forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 2:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 mar 2019, 14:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
Niczego więcej do dodania nie mam. Przegięcia kończą się źle i ta zależność dotyczy dokładnie wszystkich.


Racja, ale tak to jest, że o tę równowagę jest najtrudniej.

Ja też nie mam zamiaru natykać się co i raz na migdalących się ludzi w samochodach w parkach, krzakach. Uważam, że sikać należy w miejscach do tego wyznaczonych. Choć w życiu bywa różnie. Jeżeli gdzieś tam w innych tzw "ciepłych krajach" takie brewerie spotykane są często, to też mi się nie podoba. Kiedyś media światowe obiegła informacja, że Georga Michaela przyłapano na czynnościach tzw intymnych w miejscu publicznym. O ile pamiętam został za to ukarany. Czyli jednak można. Skoro można w stosunku do takich osób, to można do każdego. Nie ma usprawiedliwienia dla mnie, że policja odwraca głowę w druga stronę. Owszem, pewnie są miejsca, w niektórych krajach, miastach, dzielnicach, że takie rzeczy szczególnie po zmroku bywają. Tak było i jest. I nas też? Najlepiej tam nie chodzić. No chyba, że jesteśmy szczególnie zainteresowani. :lol: Tak też bywa.

I chyba nie ma to nic wspólnego z tym co nasi mędrcy prawa i sprawiedliwości, kindersztuby, kultury, cnót wszelakich pierdolić raczą, czyli "ideologią" LGBT, Gender. Otóż tam w kwestii obyczajowości pewne jednostki idą zbyt daleko. Nikt jednak nie zauważa jak Polacy potrafią być pruderyjni. Wypisz wymaluj Dulscy. I niech mi ktoś powie która cecha jest gorsza?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 14:49 
Dlaczego dla ludzi orientacji homo mają być jakieś osobne hostele!? A w innych napisy: psom i homosiom wstęp verboten, kurwa!???
To gej nie moze leżeć w łóżku hotelowym pomimo, ze jest umyty i pachnący? A potem do tego łóżka po zmianie poscieli pakuje sie poseł PiS, zarzygany i szczy do oporu w srodku nocy bez przerywania snu... Albo wózkiem golfowym z urwiska nie spada bo wypadł po pijaku... Ja wole gejów jednak w takim razie. Mam dwóch znajomych, prowadzimy im od wielu lat ksiegowość. Mają wykurwistą restaurację na granicy jelitkowa i Sopotu nad pieknym potokiem. Geje. I co. Ludzie przedsiębiorczy ( żeby nie powiedzieć zaradni - dla prola! :) )Na prawdę dużo powyzej wszystkich standardów zyją. Finansowo. Mówią: dzieci mieć nie bedziemy, zmieniamy samochody, kupujemy mieszkania na wynajem, bawimy się w takich rejonach swiata, o których jenot nawet nie słyszał... Normalni faceci.
Dla mnie!

Dla niektórych - pedały.

A on, ten wazniejszy, mawia, każdego, który mi zazdrosci mogę puknąć!
Jak nie finansowo to mentalnie.
To ludzie z nowej generacji - 40 stki nie mają.
A perspektywy ogromne.
Lubię odwaznych. Wszyscy wiedzą, że są inni. I co?

Dupków mają w dupie.
Nawet nie chcą ich pukać :) :) :)


Na górę
  
 
Post: 29 mar 2019, 15:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Otóż Olderu, nie wszyscy geje są tacy jak Twoi znajomi. Sa tacy, którzy boja się przyznać. I ja ich rozumiem. Żyjemy w kraju ludzi gdzie wielu to pojeby. Ujrzy taki na ulicy Murzyna to łubem słup zaliczy tak się będzie gapił bo sensacja. A co dopiero żyć przez ścianę z gejem albo dwoma. Taka informacja roznosi się po mieście, wiosce, osiedlu jak śmierdzące. A jaki skutek może mieć...........

