forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 16:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
Post: 08 lis 2014, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 12:50
Posty: 1911
Z "Przeglądu". Prof.Mieczysław Kabaj o wyzysku.

Na 17 tys. zł zysku wypracowanego przez pracownika otrzymał on z tego średnio 48 zł.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2014, 11:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czyli o 24zł za dużo bo jakoś nie widać tego robola na rzucaniu kamieniami w komitet.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 lis 2014, 12:15 
Offline

Rejestracja: 13 wrz 2014, 4:12
Posty: 2657
Lokalizacja: w cipie
Za robote sie kurwa obiboki wezta a nie kukac mi tu do obcej kieszeni.
Moim zdaniem robol a szczegolnie gornik i stoczniowiec powinien
dopierdalac szesc dni w tygodniu a w siodmym powinien miec
solidnie ryja obitego. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lis 2014, 1:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
se kurwa popatrzta i posłuchajta chyba wschodzącej gwiazdy jednego dnia neoliberalnych wyzyskiwaczy.

Pani ma tytuł doktora, a pyerdoli jak chłop z mazur po dziesiątej połówce z wiedzą z podstawówki.

Pani się produkuje, aby wytłumaczyć nam, dlaczego Amazon jest fantastyczny i fantastyczne jest jebanie za 1800 zł i nie mam tu na myśli korzyści osiąganej przez prostytutki z ruchanka w jeden dzień, tylko z zapierdol przy taśmie przez miesiąc!

tutaj od ok. 3 minuty 30 sekundy : http://www.tvp.pl/poznan/informacja-i-publicystyka/biznes-teleskop/wideo/06112014/17563580


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 gru 2014, 22:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ustalmy-jedno-marek-orzechowski-w-rozmowie-o-grupie-bilderberg/878h4d


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 gru 2014, 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 wrz 2014, 17:57
Posty: 1977
http://strajk.eu/index.php?article=410


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 gru 2014, 10:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Kolejny geszefcik w wykonaniu tego bidaka ? Ciekawe ile tym razem wyłudzi od Kopczowej na budowę linii przesyłowych z Ukro-banderlandu. http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energe ... ainy/tvkt7
Cytuj:
Ukraiński plan polskiego miliardera imponuje rozmachem. Jan Kulczyk chce eksportować na Wschód węgiel i gaz, a sprowadzać stamtąd energię z elektrowni atomowej Chmielnicki. To byłby pierwszy liczący się most energetyczny od upadku ZSRR - informuje we wtorkowym wydaniu „Rzeczpospolita”.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 gru 2014, 21:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
Chciałem pochwalić, niczym Jarząbek Wacław.

- pracownika firmy Amazon z Bielan Wrocławskich, że dobrze i ładnie zapakował prezent pod choinkę pewnej brytyjskiej firmy

- firmę Amazon, że dba o to, żebym na czas dostał zamówienia i ma najlepszy system logistyczny na świecie

- ministra Piechocińskiego, za to, że pozwala na ruchanie Wolaków i Wolski przez firmy takie jak Amazon - moja zapłata popłynęła do UK, a ostatecznie do któregoś raju podatkowego, a Wolska z mojego zamówienia nic nie będzie miała, jeno sprawnych manualnie pakowaczy.

Łubu dubu, Łubudubu, niech żyją nam!. To mówiłem ja, sz_matka_boska


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2015, 0:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 22:58
Posty: 1123
Pan Dyrechtor Galerii handlowej spotka się z najemcami, aby porozmawiać o mozliwościach obniżki czynszu za lokale.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,17203779,Handlowcom_z_Galerii_Warminskiej_biznes_sie_nie_kreci.html

Wierzymy w to tak jak w dobrego pana bobra.

Kapitalista, dobra człowiek.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 mar 2015, 14:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
No i Durczoka wyjebali w trybie natychmiastowym http://wiadomosci.onet.pl/kraj/oswiadcz ... ach/rm1q88
bo TVN-y som pryncypialne .
Cytuj:
Specjalna niezależna Komisja w TVN S.A. wydała oświadczenie ws. "domniemanych przypadków mobbingu, molestowania i molestowania seksualnego w redakcji programu »Fakty TVN«". Informuje w nim m.in., że Kamil Durczok i spółka TVN osiągnęli porozumienie w sprawie zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym. Poniżej prezentujemy jego treść. Markus Tellenbach przedyskutował treść raportu z Zarządem TVN S.A. na posiedzeniu, które odbyło się dnia 10 marca 2015 roku.

Wynikiem prac Komisji jest decyzja Zarządu TVN S.A. o wzmocnieniu istniejących procedur zapobiegających niepożądanym zachowaniom oraz wprowadzeniu w życie, ze skutkiem natychmiastowym, następujących działań:

1) dopilnowaniu, by TVN S.A. był bezpiecznym i stabilnym środowiskiem pracy respektującym godność każdego człowieka, poprzez włączenie zasad przeciwdziałania niepożądanym zachowaniom do regulaminu pracy, w związku z czym stanowią one integralną część warunków zatrudnienia,

2) ponownym zapoznaniu pracowników z wytycznymi, jak należy reagować w przypadku, który może okazać się niepożądanym zachowaniem,

3) poinformowaniu pracowników o sposobach raportowania przypadków niepożądanego zachowania, którego byli obiektem lub świadkiem".

W oświadczeniu zamieszczono również wypowiedź Prezesa Zarządu TVN, Markusa Tellenbacha: "Jestem zadowolony z prac Komisji i akceptuję jej ustalenia. Jestem przekonany, że po dogłębnej analizie przeprowadzonej przez Komisję, TVN pozostanie atrakcyjnym pracodawcą, dzięki obowiązującej w spółce polityce »zero tolerancji« dla niepożądanych zachowań. W imieniu Zarządu Spółki, przepraszam osoby narażone na niepożądane zachowania w miejscu pracy".

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group