forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 18:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 31 sty 2018, 12:39 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Pryszczaci do boju z Izraelem:

Cytuj:
Nawet prawicowe media domagały się w ostatnich dniach cofnięcia zgody na demonstrację nacjonalistów. Konrad Kołodziejski z portalu wPolityce dał do zrozumienia, że nie wierzy Ruchowi Narodowemu, by nie dał się sprowokować do antysemickich odzywek i gestów.

Natomiast Krzysztof Bosak zapewniał: – W trakcie pikiety będzie straż złożona z członków organizacji narodowych. Dozwolone są wyłącznie hasła i transparenty przygotowane przez organizatorów. Osoby, które będą sprawiać dwuznaczne wrażenie, nie zostaną wpuszczone na nasze zgromadzenie. W ten sposób mamy zamiar zapanować nad przekazem, który nie ma być antysemicki, jak niektórzy sugerują.


A tych pieniaczy się zamknie w kulsonowie:

Cytuj:
Studencki Komitet Antyfaszystowski i inne wolnościowe grupy będą dziś protestować przeciwko brunatnym głosom mówiącym o „antypolonizmie” władz Izraela.

http://strajk.eu/nie-dla-antysemityzmu- ... onalistow/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 15:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stary praktyk pisze:
Kurwa!
Hornet........nie zostały Ci tam ze dwa naboje na dziki..........zrób coś z tym Krystkonem bo ja już nie mam zdrowia....... :oops:
Proszę jak człowieka o pomoc a ten mi z filozofią wyjeżdża.........widzę, że bez sztucera się tego nie rozwiąże....... ;)

p.s
Wa- ma........jasne, że może tylko jak to zrobić.......?! :roll:


Podam Ci na priv.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 16:00 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
do mojego posta powyżej:

Wojewoda mazowiecki uniemożliwił hołocie "wizytowanie" ambasady Izraela.

Organ gminy nie wydaje zezwolenia, tylko rejestruje zgromadzenia - powiedziała Ewa Gawor, dyrektor biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. - Proszę unikać sformułowania, że prezydent miasta wydał zezwolenie. Prezydent miasta zarejestrował prawidłowo zgłoszone zgromadzenie - dodała.

- Zgodnie z prawem organizator nie musi podać nam celu zgromadzenia i tak było w przypadku dzisiejszego zgromadzenia. Organizator nie poinformował nas o jego celu - wyjaśniła Gawor.


No nie musi, jakaś grupka zarejestruje się i będą sobie strzelać do przechodniów albo samochodów i wszystko będzie w porządku.

- Co miasto miało zrobić? (...) Byliśmy przygotowani do ewentualnego rozwiązania zgromadzenia. Poprosiliśmy o asystę policję, straż miejską i w przypadku naruszenia prawa nie zawahalibyśmy się przed podjęciem kroków rozwiązujących zgromadzenie - dodała Ewa Gawor.


Co miasto miało zrobić, łojezuuuu.
A "asysta policji" to chyba na kontrhołctwo jak zwykle?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 17:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
.... jak zwykle?


Nic już proszę pani nie będzie jak zwykle, rozlało się i najwyższy czas się przyzwyczaić, powrotu niema!

Cytuj:
Naszą suwerenną decyzją odstępujemy od organizacji pikiety przed ambasadą Izraela. Nie będziemy konfrontować się z policją i państwem polskim w tym trudnym momencie" ...."uważamy decyzję rządu za błędną, ale naszym celem nie jest walka z państwem polskim, lecz z antypolonizmem”. – Jeśli słyszymy, że doskonałe relacje z Izraelem zostały popsute w jeden dzień to jest to absurd. Mamy do czynienia z jednostronną i nieodwzajemnioną miłością polskiej klasy politycznej. Wzywamy rząd by wstał z kolan.