Starając się o pracę z młodzieżą, np w szkole i przyznaj się, że jesteś gejem. Zobaczysz co Ci powiedzą.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 15:34 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
Dlaczego dla ludzi orientacji homo mają być jakieś osobne hostele!?

Chodzi o miejsce dla ofiar prześladowania, nie o wywczasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 19:31 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No ja chyba stary już jestem i nic nie rozumiem. A nie rozumiem:

1. Czym się różni ofiara przemocy LGBT od tej ofiary hetero? Bardziej boli czy co?
No bo czym się różni ofiara chłop co dostał od ślubnej hetery walkiem od ofiary gaya, którego partner pazurami podrapał?
Czym się różni kobieta skatowana przez konkubenta czy męża od skatowanej przez partnerkę lesbijki?
Czym się różni pobity za bycie np jakimś emo, gotem czy innym otake, albo za dowolną inną "przewine" nastolatek/tka od tego LGBT zlanego na kwaśne jabłko?
A bycie otake,emo, punkiem bardziej się rzuca w oczy niż bycie homo.
Ja rozumiem, osobne hostele dla matek z dziećmi bo warunki muszą być inne. Dla niepełnosprawnych - bo opieka inna i również dostosowanie ale dla LGBT? Po co?

2. Mówimy o LGBT, ale wierzcie, mi jest wiele różnych seksualnych preferencji (jak gender to gender) są ekshibicjoniści (nagie fotki do specjalnych portali ślą, zabawy w negliżu robią. Często tematyczne) Są swingersi co się bawią w większym gronie z wymianą partnerów, kluby mają (ale nie te sponsorowane przez miasto) np świetny w Przejazdowie (też naturystyczny z własną sztuczną plażą) pod Gdańskiem. Są ganbangerki, cuckoldzi, hotwifes....
Oni też powinni mieć swoje prawa. Np kochają się tacy swingersi razem od lat (są stałe czworo, pięcio czy sześciokąty) ale zamieszkać razem nie mogą bo obciach. Dzieci do wujka muszą wujku mówić a nie tato, chociaż czasami ten wujek do biologiczny tata :P Dlaczego nie mają mieć prawa do zalegalizowania związku? I osobnych hosteli bo przecież nie będzie taki pobity swingers z jakimś pedałem w hostelu a już na pewno nie tymi nudnymi monogamistami. Bo jak sobie to wyobrażacie, wchodzi taka swingerka albo hotwife do hotelu i mówi, ze jest swingerką i się z inną parą w łóżku razem bzykają. I że ją nie mąż ale właśnie ten drugi pobił..., albo inna, że lubi z kilkoma facetami naraz, ale ojciec ją przyłapał, z 5 cioma białymi i murzynem , pobił i z domu wyrzucił. A ona jak nie ma 3 to jakby nic nie miała. No zgroza! Wykluczenie, wytykanie od kurew...

A tak, powiecie, a po co ma mówić na wejściu? A Gay czy lesbijka co, na czole ma wypisane?

A takie banalne trójkąciki. te to już często naprawdę stół i łoże wiele lat dzielą. I co nie należy im się ślub w USC? Bo wiecie, żyją tacy razem, dzielą smutki i troski, razem się na dom składają a potem co? Do szpitala nie wpuszczą, o chorobie nie powiedzą, renty zero jakby co. A i spadek jak dzielić? Nie, koniecznie trzeba małżeństwa trójkątne ale też i wielokątne, poligamie i poliandrię zalegalizować. I edukować od małego bo czemu ma sobie ulicą nie iść trójkącik, czworokącik i się za łapki nie trzymać, nie przytulić razem, nie pocałować? Albo ci co lalki lubią. Dlaczego nie mogą otwarcie z taką lalką (niektóre jak żywe i śliczne) na spacer iść do parku, i się na ławce przytulić?

