forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 kwie 2024, 2:14

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 mar 2019, 22:20 
Oj maerose, jaki to mój sprzymierzeniec? Ja jedynie o normalność wołam..Wierz mi, że że nie mam nic do transów, czy osób o odmiennej orientacji. Naprawdę. Ale normalność nie oznacza skrzywienia w żadną stronę, nie polega na parytecie dla kogoś.
Skoro możesz parkę hetero opierdolić za bzykanie się w parku, obnoszenie się z intymnymi sferami, to tak samo powinniśmy móc zwrócić uwagę gejom, lesbijkom bez nazywania nas homofobami.
Ty się obnosisz? Ty masz deklarację hetero?
Przecież homoseksualizm nie jest wymysłem XXI wieku, a był już powszechny w czasach antycznych. I moim zdaniem, sami homoseksualiści na przełomie lat, zmian, spowodwowali, że stał się czymś ''zakazanym'', dziwnym. Bo choćby przykład Biedronia, który robi karierę na tym, że nikt nie ma prawa zaglądać mu do alkowy, sam grozi, że ujawni preferencje jakiśch tam człownków PiS.
Popatrz na psychologiczny aspekt, na przekaz..Homoseksualista, chce ujawniać..czyli co, to coś wstydliwego, kompromitacja w ustach człowieka który sam jest homo.

Dlatego tak się dzieje jak dzieje. Czemu nikt nie czepia się Pana Raczka? Tego innego Pana z muszką, krytyka kulinarnego (zapomniałam nazwiska)/. Nikt..Żyją normalnie, pracują, i w zasadzie gówno kogoś obchodzi co robią w wyrku.
\\


Na górę
  
 
Post: 28 mar 2019, 22:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
....

Dlatego tak się dzieje jak dzieje. Czemu nikt nie czepia się Pana Raczka? Tego innego Pana z muszką, krytyka kulinarnego (zapomniałam nazwiska)/. Nikt..Żyją normalnie, pracują, i w zasadzie gówno kogoś obchodzi co robią w wyrku.
\\


Popełnia Pani pewne delikatne nadużycie. :)
Nie da cię porównywać osobników którzy jak freak jaki, biegają po ulicach czy ekskrementach z piórkiem w dupie, dodatkowo smarując sobie musztardą.
Z ludźmi charakteryzującymi się kulturą osobistą.
Punkty styczne, jeśli w ogóle są, to niewielkie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2019, 22:58 
Faktycznie, ale Pan chwyta o co chodzi...


Na górę
  
 
Post: 28 mar 2019, 23:31 
Offline

Rejestracja: 28 kwie 2016, 22:42
Posty: 1247
Ale na codzień raczej nie biegają w tym kostiumie?
Może to jest po prostu forma ekspresji? Z wyszydzeniem i kpiną?
Liczą na Was, a Wy ... zaczadzeni, zindoktrynowani, nie myślicie samodzielnie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 10:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
A prom już budowany? :lol: :lol:

„Chciałbym ogłosić nowy program budowy nowego żaglowca, który zastąpi „Dar Młodzieży”. Ogłaszam również konkurs na wybór nazwy dla tego nowego żaglowca” – powiedział szef resortu gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk. Minister w rządzie PiS zachęcił wszystkich Polaków do wzięcia udziału w tym konkursie – informuje Radio Maryja.

https://koduj24.pl/pis-chce-zbudowac-na ... llKQwdW7o4


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 11:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
To macie sprzymierzeńca: :lol:
Cytuj:
Nieoczekiwana krytyka spadła na telewizję publiczną. Otóż o. Tadeusz Rydzyk zarzucił jej, że przedstawia w filmach "homoseksualne sceny". Wyraził też zdziwienie, że "coś takiego" ma miejsce właśnie u publicznego nadawcy. -
Bo to, że tam te komercyjne telewizje, lewackie, to szkoda mówić - powiedział.

Ten durny cap chciałby codziennie oglądać KLER w telewizji narodowej czy co?


Jeżu!

Jak to dobrze, że od dawna nie oglądam TVPiS, bo jeżeli takie rzeczy tam pokazują to ja się nie dziwię, że ludziska tak pomstują. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 12:16 
ika pisze:
Ale na codzień raczej nie biegają w tym kostiumie?
Może to jest po prostu forma ekspresji? Z wyszydzeniem i kpiną?
Liczą na Was, a Wy ... zaczadzeni, zindoktrynowani, nie myślicie samodzielnie...


A kto myśli samodzielnie? Ci, którzy podążają za trendami?
Gdzie priorytety? Gdzie ta równość? Jeśli hostel dla ofiar przemocy, to niezależnie od orientacji, nie sądzisz, że tak byłoby fair?
Fantyzm ma rówżne oblicza, nie tylko prawe.
A osoby, które ubierają się, zachowują w charakterystyczny sposób, zwracają na sibie uwagę, nizależnie od tego jakiej są orientacji.
To trochę jaki manify feministyczne przeciwko seksizmowi, w których panienki z gołym biustem biegają po ulicach albo oddają mocz w środku miasta, na chodniku.
Ale może ja faktycznie zaczadzona jestem i nie pojmuję głębi przekazu. Ale mam to szczeście, że wokół sami tolerancyjni obywatele, więc sobie mogę. ;)


