forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 255  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 maja 2018, 14:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Wielki Wezyr pisze:
Obrazek


Fakt, spokój był, gdy popolicja strzelała do kibiców jak 2015 w maju w Knurowie

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2018, 14:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Wczoraj nie strzelała, i skutki są doskonale widoczne.
I nie jest mowa o kibicach, a o kibolach.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 maja 2018, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
korbaczeska pisze:
W dupie mam futboli cale kibolstwo moga sie wszyscy na raz wybić na jednej dużej ustawce i kilka tysiecy lysych zjebow mniej.



Pani Korbaczeska, mam podobny pogląd. Zamieściłem to wydarzenie nie po to, że interesuje mnie kto zdobył miszczostwo w piłce kopanej a.d. 2017/18, bo gówno mnie to obchodzi. Zamieściłem to po to ponieważ uważam, że Polacy w części przynajmniej, to niewychowane bydło, skrajnie patologiczne. I to co się stało jest na to przykładem. Problem kiboli jest znany nie tylko w Polsce, ale tam gdzie piłka jest tak samo popularna jak u nas, a przede wszystkim stojąca na wyższym poziomie niż nasza już dawno problem bandyctwa na stadionach mają pod kontrolą. U nas niestety zamiast z tym walczyć, jak wiemy dolewa się oliwy do ognia. Co więcej, robi to władza. A władza pisowska w szczególności. Historii "Starucha" nie będę tu przytaczał. Kto maszeruje w pochodach Dnia Niepodległości? Po części kibole gotowi do burd na skinięcie palcem.

I o to mi tylko chodziło. Kto w tym roku zdobył tytuł nawet nie wiem i mam to w .............

ps.

Jestem z rocznika, który piłką interesował się, kiedy był to czysty sport. Jestem z rocznika, który z wypiekami na twarzy oglądał mecz na stadionie w Chorzowie, kiedy to Lubański odprawił Anglików w eliminacjach do MŚ, jestem z rocznika, który pamięta mecz na Wembley komentowany przez niezapomnianego Jana Ciszewskiego. Mój futbol skończył się wraz z odejściem Górskiego i Piechniczka.

Mundial w Rosji nie obchodzi mnie wcale, żeby nie powiedzieć gówno. To tyle co mogę powiedzieć o Wietnamie. :D

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 15:59 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ale nadwyżki w budżecie, że ja pierdolę;

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,234 ... Z_MTstream
-----------------------------------------------------------------------------------------
Straż ogrodniczo-sejmowa poszła i zabrała protestującym odkrytki bojowe, zagrażające wizerunkowi Polski na świecie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 19:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Jak długo jeszcze pis będzie tolerował takich szkodników

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 19:14 
Ciekawe, dlaczego PiS się nie cieszy z obesrania POwskiego matecznika
i z takim uporem pcha się w ten rynsztok z ryjem? Czyżby zapachniało
swojsko?


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2018, 19:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pantryglodytes pisze:
Jak długo jeszcze pis będzie tolerował takich szkodników

Obrazek


Małpa - dureń, idiota w każdym calu głupek. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2018, 18:24 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
http://natemat.pl/239039,pis-przedstawi ... n-ministra

To małpiaka powinno ucieszyć.
Sami swoi he he he.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2018, 18:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Zblatowane towarzystwo rządzi od 30 lat, co w tym niezwykłego?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 maja 2018, 10:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Nie tylko zaszczyt, doświadczenie, dobra pozycja w przyszłym CV, ale przede wszystkim gwałtowny awans materialny. Radni PiS, którzy trafili do spółek skarbu państwa, zarabiają nawet dwadzieścia dwa razy więcej niż wcześniej. Przyjrzeliśmy się bliżej kilkunastu przykładom. Porównaliśmy, ile zarabiali wcześniej i jak pomnożyła ich dochody nominacja na stanowisko w państwowej firmie.


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 39627.html


Można powiedzieć - ty se mów a ja zdrów. Normalne społeczeństwo widząc tak jawne i bezczelne lecenie w chuja władzy, bo przecież zapowiedzi były biegunowo odmienne, zareagowałoby spadkiem poparcia dla takich ciulów. Niestety nie w Polsce. Poparcie dla tej zgrai kołtuństwa, chciwości, pychy i chamstwa oscyluje nadal na poziomie, że gdyby wybory odbyły się za tydzień to pisdzielcy wygraliby z palcem w dupie. Ewenement na skalę świata, co potwierdza to co Polacy myślą o sobie czyli jak jesteśmy wyjątkowi. Niestety wile nacji nie podziela tegoż wizerunku i uważają nas za wyjątkowych nieodpowiedzialnych cymbałów. Nietrudno zresztą to potwierdzić jeżeli ktoś jest Polakiem albo choć nas zna.


O czym to świadczy? O tym, że Polacy postradali wszelkie uczucia wartości. Przynajmniej w części populacji, bo jednym w to graj, innych obchodzi to tyle co zeszłoroczny śnieg. Pozostała garstka świadomych rwie tylko włosy z głowy - niestety. Ja do tych też się zaliczam. Mam czas rządów społeczeństwa miernot moralnych i etycznych.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2546 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 255  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group