3. A tacy nudyści i naturyści? No koniecznie powinni mieć swoje hostele. Bo ja jestem przerażony co będzie jak mnie żona zleje i będę musiał do przytułku takiego Alberta na przykład? No i co wchodzę i rozbieram się bo tak mam i co? No gejowstwo to ja mógłbym zmilczeć ale nudyzm w oczy się rzuca. I co pobiją albo jeszcze zgwałcą. Nie, hostele dla naturystów - KONIECZNIE!
No i podobnie kina. Kiedyś w takim kinie to jak się rozebrałem, aby skóra oddychała i nic nie uwierało, to jak się na mnie rzucili i jęli wyzywać od zboczeńców. Że dzieci tu są! Policja! A co to nudysta nie może sobie spokojnie na Epokę Lodowcą do kina iść!? Tak kina też powinny być. I domy kultury, baseny - tak pisałem że są np w tym Przejazdowie, ale dlaczego normals ma za darmo chodzić do takiego domu kultury, biblioteki a ja muszę grubą kasę płacić? Co to ja podatków nie płace?

4. No i jest jeszcze ten środek ekspresji. Prawda Rybo. I tu się zgadzam. I teraz sobie wyobraź moja droga Rybo, na wycieczkę z dziećmi (wnukami) sobie do Helu przyjeżdżasz a tu parada nudystów w strojach organizacyjnych, czyli okularach przeciwsłonecznych, Wiejską idzie. Na czele ja wesoło wymachując... no dobrze, nie wnikajmy może.

A wiesz, latka lecą i ja już nie wyglądam jak na tej fotce co lata temu tu gościła. I wielu nudystów też nagością urodziwą nie grzeszy.
No ale co, środka wyrazu mi zabronisz? A dlaczego mnie a im nie?

A dlaczego walczę o prawa tych wyżej opisanych? No bo mnie nadal się naiwnie wydaje, że równouprawnienie oznacza równe prawa dla wszystkich. Więc albo hostele koedukacyjne ( w sensie bez rozgraniczenia LGBT, naturysta, hetero...) albo dla wszystkich takie wydzielone. I kina, biblioteki, domy kultury...

A jak mnie w tej walce nie popieracie to tylko oznacza, że jesteście zacofaną ciemnotą i polskimi kołtunami bez krzty tolerancji i zrozumienia :lol:

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 29 mar 2019, 20:15 przez Komandor, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 19:43 
Cytuj:
1. czym się różni ofiara przemocy LGBT od tej ofiary hetero? Bardziej boli czy co?
No bo czym się różni ofiara chłop co dostał od ślubnej hetery walkiem od ofiary gaya, którego partner pazurami podrąbał.
Czym się różni kobieta skatowana przez konkubenta czy męża od skatowanej przez partnerkę lesbijki?
Czym się różni pobity za bycie np jakimś emo, gotem czy innym otake, albo za dowolną inną "przewine" nastolatek/tka od tego LGBT zlanego na kwaśne jabłko?
A bycie otake,emo, punkiem bardziej się rzuca w oczy niż bycie homo.
Ja rozumiem, osobne hostele dla matek z dziećmi bo warunki muszą być inne. Dla niepełnosprawnych - bo opieka inna i również dostosowanie ale dla LGBT? Po co?


No właśnie..Ja jak Ty nie potrafię poprowadzić reszty, ale cała reszta jest prawdą.. o to mi chodziło iKA, Boruchu, Maerose, o to...

O to Małpko.
Dziękuję Komandorze za tego posta. Serio, dziękuję..


Na górę
  
 
Post: 29 mar 2019, 20:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A pan Komandor to nie jest konsekwentny.

Panie Komandor - tłumaczył mi Pan, że w ramach demokracji i wolności w tejże, taki Rybak i Międlar mają prawo w dzień wyzwolenia Obozu w Oświęcimiu urządzić sobie happening pod bramą obozu i władza zabronić im nie może, albowiem jest wolność słowa. Choć wiadomo jakie treści ci dwaj opryszkowie głosić będą.

