forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:47

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lut 2018, 18:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
wa ma pisze:
A PiS-lamcy szykujom się na nastepne 8 lat rzondzenia - tak mówili w radyju b(Z)det.

Tak się może zdarzyć. Dzięki ogólnoświatowym protestom PiS wychodzi na jedynego obrońcę ojczyzny i "ludu z nad Wisły". To celowa przed wyborcza "zagrywka", bo jako państwo w opinii międzynarodowej straciliśmy to w kraju nastroje patriotyczne wzrosły wraz ze słupkami poparcia dla PiS. Nie jest istotne, że Kk zawłaszczył pół Polski, nie jest istotne, że Min.Sprawiedliwości robi co chce i może zaszczuć każdego obywatela tego kraju, ale MY staniemy z flagą w dłoni, łzami w oczach modlitwą na ustach, albo rotą, nie pozwolimy Światu pluć w nasze "fałszywe gniazdo".


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 18:26 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Aaaaameeeent!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 19:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
canislupus pisze:
wa ma pisze:
A PiS-lamcy szykujom się na nastepne 8 lat rzondzenia - tak mówili w radyju b(Z)det.

Tak się może zdarzyć. Dzięki ogólnoświatowym protestom PiS wychodzi na jedynego obrońcę ojczyzny i "ludu z nad Wisły". To celowa przed wyborcza "zagrywka", bo jako państwo w opinii międzynarodowej straciliśmy to w kraju nastroje patriotyczne wzrosły wraz ze słupkami poparcia dla PiS. Nie jest istotne, że Kk zawłaszczył pół Polski, nie jest istotne, że Min.Sprawiedliwości robi co chce i może zaszczuć każdego obywatela tego kraju, ale MY staniemy z flagą w dłoni, łzami w oczach modlitwą na ustach, albo rotą, nie pozwolimy Światu pluć w nasze "fałszywe gniazdo".



W poprzednim wieku Hitler też tak otumanił Niemców. Ogólna bieda, niepokoje społeczne rewolucyjne niepokoje w całej Europie sprzyjały wielkiemu oszustwu Adolfa. I trzeba było wojny, zniszczenia Niemiec, bombardowań i zniszczenia niemieckich miast, śmierci setek tysięcy Niemców cywili aby nareszcie zrozumieli jak zostali oszukani. Zastanówmy się więc czego potrzeba Polakom aby wyszli z narkotycznego haju pisdzielskiego? A warunki mamy nieporównywalne. Wtedy bieda i niepokoje jakie przechodziły przez Niemcy i Europę mogły zwieść każdego. Dziś, cóż mamy dziś? Dlaczego więc Polacy ulegają jakiemuś marnemu szajbusowi z Żoliborza, który ubzdurał sobie, że jak stanie na drabince i powie, że Polska jest zagrożona, upokorzona to duża cześć społeczeństwa mu uwierzy? Ja mam prostą na to odpowiedź. Bo nasze społeczeństwo w dużej części jest naiwne, głupie, brak mu podstawowej wiedzy o tym co naprawdę się dzieje. Ma problem z rozróżnieniem tego co jest tak naprawdę ważne dla człowieka, który chce żyć jak wolny człowiek. Jest jeszcze druga część Polaków kompletnych ignorantów, których nic kompletnie nie obchodzi, prócz tego aby się nażreć i napić. I nie wiadomo, którzy z nich są gorsi i głupsi. O tej pozostałej pisał nie będę, bo to niestety mniejszość. I jak na razie niewiele może zrobić.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 20:18 
Większych bzdur dawno nie czytałem.
Europa przedwojenna to całkowicie inny twór, żeby porównywać go do dzisiejszych relacji polityczno-gospodarczych. Inne narzędzia. Wtedy rzeczywiście dominację można było uzyskać zbrojnie, dzięki przewadze militarnej. Dzisiaj takim narzędziem jest pieniądz/bank.
Zresztą sam piszesz - Dziś, cóż mamy dziś? Kompletnie na to pytanie nie próbując odpowiedzieć. Więc po chuj je zadawać?
Polska jest w kompletnej ruinie gospodarczej, całkowicie uzależniona od zachodnich korporacji i kredytów, bez wpływu na własną politykę monetarną.
Nie trzeba tu żadnej wojny, żeby w całości przejąć kontrolę nad tym grajdołem. Nie trzeba Adolfów. A już na pewno takim Adolfem nie jest Kaczyński.
Wpuszczenie do kraju GP Morgan dobitnie o tym świadczy. Kaczyński wie kto rządzi tym światkiem i nie zrobi nic przeciwko bankom, które w każdej chwili są wstanie wypowiedzieć umowy kredytowe Kowalskim, co rzeczywiście spowoduje napięcia społeczne w wyniku których Kaczyński straci władzę.