Na górę
  
 
Post: 29 mar 2019, 13:29 
Jeżeli kiedykolwiek na ulicy szczałem - a szczałem, to nie dla demonstracji niczego innego oprócz tego, ze mi się szczać chciało a kibla publicznego nie było. Dzisiaj tez nie ma za wiele ale zawsze troszkę wiecej niż onegdai i ciut starszawy jestem na taką dezynwolturę więc nie robię juz tak...
Dlatego uważam, że szczanie na ulicy nie jest zadną deonstracją przeciw niczemu, a tylko chęcią ulżenia sobie. Z gołymi cyckami wszystkie mogą chodzić. No, bez przesady - te do 40 stki może.
A w ogródkach o 5 rana - każda. U siebie jest. I nawet z gołom dupom! :)


Na górę
  
 
Post: 29 mar 2019, 13:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
ika pisze:
Ale na codzień raczej nie biegają w tym kostiumie?
Może to jest po prostu forma ekspresji? Z wyszydzeniem i kpiną?
Liczą na Was, a Wy ... zaczadzeni, zindoktrynowani, nie myślicie samodzielnie...


A kto myśli samodzielnie? Ci, którzy podążają za trendami?
Gdzie priorytety? Gdzie ta równość? Jeśli hostel dla ofiar przemocy, to niezależnie od orientacji, nie sądzisz, że tak byłoby fair?
Fantyzm ma rówżne oblicza, nie tylko prawe.
A osoby, które ubierają się, zachowują w charakterystyczny sposób, zwracają na sibie uwagę, nizależnie od tego jakiej są orientacji.
To trochę jaki manify feministyczne przeciwko seksizmowi, w których panienki z gołym biustem biegają po ulicach albo oddają mocz w środku miasta, na chodniku.
Ale może ja faktycznie zaczadzona jestem i nie pojmuję głębi przekazu. Ale mam to szczeście, że wokół sami tolerancyjni obywatele, więc sobie mogę. ;)


Jeśli mogę wtrącić swoje zdanie - otóż nie do końca bym się tu zgodził a to dlatego, że w naszym pijęknym kraju panuje bardzo specyficzna atmosfera, szczególnie jeżeli chodzi o tolerancje wobec ludzi LGBT. Ostatnio dowiedzieliśmy się od posłanki PiSu Kruk ksywa "coś tam, coś tam", że Polska ma być krajem bez LGBT. To chyba jakiś żart bo nie wyobrażam sobie abyśmy mieli dokonywać eksterminacji, bądź "ostatecznego rozwiązania problemu.........." wszystkich osób nie hetero poza granicę. Tak aby nie psuli nam tu atmosfery pobożności i modlitwy.

Kwestii praw tych osób nie potrafimy załatwić od lat. Co więcej nasi politycy bawią się nimi jak kostką Rubika. Cóż więc się dziwić, że ludziom związanym z tym ruchem przychodzą do głowy tak samo radykalne pomysły. Przecież w Polsce nie sposób powiedzieć - jestem gejem, jestem lesbijką. Paradoksalnie łatwiej przyznać się do tego ludziom znanym. Ci są zawsze w jakiś sposób chronieni. Zwykły Polak raczej rzadko ma szansę aby nie natrafić na jakiegoś porządnego katolika, który opowie mu co to jest molarność.

Nie dla hosteli specjalnie dla homoseksualistów? Też bym tak chciał. Ale w takim kraju jak nasz obawiam się, że przynajmniej przejściowo są one niezbędne. Co zrobi para gejów, która nie będzie miała się gdzie schronić a hostelem zarządzać będą akurat siostry szarytki, albo fundacja Lux Rydzykus, jakiś popierdolony radykał katol? Przecież przegnają ich na cztery wiatry.

Nie dorośliśmy do pewnych kwestii, jesteśmy daleko za Murzynami, więc się nie dziwmy, że skoro z głów tzw hetero Polaków, katolików padają pewne pomysły to i z tamtej strony też padać będą podobne. I nie jest to ich wina tylko nasza, bo ich w populacji jest zaledwie 2% a hetero nie wiedzieć czemu traktują ich jak dżumę.

Dziwimy się, paradami miłości? Skąpymi ubiorami z uwydatnionymi pewnymi częściami ciała, piórkami w dupie? Myślę sobie, że to coś w rodzaju sarkastycznej odpowiedzi z ich strony. E paczajta wy "lepsi" hetero jesteście przecież tak samo obleśni jak my. Na dodatek wymyśliliście sobie swojego Boga i wg jego rzekomych założeń moralne które wykluczają takich ludzi jak my. A to przecież natura o tym decyduje a wy macie tu gówno do gadania.


Poza tym niech mi kto powie co gorzej wpływa na społeczeństwo - parada równości czy "parda" łysoli nazioli w Hajnówce, którzy wynoszą na sztandary mordercę Rajsa? Co jest bardziej demoralizujące to społeczeństwo? Bo po tym co widzę po narastaniu znaczenia ksenofobii, rasizmu, homofobii, nienawiści zdecydowanie to drugie.

A spółkować chłop z babą, chłop z chłopem, baba z babą w różnych konfiguracjach, grupowo i pobożnie człowiek zawsze chciał. Robiły to wszystkie możliwe cywilizacje jakie powstały na przestrzeni tysiącleci. I jakoś nam to akurat nie zaszkodziło. Jesteśmy tak samo lubieżny jak byliśmy w starożytności. Tu akurat skończył się rozwój na jakimś etapie. A szkoda. :) :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 14:04 
Niczego więcej do dodania nie mam. Przegięcia kończą się źle i ta zależność dotyczy dokładnie wszystkich.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group