W przypadku LGBT snuje Pan wykład, że ci nie powinni mieć hosteli i takich różnych przybytków specjalnie dla siebie, bo nie wiadomo co tam działo się będzie. Dlaczego nie, skoro mamy wolność i np samorząd decyzją rady może takie coś sfinansować? Powie Pan niemożliwe? Może i nie a może i tak. Wszak wg tej samej wolności demokratycznej Słupsk miał prezydenta geja.

Zgadzam się z Panem w jednym, że najlepiej byłoby aby nie było podziałów i abyśmy bez względu na preferencje w zgodzie i szacunku żyli. I żeby nie budowano specjalnych przybytków w postaci hosteli dla gejów,. szpitali, szkół, kin, teatrów, oper, itp. Żebyśmy jedni drugich nie spychali na margines, nie pouczali jak mają żyć. Ale skoro wolność mamy.............

Oczywistą sprawą jest, że jeżeli ja będę pobity tłuczkiem przez własną małżonkę nie różnię się niczym od pobitej lesbijki tym samym narzędziem przez swoją partnerkę - może poza płcią. Niczym nie różni się ode mnie gej pobity przez naziola na ulicy. Także samo niczym nie różni się naziol pobity przez geja, choć o takim przypadku nigdy nie słyszałem. Ups. jeden gej parę lat temu pobił policjanta rzekomo. Znany gej.

Tak więc panie Komandorze skoro mamy wolność to może zostawmy to ludziom?

A tak na marginesie wylicza Pan parę cech związanych z naturą erotyczną i fantazjami erotycznymi człowieka zaliczając to do preferencji seksualnych LGBT. To błąd. Jeżeli ktoś lubi się, np bzykać w grupie, albo parowo z kolegą żony, gdy w tym czasie jego żona bzyka się na łożu obok, to to nie jest preferencja seksualna. To raczej fantazja erotyczna. Można to nazwać różnie - kurestwem, np.

Tak więc nie dajmy się zwariować panie Komandor.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 23:12 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Boruch pisze:
A pan Komandor to nie jest konsekwentny.



Tak więc nie dajmy się zwariować panie Komandor.


Ale wbrew temu co mówi Panu lekarz nadal nic pan nie rozumie. A może lekarza też pan nie zrozumiał?

o pierwsze nie napisałem nigdzie, że nie wolno LGBT mieć hosteli ani tym bardziej nie uzasadniałem tego "bo nie wiadomo co się w nich dzieje" . Jak uważa Pan ze jednak tak pisałem to proszę mi odpowiedni fragment wskazać.
Ja nikomu niczego nie zabraniałem i nie zabraniam co jest zgodne z prawem i nie krzywdzi innych.

Po drugie, nie snuje nawet wykładu, ze nie powinni mieć hosteli, kin, klubów itp. Każdy może mieć filateliści, sadomasochiści, ci co nazywa pan kurwami bo lubią w grupie albo nago latają, to i LGBT mo
gą. Ale za swoje, nie z mocy ustawy czy uchwały albo dofinansowywane na ogólnych zasadach np dla placówek kultury sportu itp. Niech sobie założą. Swingersi jak pisałem mają kluby i nie zabraniam im tak LGBT mieć swoje. Niech mają, Baseny i kluby sportowe nawet.

Ale tu mam pytanie takie, na jakiej podstawie twierdzi pan ze facio bzykający się innym (lub kilkoma) facetami to dumny i pełen szacunku i godny praw wszelakich gay a np. kobitka lubiąc a z trzema facetem to kurwa? Albo masochista szczytujący tylko jak młotkiem sobie w jajka walnie? W czym on gaya jest gorszy? Bo ja Panu mówię niczym.

