forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 10:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 17 maja 2018, 9:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek zapewniła w środę, że wszyscy czynni politycy, którzy otrzymali nagrody w rządzie Beaty Szydło, wpłacili je na cele dobroczynne. Konkretnych informacji jednak nie podała. Pytana przez dziennikarzy, dlaczego nie przedstawiono dowodów, na przykład potwierdzeń przelewów, odparła: - Nie jestem w stanie nikogo do niczego zmusić. (http://www.tvn24.pl)



Dupa jak 12 mazurków powiedziała co rzekła. Dziwne! Do oddania nagród można było zmusić ale już do potwierdzenia tego faktu nie. O ile wiem jeden z pisdzielców musiał nawet brać kredyt aby oddać. Taki
karny :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 10:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obatel przypomniał o swoim istnieniu. :lol:

Szefowa Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska chciała spotkać się w środę z protestującymi od miesiąca w Sejmie rodzicami osób niepełnosprawnych. Nie została wpuszczona. Mokła na deszczu przed gmachem parlamentu. Wcześniej wstępu odmówiono uczestniczce Powstania Warszawskiego, 91-letniej Wandzie Traczyk-Stawskiej. A Czarnecki naiwnie broni marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. – Nie wiem, czy marszałek o tych sytuacjach wiedział. Nie znam sytuacji - stwierdził bez zażenowania.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... n=BigShare


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 12:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Kuchciński jako typowy pisowski g mógł nie wiedzieć kto to ta Wanda Traczyk Stawska. To naturalne. Mógł 91-latkę skojarzyć z jakąś naszą cellebrytką z długimi nogami siejącą postrach w Dubaju. I tu uprzedzam - nie jest to chęć obrażenia zacnej Pani Traczyk, dla mnie to bohaterka, ale dla pisowca takiego jak kuchciński niewiadoma bo to jak już pisałem g i ś. :mrgreen: Co do Ochojskiej nie ma usprawiedliwienia. Tak więc pan Rysio się nie popisał.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 13:01 
Wiedza kuchcińskiego kończy się na szczepieniu jabłonek i o zakład idę,
że egzamin gimnazjalny przerasta jego intelektualne możliwości. Ten
ogrodnik nie tylko nie ma pojęcia gdzie żyje, ale też i po co.


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2018, 13:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Na szczęście całe społeczeństwo chce oddać swoją forsę na niepełnosprawnych i PiSu już do władzy nie wybierze.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 13:26 
Nikt mnie nie pytał, czy wolę płacić na niepełnosprawne dzieci, czy na pedofilów w sutannach.
Gdyby zapytał, poznałby odpowiedź.

Tutaj też wkleję info, która Prosiaka uraduje do zsikania.
Oto pomazańcy narodu, którzy boją się nawet dzieci.

Cytuj:
Po tym, jak zdecydowano, że Sejm nie będzie brał udziału w Nocy Muzeów, zapadła kolejna decyzja.
Odwołano tegoroczne posiedzenie Sejmu Dzieci i Młodzieży, zaplanowane jak zawsze na 1 czerwca.


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2018, 13:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Sam Pan widzi że PiS już przegrał i ma Pan rację bardzo mnie to cieszy.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 14:19 
st1111 pisze:
Sam Pan widzi że PiS już przegrał i ma Pan rację bardzo mnie to cieszy.


Bardzo cieszy, że PiS przegrał, czy że po raz pierwszy od 19 lat, dzieciaków nie wpuści się do Sejmu?

To wyjątkowe skurwysyństwo, że na niecałe dwa tygodnie przed obradami Sejmu Dzieci i Młodzieży,
ponieważ delegaci przygotowywali się do wystąpień od dawna. Ale dobrze! Władzunia popaprańców
i świrów pokazuje młodemu pokoleniu gdzie ich miejsce. Ich miejsce w Irlandii, Holandii i WB, bo
przecież nie w Polsce. Oni Panie Prosiak doskonale to odczytują i zapewniam Pana, że są bardziej
świadomi niż niejeden emeryt. Pośród gimnazjalistów w klasie mojego syna, ponad 80% zamierza
studiować za granicą i tam też pozostać. Tak oto idioci przy korycie, oddali Polskę bez jednego
wystrzału. Ukrainiec będzie płacił składki na emeryturę ogrodnika Kuchcińskiego, albo ogrodnik będzie
żarł szczaw i mirabelki. Mam nadzieję, że i Pan też. Zielenina podobno zdrowa jest.


Na górę
  
 
Post: 17 maja 2018, 14:48 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Ja nie bardzo wierzę, że Stasinek żre jedynie szczaw i marchewke.
Wprawdzie pisze co pisze ale jak ja bym Ci napisał co ja jem czy robię, - mógł byś "zejść" na pompkę...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 maja 2018, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
st1111 pisze:
Na szczęście całe społeczeństwo chce oddać swoją forsę na niepełnosprawnych i PiSu już do władzy nie wybierze.


Jest różnica pomiędzy niepełnosprawnością a wielką tajemnicą wiary.
Wielka tajemnica wiary często pochodzi z wyboru, a wtedy niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group