Dziwnym trafem angielski The Economist pochwalił program 500+ twierdząc, że zmniejszył on biedę pośród dzieci z ponad 12% do 3%, co jest wybitnym osiągnięciem. Jeszcze do dzisiaj widoczne są posty upośledzonych znacznie userów, którzy z radością udowadniali, że polskie bydło pieniądze z programu przepije w najbliższej Żabce. I tak głupcy z ulicy zrobili w chuja intelektualistów z forum NIE tak, że nawet w Anglii to zauważono.

Kaczyński rządził będzie jeszcze długo. Tak długo jak będzie chodził na pasku bankierstwa i kupował amerykańskie uzbrojenie. Nawet żydki mu nie podskoczą. Sprytnie rzuci resztki z pańskiego stołu społeczeństwu, mamiąc je dostatkiem. I wierzę szczerze, że to społeczeństwo jest na tyle sprytne, że gdy tylko chwyci trochę więcej swobody ekonomicznej ograniczającej znacznie pewne możliwości, podziękuje mu i reszcie cwaniaków.
Tych w myckach też.


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2018, 20:25 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Zabolało pisowskie mendy. :lol:

Tusk o ustawie o IPN
Kto rozpowszechnia kłamliwe sformułowanie o 'polskich obozach', szkodzi dobremu imieniu i interesom Polski. Autorzy ustawy wypromowali to podłe oszczerstwo na cały świat, skutecznie jak nikt dotąd. A więc, zgodnie z ustawą..

Jaki ratlerczy:

@PatrykJaki
Świetny moment do żartów.Prawdziwy mąż stanu.Tym bardziej, że b.trudny problem,który próbujemy rozwiązać (może z błędami)-zostawił nam PDT. Ustawa to 1 z wielu elementów polityki historycznej.I każdy,kto nie jest populistą wie,że z efektów można będzie rozliczać dopiero po latach


naziol Winnicki, czyli wsza pospolita:
W trudnym dla Polski momencie międzynarodowego ostrzału każdy Polak zobowiązany jest do walki z kampanią władz Izreala i środowisk żydowskich na świecie.
Tusk zaś wykorzystał okazję do ataku na rodaków. Pospolita gnida.#StopAntypolonizmowi #GermanDeathCamps

Winnicki sam jest mordą antypolską, ale lustra nie ma raczej.

reszta tutaj:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... html#Z_MT2


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 21:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I cóż my tu mamy, a raczej kogóż? Mamy wiceministra sprawiedliwości polskiego rządu, który najchętniej wprowadziłby na powrót karę śmierci do naszego kodeksu karnego. I to dziś, kiedy wg wszelkich praw ludzkich każdy demokratyczny kraj stawiający sobie za wyznacznik prawa człowieka dawno zaniechał takich praktyk. I taki człowiek może wydawać o kimkolwiek wiążącą godną uwagi opinię?

Kim jest Winnicki każdy chyba wie. Nie ma więc sensu nad smarkaczem deliberować i nad tym co mówi.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 21:46 
Deliberować sensu nie ma.
Lepiej zabukować tani bilet w rajanerze i spieprzać jak najdalej od tego wariatkowa.
Jest też opcja B, pt. bejsbole i do Warszawy, ale nikomu się nie chce.


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2018, 21:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
Zobacz w moim wątku, dla Hornrta ja wkleiłem.
Nikt y nas nie jest dla tego gotów.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 22:30 
Boruch pisze:
---I to dziś, kiedy wg wszelkich praw ludzkich każdy demokratyczny kraj stawiający sobie za wyznacznik prawa człowieka dawno zaniechał takich praktyk.---

USA - "absolutnie, bezdyskusyjnie największa światowa demokracja", światowy apostoł praw człowieka.
Ilość wykonanych egzekucji w ostatnich latach:
2014r. - 35 ofiar
2015 - 28
2016 - 20
2017 - 23

A poniżej dzieło przodującej techniki amerykańskiej, technologii zabijania - krzesło elektryczne. Było ono symbolem tej nowoczesności przez 70 lat XX wieku.
Obrazek

Obrazek


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2018, 22:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
W poprzednim wieku Hitler też tak otumanił Niemców.


Ludzie nie są głupie i nikogo nie otumanił, jak w przypadku małpek zasłaniających uszy, oczy i buźkę - jak ktoś nie chce idei nie przyjmie, no chyba, że jednak chce.
Bardzo to dla wszystkich wygodne zrobić z Hitlera diabła i wykreować go na przyczynę wszelkiego zła, wówczas nie musimy się już martwić, że z natury jesteśmy rzeźnikami i gdy tylko poczujemy władzę stajemy się całkowicie bezwzględni - po trupach do zaspokojenia.