Po trzecie ręczę panu, że wymienione przeze mnie preferencje nie są żadnymi fantazjami ani cechami natury seksualnej a parafiliami lub bardziej swojsko zaburzeniami preferencji seksualnych dawniej też zwanymi po prostu dewiacjami. I niech pan się cieszy, że na Pana (na to kurewstwo) wyszło bo jeszcze niedawno za takie i homoseksualizm, biseksualizm i trans był uważany. I nadal gdzieniegdzie jeszcze jest.
Ale co ja Panu będę wykład robił. Niech Pan sam sobie w wiki poczyta. Ale uprzedzam, długie jest i mądre:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafilia


Co prawda z tych zaburzeń wyłączono LGBT ale patrząc na definicje niesłusznie. Bo albo niesłusznie się parafilie za zaburzenia uznaje, w końcu np gay też osiąga pełnie podniecenia i satysfakcji w momencie pojawienia się specyficznych osób niebędących częścią normatywnej stymulacji. Bo normatywnie (a o normie statystyka trochę biologia i funkcje biologiczne mówi) to się raczej "obiektem" zwanym kobietą powinien podniecać i satysfakcjonować a nie chłopem. Fantazje też chyba nietypowe jednak mają.
A ze ich ponoć aż 6- 10% a tej reszty tyko 1% nie ma znaczenia w tym przypadku.

I po ostatnie. Jak Pan mało wie i mało słyszał. I jakie proste ma Pan te myślenie. Gay to aniołem, biją go wszyscy biedaka. Narodowiec, a nawet Pisior to bandyta z z definicji.
Otóż, Panie Boruch są gaye (i ogólniej osoby LGBT), ktore są bandytami, podlecami i tak, tak pedofilami w końcu ostawiana bestia Trynkiewicz w chłopczycach nie dziewczynkach gustował. I większość kleru też.
Nie słyszał Pan o gayu co naziola popił ale co Pan powie o geyu naziście co bil Żydów? Przecież różne rzeczy o SA mówią. A szczególnie o Ernstcie Röhmie, który coming out wcześniej od Biedronia o cale dziesiątki lat zrobił bo swojego homoseksualizmu nie ukrywał. A lał innych od komunistów po Żydów lepiej od Miedlara i Rybaka bo ci tylko jęzorem mielą.
Wielu seryjnych zabójców, psychopatów było LGBT.
Wie Pan kto zabił zonę Polańskiego i ojca Frytki m.in. No dobra, nie osobiście ale na jego polecenie. Otóż niejaki Manson - biseksualista.
Aileen Wuornos ponoć największa w USA seryjna morderczyni- kobieta żyjąca w stałym związku z Tyria Moore. Ale ponoć biseksualna
Jeffrey Dahmer - kanibal, też homoseksualny.
Ottis Tool - też kanibal ale w młodych chłopcach gustował. Działał pod koniec wspólnie z Lucasem - ten niby hetero ale jak razem się bawili w master szefa to kto wiem czy nie bi.
John Wayne Gacy (pochodzenia polskiego), nasz Trynkiewicz i paru innych.

Poza tym z tą homofobią manifestowaną i czynnie pobiciami i zabójstwami to różnie bywa.

Cytuj:
Mikhail Gallatinov i Marc Goodwin to brytyjscy mordercy skazani za morderstwa spowodowane nienawiścią do gejów. Zeszłej niedzieli wzięli ślub. I tym samym stali się pierwszą parą więźniów tej samej płci, która połączona została węzłem małżeńskim


Ale Pan nie słyszał nigdy o brutalnym gayu przecież co nawet kogoś torebką.

