forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 lip 2019, 20:38

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4043 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 405  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ty sikso, że tak cię nazwę. Jestem starym prylem to prawda. Tak, dawali nam mieszkania, wczasy. Ja za to zapierdalałem na to żeby taka dziunia jak ty mogła się kształcić za darmo. Teraz przymknij jadaczkę i dziękuj starym prylom, że zapłacili za to a ty w podzięce teraz na nas bluzgasz.

Siksy sobie w wyrze szukaj, co nie potrafisz inaczej pajacu? Ile już osób ciebie tutaj za przeproszeniem jebało, za kretynizmy które uskuteczniasz na kazdym kroku? Będzie że połowa forum.
Nie umiesz inaczej? Peszek..
Źle trafiłeś, stary durniu, nie będziesz mnie tu ustawiał do pionu, swoją starą sobie ustaw. Dopóki będziesz durnoty pisał, dotąd, będę je wyciagała, bezlitośnie. Chyba, że dostanę bana, mnie to zwisa.

Póki co walisz durnoty, a potem starasz się z nich wybrnąć, tak na siłę, że aż człowiek czytając odczuwa zażenowanie. Taka prawda, taka twoja twórczość, pod publiczkę. Och jaki intelektualista, dobry człowiek i w ogóle. Menda jesteś, nie dobry człowiek
Nawet ze sfiniaka pisiora zrobiłeś, gdzie On był tu wcześniej, niż ty o Urbanie usłyszałeś.
A spierdalaj, kurwa..ileż można gadać do obrazu.

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Daj sobie spokój z tym pierdoleniem o manipulacji. Bronto bis-kto się nie zgadza, ten manipuluje. Powtarzasz się, nic nowego nie piszesz, li i tylko, że ktoś manipuluje. Durniami się manipuluje, dotarło?

Zaczynasz być żałosny, albo bij się na argumenty, albo skończ z tymi bzdetami ad personam.

Cytuj:
Ciekawi mnie po czym Małżonka Komandora poznała, że owi turyści tak powściągliwie się zachowujący to wszyscy beneficjenci 500+ ;)
Serio? I nie chwytasz metafor?
Mam odbić piłeczkę i zapytać skąd ty wiesz, że ci zachlani pobierają 500 plusa? Hę? Ta patola?

Retoryczne pytanie, nie chce mi się nawet czytać wywodów starych pryków, którym żal dupę ściska, że rząd daje dzisiaj 500 zł na dzieciaka. Wam dawał mieszkania, wczasy, kolonie, dentystów w szkole, paczki na święta..
Wtedy nie byliście tacy zatroskani o budżet i przyszłość Polski.

Hipokryci cholerni.

Kłamiesz i manipulujesz, zaplątałaś się w swoje dziwaczne wywody i nie potrafisz z tego wybrnąć cały czas zasłaniając się dobrem dzieci. Nic nowego do dyskusji nie wniosłaś tylko cały czas coś komuś zarzucasz. Grasz rolę wszystko wiedzącej Matki Polki. Co do starych pryków, to wiedz jedno, z niejednego pieca jedli chleb, wychowali swoje dzieci i teraz pomagają wychowywać wnuki. Dobrze wiedzą co daje 500+ i widzą komu to wyszło na dobre. Wtedy gdy miałem darmowe kolonie, naukę i dentystę byłem młody i nie przywiązywałem wagi do budżetu tak jak obecna młodzież i "wszystkowiedzące Matki Polki".

Co do wypowiedzi Komandora.......nie wychwyciłaś metafory .
Pisząc o hipokrytach patrz w lustro. Nie czytasz wywodów i dlatego nie rozumiesz o czy "stare pryki piszą".

Awatar użytkownika

Królowa idiotów wróciła.... :lol:

Cytuj:
Kłamiesz i manipulujesz
No a jakże.
Nawet kurwa nie dopuszczasz do siebie myśli, że ktoś może inaczej rzecz postrzegać niż ty. Jesteś tak ograniczony, masz tak wąskie horyzonty, że nie ogarniasz, iż istnieją miliony światopoglądów, dokładnie tyle, ilu ludzi na świecie.
Ktoś się z tobą nie zgadza, nadymasz blade policzki i pufasz;

Kałmiesz!!! Kłamiesz i manipulujesz?

albo odwrotnie

Manipulujesz!!! O! Manipulujesz i kłamiesz!
w różnych konfiguracjach, w każdym razie.

Co ciekawe, ja tu z dobre 10 lat siedzę albo i więcej. Różne rzeczy czytałam na swój temat ale żeby pisać że ja manipuluję? Czym??????????????????????????????????????????

Gdybym chciała, wyciągnęłabym wasze wypowiedzi, zacytowała i zestawiła z własnymi wnioskami. Materiał jesr gruby. Ale po co? Tu i tak nikt nowy nie przyjdzie, no i są inne przyczyny, że tak powiem obiektywne.

Naprawdę szkoda, że to forum zmieniło się, w towarzystwo poklepywania się peniskami po pleckach.

Awatar użytkownika

Nie zatrzymujemy. :D

Durny chuj.

Awatar użytkownika

cale to pierdolenie ze kiedys to wszystko bylo lepsze to tylko pierdolenie, wystarczy obejzec stary western ..film taki klasyczny z tych lat co to podobno bylo wszystko lepsze.....dzis jak mi sie zdazy kliknac i rzucic okiem chwile, chwile potzem mam objaw wymiotny ze znudzenia, wiec stwierdzam ze kiedys to wszystko byla chala, badziewie, wiocha, badziewie musze uzyc jeszcze raz bo nie przychodzi mi na mysl zadne inne okreslenie dawnych czasow ktore by oddalo badziewiostwo jakie panowalo powszechnie. Ok ! badziewia byly roznych kategorii i roznie sie wyrazaly ale byly badziewiem takim samym jak dzisiaj , tyle ze nie tak nowoczesnym i modernym. Badziewiostwo jest jednak zalezne od czlowieka a nie postepu techniki, w dobie kamienia lupanego i brazu tez panowalo badziewie, bo czlowiek juz zawsze byl badziewiem, no chyba ze jest sie Czlowiekiem przez duze albo inaczej , z wielkiej litery Czlowieiem .

Awatar użytkownika

AGAFIA pisze:
Durny chuj.

Smętna cipa. ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4043 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 392, 393, 394, 395, 396, 397, 398 ... 405  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.