forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 23 paź 2019, 1:16

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 413  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

MagnificencjaS pisze:
Ożesz qurfa ich mać!
Doszło już do tego że Żydzi uczą nas jak precyzyjnie tworzyć prawo - czyli jak pisać ustawy.
Pytajmy pana Dupę jak to jest w tym państwie Prawa i Sprawiedliwości.

Panie Magni z całem szacunkiem. Czy Pan tak na serio z tym wqrwem na Żydków? Bo ja byłbym ostrożny. Znający się na prawie, a nawet ludzie parający się dziennikarstwem twierdzą, że to raczej pisdzielcy znowu dali dupy. Albowiem owa ustawa podobno jest mało precyzyjna i pozwala na dowolne interpretowanie pewnych punktów. A drugą kwestią jest to, że owo gówno niekoniecznie profesjonalnie skonsultowano ze środowiskami, w tym żydowskimi. Jeżeli za opracowanie prawa odpowiedzialni są tacy kretyni jak Jaki, nieuk Ziobro, na dodatek nasza dyplomacja leży na łopatkach, czego się tknie to spierdoli, to ma Pan rezultat.

Bo jak Pan zauważa może, że precyzja co do prawa u nas leży. Inaczej nie mielibyśmy takich kłopotów z Brukselą. Być może jest coś na rzeczy.

W uzupełnieniu do mojego wpisu:

Dla rozjaśnienia jak to pisdzielcy "bronią" Polskę przed oszczerstwem

http://natemat.pl/228537,oto-kulisy-pra ... storycznej

Ostatnio zmieniony 29 sty 2018, 22:10 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Cytuj:
Doszło już do tego że Żydzi uczą nas jak precyzyjnie tworzyć prawo - czyli jak pisać ustawy.

Nie, to nasi politycy chcą dekretować przyzwoitość.
Współudział części Polaków, w mordowaniu Żydów przez pomoc Niemcom jest faktem i długo by wymieniać formy owej ''pomocy''. Oczywiście nie przekreśla to dokonań Żegoty, ale zakaz mówienia o atysemityzmie rodaków, jest jedynie świadectwem naszej narodowej obłudy.

Awatar użytkownika

O, i to jest moim zdaniem trafione w punkt. Kwintesencja naszej narodowej postawy, którą nie wiem czy świadomie czy też nie, chcemy ukryć. Ale raczej to drugie. Dla jasności tyczy to tylko części polskiego społeczeństwa. Właśnie tych zapatrzonych w katoprawicowy konserwatyzm i dulszczyznę. Jedna z najohydniejszych postaw we współczesnym świecie.

Obie strony barykady są dalekie od kompromisu. My, ze swoimi kretyńskimi ustawami, oni z roszczeniami finansowymi choćby za zrujnowane kamienice. Do Niemców niech się zgłoszą po srebrniki, to nie my zrównaliśmy Polskę z ziemią.
Irytuje mnie, że tyle lat po wojnie, a wzajemne pretensje ciągle żywe.

edyta
Spójrzcie na tych palantów, skeczyk o komorach gazowych
https://www.facebook.com/tvpiKorea/vide ... tion=group

Ktoś powinien zasadzić im kopa w dupę.

Awatar użytkownika

Podzielam ten pogląd. I coś mi się przypomina, że kiedyś przy jakieś dyskusji w tym temacie coś takiego już pisałem. Przy całym szacunku do Żydów, zresztą jak do każdego narodu Polska nie ma wobec nich żadnych zobowiązań. Nawet w kwestii dekretu Bieruta. Można różnie oceniać tamten czas ale wtedy my Polacy nie mieliśmy w swoich sprawach nic do powiedzenia. Rozwiązania jakie wtedy były, w tym szczególnie systemowe były nam narzucone. Czy ktoś sobie wyobrażał, że nowa polska komunistyczna władza pod dyktaturą Moskwy śmie sprzeciwić sie w czymkolwiek Moskwie i np nie znacjonalizuje prywatnej własności?

Tak więc i tu, jeżeli nie do Niemców to do Putina z pretensjami jako do spadkobiercy ZSRR. Jest to może kontrowersyjny pogląd, zdaję sobie z tego sprawę, ale myślę, że się broni.

Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 18:22 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Generalnie , otrzymali już odszkodowania od Niemców, na mocy traktatu z 52 roku. Tak więc teraz chcą pieniędzy za to samo, z tym że od Polaków. I to mnie mierzi, bo jak -na logikę, żądać odszkodowań od kraju napadniętego,doszczętnie zniszczonego? Ale tu pewnie są jakieś kruczki prawne, które im na to pozwalają. Ktoś, dawniej coś spartolił i rzecz się ciągnie.

Awatar użytkownika

Obejrzycie, a właściwie posłuchajcie podłożonego dubbingu:

:arrow: ... Zostaną geniusze od polityki historycznej - reszta wypierdalać. :!:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytuj:

[...] Wszyscy pierdolą bzdury. Mainstreamowe media okradają dumny naród niemiecki!
Zdrajcy zapłacą mi za to. Będę im się śnił po nocach. Z tym debilnym wąsikiem!
...
Gdzie był kurwa Goebbels, jak Obama i ten z FBI chodzili do szkoły?
I kto przykupił New York Timesa?

Obrazek

kwiczę.

Cytuj:
W okupowanej przez Niemców Polsce Żydzi kolaborowali znacznie częściej niż Polacy. Robili to nawet wtedy, gdy rozpoczął się Holokaust. Dziś to Polacy nazywani są kolaborantami i wspólnikami Niemców w żydowskiej Zagładzie

Agenci gestapo

Wśród Żydów byli także ci, którzy zostawali agentami niemieckiego gestapo. Były ich dziesiątki, a może nawet setki. Nikt ich nie policzył. To oni, działając skrycie, wydawali innych Żydów na śmierć, szantażowali ich, wymuszali od nich haracz i byli szmalcownikami. Na bieżąco składali do gestapo meldunki na swoich współbraci. Nie działali tylko w gettach. Specjalne przepustki umożliwiały im poruszanie się także po aryjskiej stronie, czasami nawet po terenie całej Generalnej Guberni. Wiernie służyli niemieckim oprawcom swoich rodzin, żon i dzieci. Robili to bez jakichkolwiek zahamowań, z własnego wyboru, tylko w imię większej porcji żywności lub czasowych przywilejów.

http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/ ... niemcami/3

Biorąc pod uwagę to, co aktualnie żydowskie asy wyprawiają w Palestynie robienie z nich męczenników, to lekkie nadużycie. A ich roszczenia, to zwykła bezczelność. A ich mityczna mądrość, to dla mnie zwykłe cwaniactwo.
Sami nakręcają spiralę jakiej wyimaginowanej nienawiści rodem z boisk piłkarskich, żeby usprawiedliwiać swoje niecne czyny i roszczenia.

Za wiki:
Cytuj:
Judenrat (z niem. Rada żydowska, lub Żydowska Rada Starszych) – forma sprawowania władzy przez przywódców żydowskich nad skupiskami żydowskimi (getta) wprowadzona przez nazistów w 1939 roku.(...)
Jedna z najsłynniejszych żydowskich myślicielek XX wieku Hannah Arendt w 1963 roku wystąpiła w książce Eichmann w Jerozolimie z dramatycznym oskarżeniem przeciw Judenratom. Twierdziła, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów

Awatar użytkownika

Jurek Owsiak to kawał skurwysyna. Denuncjował swoich współbraci w wierze wtedy,
znaczy w 1940 i później. Przeżył oświęcimski obóz zagłady (niedaleko Krakowa zresztą)
tylko dlatego, bo podłączono go przez pomyłkę do respiratora ufundowanego przez WOŚP.
Drugą "niezamordowaną" osobą jest drobny wiejski cieć o nazwisku Bartoszewski.
Wywinęli się od śmierci obaj - pierdoleni zjadacze koszernej gęsiny!

WOŚP, uzasadnionym jest kojarzenie tej organizacji z Czerwonymi Khmerami (!),
to organizacja stricte faszystowska. Z rąk jej członków zginęło co najmniej 20mln
POLAKÓW. Przypadkowymi ofiarami zostali profesor B.Chazan i spawacz Mariuszek.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259 ... 413  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.