I aby było jasne, nie chce ta pobieżną wyliczanką udowadniać, że gay z to natury psychopata. Bo to fałszywe by było tak samo ze natury łagodny jak baranek.
Ja to wypisałem aby odbrązowić nieco ten anielski obrazek łagodnego homoseksualisty co to najwyżej torebką a masz zrobi. Nie, to tacy sami ludzie jak inni. dobrzy, źli, łagodni, okrutni z całą gamą przejściowych odcieni.
ale to to przecież dla Was wygodne - narodowiec wiadomo jaki i co zrobi, pobije zabije, spali i splunie. Przecież cały czas Pan tu nas straszy, ze na ulicy bejsbolem dostaniemy to zmądrzejemy.
A gay? - "a nie słyszałem by komuś kiedykolwiek krzywdę zrobił". A o naziolu co jadał ludzinę Pan słyszał? :D

edit. cudzysłów przy :a nie slyszałem...". bo ja słyszałem i opisałem nawet kilku.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 30 mar 2019, 7:54 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 mar 2019, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Komandor pisze:
Boruch pisze:
A pan Komandor to nie jest konsekwentny.



Tak więc nie dajmy się zwariować panie Komandor.


Ale wbrew temu co mówi Panu lekarz nadal nic pan nie rozumie. A może lekarza też pan nie zrozumiał?

o pierwsze nie napisałem nigdzie, że nie wolno LGBT mieć hosteli ani tym bardziej nie uzasadniałem tego "bo nie wiadomo co się w nich dzieje" . Jak uważa Pan ze jednak tak pisałem to proszę mi odpowiedni fragment wskazać.
Ja nikomu niczego nie zabraniałem i nie zabraniam co jest zgodne z prawem i nie krzywdzi innych.

Po drugie, nie snuje nawet wykładu, ze nie powinni mieć hosteli, kin, klubów itp. Każdy może mieć filateliści, sadomasochiści, ci co nazywa pan kurwami bo lubią w grupie albo nago latają, to i LGBT mo
gą. Ale za swoje, nie z mocy ustawy czy uchwały albo dofinansowywane na ogólnych zasadach np dla placówek kultury sportu itp. Niech sobie założą. Swingersi jak pisałem mają kluby i nie zabraniam im tak LGBT mieć swoje. Niech mają, Baseny i kluby sportowe nawet.

Ale tu mam pytanie takie, na jakiej podstawie twierdzi pan ze facio bzykający się innym (lub kilkoma) facetami to dumny i pełen szacunku i godny praw wszelakich gay a np. kobitka lubiąc a z trzema facetem to kurwa? Albo masochista szczytujący tylko jak młotkiem sobie w jajka walnie? W czym on gaya jest gorszy? Bo ja Panu mówię niczym.

Po trzecie ręczę panu, że wymienione przeze mnie preferencje nie są żadnymi fantazjami ani cechami natury seksualnej a parafiliami lub bardziej swojsko zaburzeniami preferencji seksualnych dawniej też zwanymi po prostu dewiacjami. I niech pan się cieszy, że na Pana (na to kurewstwo) wyszło bo jeszcze niedawno za takie i homoseksualizm, biseksualizm i trans był uważany. I nadal gdzieniegdzie jeszcze jest.
Ale co ja Panu będę wykład robił. Niech Pan sam sobie w wiki poczyta. Ale uprzedzam, długie jest i mądre:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Parafilia


Co prawda z tych zaburzeń wyłączono LGBT ale patrząc na definicje niesłusznie. Bo albo niesłusznie się parafilie za zaburzenia uznaje, w końcu np gay też osiąga pełnie podniecenia i satysfakcji w momencie pojawienia się specyficznych osób niebędących częścią normatywnej stymulacji. Bo normatywnie (a o normie statystyka trochę biologia i funkcje biologiczne mówi) to się raczej "obiektem" zwanym kobietą powinien podniecać i satysfakcjonować a nie chłopem. Fantazje też chyba nietypowe jednak mają.
A ze ich ponoć aż 6- 10% a tej reszty tyko 1% nie ma znaczenia w tym przypadku.

