forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 paź 2018, 23:51 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I superstacja.........jeszcze....... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 8:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Frustracja po "wygranych" wyborach jest jakaś spora.
O tym, że pisdzielstwo po tym wielkim zwycięstwie dokręci śrubę, to jednak jestem przekonany. :lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 8:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
maerose pisze:
Aleksander Kwaśniewski:
Być może pójdzie ostry atak na niezależne media
Nie wiem jakie niezależne media ma na myśli były prezydent,
bo moim zdaniem niezależne jest tylko NIE i ewentualnie Fakty i Mity.



Ja mam inne zdanie - niezależnych tak naprawdę nie ma. I nie tylko w Polsce. Chodzi o to aby przekazywały obiektywne treści. Profesjonalizm mediów jest wprost proporcjonalny do dojrzałości demokracji

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 8:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Frustracja po "wygranych" wyborach jest jakaś spora.
O tym, że pisdzielstwo po tym wielkim zwycięstwie dokręci śrubę, to jednak jestem przekonany. :lol: :lol:

Obrazek


Jestem za tym aby PiS prowadził właśnie taką politykę. Twardą i brutalną. Może wtedy ten głupi naród coś z tego zrozumie i pogoni to towarzycho. Broń boże żeby wymiękli.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 11:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Cytuj:
PiS 22 mandaty w Sejmiku Śląskim Koalicja Obywatelska 20 mandatów w Sejmiku Śląskim SLD 2 mandaty w Sejmiku Śląskim PSL 1 mandat w Sejmiku Śląskim

Czytaj więcej: https://dziennikzachodni.pl/wyniki-wybo ... r/13607176


Ciekawe kto będzie rządził?

Ps.
Widać że rządzi SLD tylko z kim?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 11:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A to już Pański problem. Jak Pan tak głosowałeś to teraz "rozkliniaj" Pan ten "wenzeł". :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 11:21 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
SLD z proboszczem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
Jeden z najlepszych komentatorów politycznych, Krzysiek Fleter na fb:

Cytuj:
Z życia partii rządzącej...

Powoli opadają wyborcze emocje i kurz. Naszczalnik uradowany, bo pisuar obronił większość stanowisk sołtysów a nawet dwa dorzucił do dorobku. W większych miastach Jarek zebrał łomot. Z tego powodu zrobiło się nerwowo na Nowogrodzkiej, bo jednak stolica to prestiż a Patryk był wychwalany pod niebiosa nie tylko przez kumpli ale również oponentów. Stalin gdyby żył pewnie też by zachwalał. Nie pomogły rejsowe autokary z elektoratem. Największym frajerem okazał się osiedlowy kandydat z Wawki niejaki Guział. Scedował swój polityczny dorobek na króla opolskiego ortalionu Patryka i wczoraj po ogłoszeniu wyników wyglądał jak półtora nieszczęścia oraz wprowadził do obiegu nowe powiedzenie- obudzić się z głową w nocniku. Miał obiecane stanowisko wicka w ratuszu a zdaje się że trochę odetchnie od polityki. Tym samym dołączył do elitarnego grona wyślizganych przez pisuar. Lożę zajmują obecnie, Kusznierewicz, Kubica oraz Guział. Może zostanie zatrudniony w tej klubokawiarni Patryka jak tylko mordownia uzyska zezwolenie sanepidu, bo przed wyborami pupilek kartofla nie zawracał sobie dupy takimi kwitami.
Sensacja w Działoszynie. Do wyborczych zawodów przystąpiła kandydatka Paśnik Mariola (pisuar) i jako że nie miała kontrkandydata pytanie do wyborców było następujące: Czy Paśnik Mariola powinna zostać burmistrzem Działoszyna? Tak lub Nie. I przegrała sama ze sobą gdyż motłoch ponad 70% głosów oddał na opcję numer dwa.
Głosował również Maliniak w chałacie z darów dla powodzian. Internet rży iż głos nieważny, bo Anżej zamiast postawić krzyżyk podpisał się. Ale nie o to chodzi. Po ekspansji na Antypody a potem na Amerykę teraz nadeszła pora na podbój kosmosu. Jako mocarstwo mamy chwycić 3% transportu kosmicznego. Zważywszy na budżet jakim dysponujemy możemy na przylądku Łukęcin rozwiesić między drzewami leginsy z dyskontu "wszystko dla puszystych" i wystrzelić kogoś w kosmos tak na próbę. Może Jarek chciałby sprawdzić czy czasem w kosmosie nie potrzebują dobrej zmiany


Rzekomo Guział tak się wyślizgał że nawet do rady dzielnicy nie wszedł. :lol: O Kubicy pisał nie będę bo znowu będą na mnie rzuca słowem - szaaaa :D

Podoba mi się "Anżej". To chyba lepsze niż "Adrian" i mój "Andrian"

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 11:31 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Mam nosa do cwaniaków, pisałam onegdaj tutaj kiedy Palikot czy Andrzej Rozenek chcieli tego Guziału wepchnąć do
jakiejś koalicji wespół z Piskorskim, ale nie tym, co cierpi za naród, tylko tym szczęśliwcem od hazardu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 paź 2018, 12:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Spokojnie te uzy wylane na plecy Jakiego nie pójdą na marne. Wczoraj był lewicowcem, w niedzielę wspierał jakiego a jutro prezes da mu jedynkę w wyborach do parlamentu. Taki Guział to przecież skarb.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group