forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 16 kwie 2024, 17:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lis 2019, 11:24 
Offline

Rejestracja: 14 cze 2016, 11:06
Posty: 2533
Nie wiem jak to zrobić, ale trzeba by zawiadomić Interpol że PIS na jakichś ostrych dragach jedzie i jeszcze innym rozdaje. Naszych "służb" radzę nie powiadamiać bo zaraz sygnalista dostanie 3 lata za niemenie świateł.

_________________
Nic nie jest takie, jakim to widzimy...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2019, 17:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
duzo krzyku a za chwile podwiniecie ogony i kurdupel bedzie sie wam w twasz (rz)* smial bezzebnym usmiechem.


* znam polska ortografie perfekcyjnie, kiedy pisze z bledem to dlatego ze wiem ze pisze do ludzi w wiekszosci nie majacych pojecia o roznicy w poszlem a poszedlem.


ok, wyjasnie poszlem sie mowi kiedy sie idzie niedaleko po piwo a poszedlem sie pisze i mowi kiedy sie idzie we w chuj. :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2019, 17:34 
Elektorat PiSu analizuje zrównoważony budżet.


Na górę
  
 
Post: 22 lis 2019, 17:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6459
WLR pisze:


wiem gdzie lezy moj problem :) :) :) mam za dobre mniemanie o bliznich.....kurwa, czterysta i mamy dziesiec dni, to jak kurwa tylko dwa tysiace...cztery , kurwa, cztery :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2019, 21:25 
A tak! Macierewicz kiedyś bredził, że oskarżanie Misia, to atak na Polskę i osłabianie jej mocy obronnej.
Czubki tak mają.


________________________________________________________________________________________

Kurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ręce mnie opadli jak skrzydła, a myślałem, że w skurwysyństwie PiSuarów nic mnie nie zaskoczy.

Otóż sąd w Krakowie utajnił na 70 lat wszystkie akta dotyczące machlojek Banasia.

Jakieś pytania?


Na górę
  
 
Post: 22 lis 2019, 22:25 
Jeden z posłów powiedział w Sejmie, że sprawa Banasia jest o wiele grubsza, niż sam Banaś.
I tu rodzi się pytanie, co się działo w kamienicy Banasia i z udziałem Banasia, że zależy od tego
bezpieczeństwo Państwa? Utajnienie na 70 lat znaczy, że ujawnienie mogłoby nie tylko zmieść
PiSlamski rząd, ale może i zagrozić pozycji Polski. Ot np. mógł Banaś opiekować się centrum
ruskiego trollingu przeciw interesom Unii. 70 lat! To jest waga afery.


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2019, 0:01 
Sądzę że wszystkie dotychczasowe rządy IIIRP więc i PISu nie były i nie są zdolne utrzymać w tajemnicy jakichś działań wartych klauzuli 70lat. Mam na myśli przede wszystkim Mosad, ale również BND i SIS.
Po prostu sądzę że tak jak Pan przesadza w takim podejrzeniu, tak i PIS przesadza w swoim działaniu. Ten drugi notorycznie - dlatego też macie tu Państwo na tym forum okazję do wiecznej prześmiewczej krytyki - to niewyczerpywalne źródło.
A jakiż ja byłem naiwny sądząc że po 1989 roku kabarety typy TEY padną.

Zapomniałem o KGB czy jak się to teraz zwie :(


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2019, 0:39 
Panie Kowalew. Traktując tzw. Państwo poważnie należy domniemywać, że utajnienie czegokolwiek dla dwóch pokoleń,
ma stosowną do tego okresu wagę. Można by zakładać, że ujawnienie mogłoby zagrażać np. polskiemu członkostwu
w NATO, albo czemuś o podobnym znaczeniu. Gdyby traktować poważnie. Nie jest jednak wykluczone, że PiS zwyczajnie
chce ukryć swoje ścisłe powiązania z przestępczym półświatkiem, a może nawet fakt, że to nie PiS się wykantowanymi
na siłowni karkami posługuje, a właśnie owi wytatuowani i upierścienieni jegomoście z maczetami są rzeczywistymi szefami
słupów zwanych rządem PiS. Mnie bardziej wszystko wskazuje właśnie na to, że Matołusz, prezes Kłak, i reszta menażerii,
jest tylko fasadą dla niegramotnych ciemniaków, mającą zasłonić grabież majątku narodowego, handel narkotykami i zyski
z prostytucji, którymi trudnią się szefowie grup przestępczych i rzeczywiści zarządcy Polski. Taki np. Bierecki bez przeszkód
transferuje od lat pieniądze na własne konta w Szwajcarii, podczas gdy zarządzane przez niego SKOKi notują miliardowe straty.
Parasol nad nim i nad jego biznesem utrzymuje PiS, skutecznie blokując wszelkie próby państwowej kontroli nad tym parabankiem.
A może to Bierecki porusza sznurkami na których wisi Kaczyński? A może pani Gos, która kieruje z tylnego siedzenia Srebrną
i pożycza Kaczyńskiemu pieniądze, jak ma dobry humor. Który wariant by nie był prawdziwy, faktem jest, że Polska jako
niepodległe europejskie państwo nie istnieje, a jest tylko republiką bananową miedzy Bugiem a Odrą.


Na górę
  
 
Post: 23 lis 2019, 2:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Przecie to proste . Przyszło sms-em polecenie od Zebry i tyle.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lis 2019, 11:41 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
A ja się zastanawiam. i może ktoś mi na to odpowie, skoro sędziowie, co do zasady, byli och i ach i tacy wiecie, to skąd się wzięło nagle tylu sprzedajnych i zależnych?

Bo szczerze mówiąc dla mnie to zagadka.
Z worka gdzie jest jedna czarna kula na sto czy nawet tysiąc nawet bardzo się starając za wielu czarnych kul nie wyciągniesz.
A trzeba założyć, ze najpierw czarne kule na wysokie stanowiska poszły...

Nie to abym się czepiał sędziów tak w ogóle albo wyrok utajnienia uzasadniał ale coś mi tu nie gra.
Bo skoro jak sami o sobie mówią są tacy biali to skąd te czarne? Trochę to nielogiczne. Sprzeczność mi wychodzi. A jak tych czarnych kul jednak jest znaczna ilość to znaczy, że w ich środowisku szału z uczciwością i niezależnością nie ma.
I niczym specjalnym znowu nie jest. A zwyczajnie zależne, sprzedajne i rozpolitykowane jak wszędzie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group