Walentynowicza. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 13:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To Pan Walentynowicz mój druh.
Też mnie nie ma na listach.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 wrz 2018, 14:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niech się Pan nie dziwi. Zobacz Pan na przykładzie Walentynowicza jak trzeba się poświęcić dla PiSu aby sięgnąć po zasługi. On jeszcze się nie zasłużył. A Pan skromny mieszkaniec Dąbrowy Górniczej...........

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group