forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 14:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 gru 2018, 21:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czy jakiś PiSdzielec wytłumaczył nam po co nam ten przekop, co to nam da?Jakie korzyści nam przyniesie? Padły jakiś czas temu ogólniki i to naszpikowane rusofobią. Tyle tylko.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 gru 2018, 23:44 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
pan zbyszek wygulgotał dzisiaj w info:
Cytuj:
Ten pan został pobity, bo KNF przez lata rozzuchwalała przestępców"


Cytuj:
@JNizinkiewicz
Według jednego ministra, zapowiadany wzrost cen energii nie musi oznaczać podwyżek innych produktów, a wg drugiego, być może Wojciech Kwaśniak został zaatakowany dlatego, że KNF przez lata rozzuchwalała przestępców.
Czy dzisiaj jest państwowy dzień robienia z Polaków idiotów?

Nie tylko dzisiaj, obudził się nagle.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 8:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Tego nawet nie da się komentować. Moja inteligencja została by zaszargana gdybym to zrobił.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 14:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
:lol: :lol: :lol:
pan zbyszek za to ma świadomość "inteligencji" swoich wyborców.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Być może był zaatakowany właśnie dlatego, że Komisja Nadzoru Finansowego przez długi czas rozzuchwalała przestępców, pozwalając im w sposób bezkarny wyprowadzać miliardy złotych kosztem 85 tysięcy ludzi, którzy złożyli tam swoje oszczędności, często oszczędności życia - powiedział w sobotę w telewizji państwowej minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Odniósł się w ten sposób do uwagi prowadzącego, który stwierdził, że Wojciech Kwaśniak "został zaatakowany przez bandytów"


Trzeba być nie lada bydlakiem żeby coś takie wyartykułować. Niestety mamy bydlaka za ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Środek Europy, państwo należące do elitarnego grona UE, gdzie jednym z nadrzędnych praw jest przestrzeganie praw człowieka, poszanowanie obywatela, jego godności, dbanie o dobro obywateli.

Dziś opozycja odgraża się, że jeżeli PiS zostanie odsunięty od władzy to tacy jak Ziobro zostaną rozliczeni ze swoich poczynań. Choć trudno w to uwierzyć, to czekam na to z utęsknieniem. Jeżeli jednak rozliczenie nie nastąpi, to już nigdy moja noga nie wstąpi do lokalu wyborczego, choćby nawet groziło, że w tym kraju będzie rządzić sam Lucyfer.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 20:28 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
....."Środek Europy, państwo należące do elitarnego grona UE, gdzie jednym z nadrzędnych praw jest przestrzeganie praw człowieka, poszanowanie obywatela, jego godności, dbanie o dobro obywateli....."

Może Ty już Jędrek nie pij wiency...... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 21:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Po trzeźwemu to napisałem, alem wkurwion wielce. Poważnie tak myślę. Trochę emocjonalnie ale przynajmniej szczerze. Bo różne głupstwa wypowiadam zapewne, ale takie s......a nigdy mi do głowy nie przyszły jak temu tam.


Tyle lat żyje na tym świecie i znam ten kraj i jakoś nie mogę się przyzwyczaić, że takie moralne zero to u nas norma.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 gru 2018, 23:51 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
.
Cytuj:
Środek Europy, państwo należące do elitarnego grona UE, gdzie jednym z nadrzędnych praw jest przestrzeganie praw człowieka, poszanowanie obywatela, jego godności, dbanie o dobro obywateli.


Chuj wi o jakim kraju pisał Boruch, bo chyba nie o naszej ojczyźnie.
Jeżeli tak, to zamiast "jest" należało wstawić "powinno"
Zamiast być może powiemy "z pewnością"
-------------------------------------------------------------------------------
Cytuj:
Stałem spokojnie, gdy zostałem uderzony policyjną tarczą w plecy. Upadłem, a policjanci przeciągnęli mnie po bruku, ściągając ze mnie ubranie od pasa w górę. Twierdzono, że stawiałem bierny opór, choć nie wiem, na jakiej podstawie – to fragment wstrząsającej relacji Michała Goworowskiego, uczestnika sobotniego Marszu dla Klimatu. Michał, podobnie jak dwa tysiące innych osób, protestował przeciwko bierności władz w obliczu nadciągającej klimatycznej apokalipsy. Dlaczego wywołało to agresję ze strony policji? To pytanie zapewne pozostanie bez odpowiedzi.

Po raz kolejny okazało się, że polska policja, bezradna wobec nacjobandytyzmu 11 listopada czy antysemickich wybryków Jacka Międlara, wykazuje wyjątkową gorliwość w prześladowaniu tych, którzy próbują walczyć o lepszy i bardziej sprawiedliwy świat. Przekonał się o tym Michał Goworowski, który wraz z dwoma innymi osobami został zatrzymany przez funkcjonariuszy podczas Marszu dla Klimatu, który odbył się w Katowicach w ostatni dzień szczytu COP24.

Szkoda, że zamiast jakiegoś gupiego marszu nie kupią kanapek i nie zrobią porządnego puczu.
Protest przeciwko skutkowi, a nie przyczynie, to tylko marnowanie energii.

---------------------------------------------------------------------------------------------
Cytuj:
Faszyzujący eks-ksiądz został zatrzymany po raz kolejny. Na spotkanie z ekstremistą w Dąbrowie Górniczej przyszła jedynie garstka jego zwolenników. Pokaźna była za to kontrdemonstracja. Międlar w porywie bezradności próbował tanich prowokacji wymierzonych w mieszkańców bastionu lewicy – spalił zdjęcia Karola Marksa i Włodzimierza Lenina. Efekt? Błyskawiczna reakcja ratusza – rozwiązanie zgromadzenia.


Ciekawe czy Świniak zrobił zdjęcia bohaterskiego prezydenta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 1:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
....
Szkoda, że zamiast jakiegoś gupiego marszu nie kupią kanapek i nie zrobią porządnego puczu.
......


Ba! kupią kanapki nie starczy na pucz.
Zrobią pucz, nie starczy na kanapki.

Dylemat taki

We francyi żąd do tego, chce/chciał/, (niepotrzebne skreślić) doprowadzić obywatelów, ci się zorientowali, i klops.
A miało być tak pięknie. Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort, to ostatnie zostało, mam nadzieję.
Klimaty, co2, mużyny, ocieplenie, opłaty paliwowe, zbawianie świata, poszły się na razie pieprzyć.

We Polsce już to zrobiono, ten dylemat znaczy, zawczasu.

U nas jest wszystko prościej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 gru 2018, 8:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Niestety nie wiedziałem że taka osobistość nas nawiedzi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group