forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 7:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 kwie 2018, 10:32 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
ja na szczescie wyleczylem sie z polskiego konfliktu miedzy lewica i prawica i obecnie sram rzadkim gownem na to kto obecnie tworzy rzad i jakie partie siedza w sejmie a jakie na ulicach 8-)

jedyna wartosc jaka przedstawia dzis dla mnie polska polityka jest mozliwosc posmiania sie z jej reprezentantow, to najlepszy kabaret w Polsce zaraz za Moralnym Niepokojem

SLD wraca do gry? ale jakiej? w karty czy w chinczyka?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 kwie 2018, 10:57 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Przecież mówię:
SLD Usiłuje wrócić do gry jedynie po to, by paru cwaniaków z naczalstwa na stare lata umieścić w wyjątkowym, obfitującym w rozmaite nagrody oraz dodatki - miejscu. A może ktoś "podejrzewa" - że oni chcą wrócić by poprawić sytuację w służbie zdrowia albo zwiększyć dotację na wyższe uczelnie......?!
Noż kurwa.........?!
Takiego głupka chyba już tu nie ma........?! :o
A może są...?!
Przyznawać mi się tu zara......... :oops:
Older! - dzie masz tę gumę służbowo........ :lol:
Zara się durniom głupotę ze łbów wybije................. :roll:


;) :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2018, 8:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Na jaką lewicę jesteśmy skazani? Na taką właśnie. Jeżeli SLD chce przygarnąć do siebie elektorat PiSu albo przynajmniej jego część to wiadomo w jakim domu mieszkamy. Każdy wie co to za elektorat. Że kościółkowy. Tak więc nie dziwmy się wypowiedziom Moniki Jaruzelskiej i innym politykom tej partii, że opowiadają rzeczy, które do prawdziwej lewicy nie przystają. Trzeba wybrać, albo taka lewica, abo rządy psychopaty smoleńskiego z Żoliborza, albo rudego Donka, albo może ONR.

Na lewicę przydałaby się próba szantażu oddolnego. Najpierw głosować aby toto cudactwo dostało się do parlamentu. Wymóg? Zacisnąć zęby. A potem gdy już będą postawić warunek - jak chcecie naszego głosu w kolejnych kadencjach to warunkiem jest odcięcie się od klechów.

Cytuj:
Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie zabiegał o elektorat Prawa i Sprawiedliwości - zapowiedział w niedzielę w Poznaniu lider sojuszu Włodzimierz Czarzasty. (http://www.tvn24.pl)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2018, 9:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Przecież chodzi o powrót do źródeł.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2018, 9:51 
Boruch pisze:
Tak więc wszyscy jak są Polacy głosujmy na prezesa i PiS bo to jest jedyna lewica :D Rozdają pieniążki jak przystało na lewicę.

Tylko jak kto pamięta PRL to wie, że wtedy rządziła tylko lewica i żadnego kurwa rozdawnictwa nie było. Każdy musiał sobie zarobić sam - kurwa. Nie było 500+ ani 300 złotych dla bachora na książki. Ot kurwa dobrobyt nam się zrobił. Cut jaki, ki chuj?



A skąd się wzięły ogromne majątki sldowskich działaczy? Bo chyba nie z rozdawnictwa. Czyżby pozostał jeszcze ktoś co się nie dorobił i trzeba toczyć batalie dla narodu przeciw narodowi?


Na górę
  
 
Post: 23 kwie 2018, 9:53 
SLD do dołu z wapnem, co do jednego! Dopiero wtedy może powstać przeciwwaga dla prawicy.


Na górę
  
 
Post: 23 kwie 2018, 14:15 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
zawiedzione nadzieje z przeszlosci nie musza przeksztalcac sie w nienawisc, w zasadzie to nie widze korzysci z pogrzebania SLD, niech sobie zyja


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2018, 15:00 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
CK 0 pisze:
zawiedzione nadzieje z przeszlosci nie musza przeksztalcac sie w nienawisc, w zasadzie to nie widze korzysci z pogrzebania SLD, niech sobie zyja


Oczywiście masz rację.
Żadnej nienawiści.........jedynie sprawiedliwość.
Znaczy, - osądzamy zgodnie z obowiązującym prawem.
A że okazało się , że skurwiel ma za uszami aż czarno, - no cóż w końcu jakaś sprawiedliwość
obowiązuje..........!
I ja jestem za !
Znaczy, za sprawiedliwym osądzeniem.........przynależność partyjna nie ma tu nic do rzeczy...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 kwie 2018, 15:02 
evaj23 pisze:
SLD do dołu z wapnem, co do jednego! Dopiero wtedy może powstać przeciwwaga dla prawicy.


Hmmm...o co to ja toczyłem hor-rendum z tow. evaj?
Dziwne...

Teoretycznie jakaś tam przeciwwaga istnieje. Nie ma tylko siły przebicia.
Nie po to stworzono ten system partyjny, żeby koledzy z Ordynackiej musieli się konkurencji obawiać.


Na górę
  
 
Post: 23 kwie 2018, 16:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
evaj23 pisze:
....

A skąd się wzięły ogromne majątki .....


A ja skąd mam wiedzieć? Pani zapyta w agencji Pinkertona, kiedyś działali, w Warszawie przy Gęsiej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group