I po ostatnie. Jak Pan mało wie i mało słyszał. I jakie proste ma Pan te myślenie. Gay to aniołem, biją go wszyscy biedaka. Narodowiec, a nawet Pisior to bandyta z z definicji.
Otóż, Panie Boruch są gaye (i ogólniej osoby LGBT), ktore są bandytami, podlecami i tak, tak pedofilami w końcu ostawiana bestia Trynkiewicz w chłopczycach nie dziewczynkach gustował. I większość kleru też.
Nie słyszał Pan o gayu co naziola popił ale co Pan powie o geyu naziście co bil Żydów? Przecież różne rzeczy o SA mówią. A szczególnie o Ernstcie Röhmie, który coming out wcześniej od Biedronia o cale dziesiątki lat zrobił bo swojego homoseksualizmu nie ukrywał. A lał innych od komunistów po Żydów lepiej od Miedlara i Rybaka bo ci tylko jęzorem mielą.
Wielu seryjnych zabójców, psychopatów było LGBT.
Wie Pan kto zabił zonę Polańskiego i ojca Frytki m.in. No dobra, nie osobiście ale na jego polecenie. Otóż niejaki Manson - biseksualista.
Aileen Wuornos ponoć największa w USA seryjna morderczyni- kobieta żyjąca w stałym związku z Tyria Moore. Ale ponoć biseksualna
Jeffrey Dahmer - kanibal, też homoseksualny.
Ottis Tool - też kanibal ale w młodych chłopcach gustował. Działał pod koniec wspólnie z Lucasem - ten niby hetero ale jak razem się bawili w master szefa to kto wiem czy nie bi.
John Wayne Gacy (pochodzenia polskiego), nasz Trynkiewicz i paru innych.

Poza tym z tą homofobią manifestowaną i czynnie pobiciami i zabójstwami to różnie bywa.

Cytuj:
Mikhail Gallatinov i Marc Goodwin to brytyjscy mordercy skazani za morderstwa spowodowane nienawiścią do gejów. Zeszłej niedzieli wzięli ślub. I tym samym stali się pierwszą parą więźniów tej samej płci, która połączona została węzłem małżeńskim


Ale Pan nie słyszał nigdy o brutalnym gayu przecież co nawet kogoś torebką.

I aby było jasne, nie chce ta pobieżną wyliczanką udowadniać że gay to natury psychopata.
Ja to wypisałem aby odbrązowić nieco ten anielski obrazek łagodnego homoseksualisty co to najwyżej torebką a masz zrobi. Nie to tacy sami ludzie jak inni. dobrzy, źli, łagodni, okrutni z całą gamą przejściowych odcieni.
ale to to przecież dla Was wygodne - narodowiec wiadomo jaki i co zrobi, pobije zabije, spali i splunie. Przecież cały czas Pan tu nas straszy, ze na ulicy bejsbolem dostaniemy to zmądrzejemy.
A gay - a nie słyszałem by komuś kiedykolwiek krzywdę zrobił. A o naziolu co jadał ludzinę Pan słyszał? :D


No a "Fredy" Hirsch?

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 mar 2019, 7:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze do mnie i w pierwszych zdaniach zaczyna tak.

Cytuj:
Ale wbrew temu co mówi Panu lekarz nadal nic pan nie rozumie. A może lekarza też pan nie zrozumiał?


Nie czytam tego co Pan Komandor pisze dalej, bo od jakiegoś czasu obrósł Pan w piórka i obraża interlokutorów. Od dziś nie będę się zajmował Pańskimi wypocinami. Niech się tu zachwycają Pańską "racją" do końca świata i o jeden dzień dłużej inni, skoro tak im wygodnie i wolą być od Pana o głowę mniej inteligentni. :D Ja Pana nie obrażałem a Pan mi insynuuje co? Lekarz się pomylił? Jest Pan zwykłym zarozumiałym chamem. Choć inteligentnym. Szkoda. Nie lubi Pan jak złapie się Pana na mataczeniu? Jeden mądrala wskazuje Boruchowi, że przy garach jego miejsce a drugi wskazuje, że lekarz myli się co do diagnozy w moim przypadku. Od kurwa dyskutanci.

A poszli wy na szczaw i mirabelki.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group