Boruch pisze:
Ogólna bieda, niepokoje społeczne rewolucyjne niepokoje w całej Europie sprzyjały wielkiemu oszustwu Adolfa. I trzeba było wojny, zniszczenia Niemiec, bombardowań i zniszczenia niemieckich miast, śmierci setek tysięcy Niemców cywili aby nareszcie zrozumieli jak zostali oszukani.


Adofi nikogo nie oszukiwał on tylko oskarżał. A ponieważ człowiek z natury lubi pomyśleć "ja dobry oni źli", "ja wszystko robię dobrze, oni wszystko jebią", "ja z sercem na dłoni a oni to złodzieje i kłamcy", "ja buduję cudowny świat a oni chujowy", "ja dobry oni wszystko zjebali, kłamią, kradną, gwałcą, wyzyskują, oni nie mają żadnych zasad, żadnych wartości, ONI SĄ WINNI i ŹLI, trzeba ich ukarać, trzeba ich zniewolić, żeby nie czynili swoich niegodziwości, trzeba ONYCH wrogów po prostu zajebać".
Ludziska uwielbiają myśleć o innych - niezgodnych źle. Dzięki własnej wierze, że inni są wcieleniem zła, możemy nimi gardzić, możemy być wobec nich zupełnie bezwzględni, możemy ich zabić"
To jest prawda o homo sapiens. Ktoś tu czegoś nie rozumie?
Boruch ty jesteś najlepszym możliwym przykładem takiego rozumowania.

Boruch pisze:
Zastanówmy się więc czego potrzeba Polakom aby wyszli z narkotycznego haju pisdzielskiego?


Trzeba zacząć myśleć jak Boruch. Ba trzeba coś więcej zrobić dla Borucha. Ba trzeba go docenić bo pięknie napierdala na PIS i słuszną linię wskazuje.

Boruch pisze:
A warunki mamy nieporównywalne. Wtedy bieda i niepokoje jakie przechodziły przez Niemcy i Europę mogły zwieść każdego. Dziś, cóż mamy dziś?


Ach jak to wyjaśnić, totalna rewolucja przemysłowa i wraz z postępem technologii postęp biedy? Coraz łatwiejsza produkcja, coraz większa precyzja, coraz większe zdolności produkcyjne, i coraz większy BRAK - jak to działa?

Ach nie zapominajmy o jednym, coraz większa koncentracja kapitału i całe zatrudnione społeczeństwo zapier papier na zachcianki elity a nie zatrudnione to już na złom.
Czy to Adolfi zgotował ludzkości potężną koncentrację kapitału, że paru cwaniaków posiadało wszystko (teraz wracamy powoli do tego)?
Czy to raczej zgotowała ludzkości chora z chciwości elita, która napełniła pospólstwo przekonaniem, że wszystko musi należeć do paru cwaniaków, bo Bożek tak chce i tak być musi?

Boruch pisze:
Dlaczego więc Polacy ulegają jakiemuś marnemu szajbusowi z Żoliborza, który ubzdurał sobie, że jak stanie na drabince i powie, że Polska jest zagrożona, upokorzona to duża cześć społeczeństwa mu uwierzy?


Szajbus dał po 500, że niektórzy mogli odzyskać choć namiastkę ludzkiej godności, czemu, warto przypomnieć, Boruch się totalnie sprzeciwiał, bo chciał więcej dla siebie i mniej dla dzieciorobów, żeby im tak ciężko się stało, żeby im wszelkie figle migle z głowy wyparowały. Bo po co pospólstwo rozmnażać i tworzyć problemy, kiedy zamiast tego elita może się zabawić.

Boruch pisze:
Ja mam prostą na to odpowiedź. Bo nasze społeczeństwo w dużej części jest naiwne, głupie, brak mu podstawowej wiedzy o tym co naprawdę się dzieje. Ma problem z rozróżnieniem tego co jest tak naprawdę ważne dla człowieka, który chce żyć jak wolny człowiek. Jest jeszcze druga część Polaków kompletnych ignorantów, których nic kompletnie nie obchodzi, prócz tego aby się nażreć i napić. I nie wiadomo, którzy z nich są gorsi i głupsi. O tej pozostałej pisał nie będę, bo to niestety mniejszość. I jak na razie niewiele może zrobić.


Ja dobry ONI źli, ja mądry ONI głupi, ja rozumiem ONI nic nie kumają, ja mam wartości ONI żadnych, mi można zaufać IM wcale.

Ja pierdolę Boruch!

Powiem Ci dlaczego pospólstwo wybiera PIS w tajnym głosowaniu, bo rządzi na razie tak jak pospólstwo tego chce.

Gdybyśmy znieśli tajemnicę własności prywatnej, tajemnicę głosowania, opodatkowali własność prywatną itd., że nie byłaby już potrzebna państwowa przemoc egzekucyjna, bo wszyscy zaakceptowaliby istniejącą hierarchę między ludźmi wówczas ludzkości przestałoby być potrzebne twoje rozumowanie

JA dobry ONI źli


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group