Nie czytała pani? to szkoda, następne wybory i narodowcy pojawią się w sejmie i nie będzie to 5 % lewica ostatecznie zdechła. :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 18:09 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
https://www.youtube.com/watch?v=c9g5RcuK5LY

edyta
Wątły plwa na Polaków!

https://www.youtube.com/watch?v=6-RNkH-_7po


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 20:21 
:lol: :lol: :lol:

Cytuj:
Chodzi o to, że Kuba bez powodu zajadle obrażał i tym samym krzywdził ludzi, którzy mu pod jakimś względem nie odpowiadali. Oto najważniejszy powód naszego z nim rozstania. Drugim powodem była jego niesłowność, ale tu pozwolicie, że nie będę wchodził w szczegóły, on wie najlepiej o czym mowa. Rzeczywiście wysłałem mu smsa z informacją o rozwiązaniu umowy. Ubolewam nad taką formą zakończenia współpracy i za tę formę go przepraszam. Stało się to jednak po wielu wcześniejszych rozmowach i kilku próbach skontaktowania się z nim przez telefon.
Roman Kotliński

Cytuj:
W FiM można wszystko oprócz merytorycznego krytykowania Janusza Palikota i RP. Podobnie w Gazecie Polskiej nie da się przeczytać krytycznego tekstu o Jarosławie Kaczyńskim i PiS. Beton to zawsze beton. Mówię o tym od zawsze. I nie jest ważne po której stronie zaparkowana jest betoniarka. To zawsze jest żenujące. Na dowód słuszności mojej mglistej zapewne teorii (dla jednych oczywiście spiskowej), poniżej zamieszczam ostatni felieton, który nie został skierowany do druku w FiM. Wiem - ten tekst był napakowany faktami i konkluzjami obrazującymi jak miałki jest Ruch Palikota. Oceńcie Państwo sami.Kuba Wątły


Komentarz:
Cytuj:
Nie wiem czy źródło cytujące wypowiedź pana Wątłego jest wiarygodne tzn. czy pan Wątły rzeczywiście napisał to, co zacytowano. Wiem za to, że:
- zupełnie nie żałuję zniknięcia felietonów pana Wątłego z "FiM"; dla mnie były one bełkotem zasadzającym się na waleniu na odlew wszystkich za wszystko, co tylko się panu Wątłemu nie podobało;
- zgadzam się, że rozwiązanie współpracy sms-em nie jest elegancką formą, i fakt, że pan Kotliński nie mógł dodzwonić się do pana Wątłego, nie tłumaczy pana Kotlińskiego, nie przypuszczam bowiem, aby tę współpracę nawiązano w równie niezobowiązujący sposób, w jaki ją zakończono.


Kłótnie w rodzinie?
:lol:


P.S.
Wątłego oglądałem parę razy. Trefniś fajnie opowiadający o życiu politycznym, gospodarczym i religijnym tego grajdoła.


Na górę
  
 
Post: 31 sty 2018, 21:31 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
nick pisze:
Boruch ma rację.
Daj filozofowi ignora, i będziesz miał święty spokój.


Chyba tak będę musiał zrobić jako, że ubliżać bym się nie odważył bo to nie jest idiota
a ja chamstwa nie lubię. Jeśli czasem otrę się o "granicę" - czuję niesmak choć w zasadzie staram się
by kontekst był humorystyczny. Nie mniej faktycznie gość potrafi zamęczyć gadaniem. Nie uwzględnia
,ze komuś jego poglądy mogą "wisieć".
Niemniej dam mu ostatnią szansę....... :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 21:41 
co wy z tymi ignorami, to tak jak porażka, gdyby to był boot to jak najbardziej, ale w tym przypadku...


Na górę
  
 
Post: 31 sty 2018, 22:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Szanuję żydowską machinę propagandy. Hanysy mogą o takiej jedynie pomarzyć.
W sobotę Ruch Autonomii Śląska po raz kolejny odtworzył w kilku miastach marsz pierwszych Ślązaków do obozu w Świętochłowicach Zgodzie. Wolę już nie pisać kto zarządzał tym obozem (że Żyd Salomon Morel to wiadomo, ale ogólnie podchodził pod organizację pewnego państwa), bo jeszcze do mieszkania moich starych zapuka prokuratura. Żydzi mają wątpliwości, czy będą mogli mówić o Jedwabnem i szmalcownikach, Ślązacy już wątpliwości nie mają - o Zgodzie, Łambinowicach i innych mówić już nie można, no chyba że w kontekście założenia ich przez bliżej nieokreślonych obcych.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 sty 2018, 22:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 21:42
Posty: 316
Cytuj:
Studencki Komitet Antyfaszystowski i inne wolnościowe grupy będą dziś protestować przeciwko brunatnym głosom mówiącym o „antypolonizmie” władz Izraela.

Uwielbiam rośkowy dualizm:
- pięciu idiotów harcujących w nazistowskich mundurach wystarczy by mówić o polskim nazizmie
ale:
- otwarcie antypolskie wypowiedzi polityków Knesetu, czołowych dziennikarzy, środowisk żydowskich, to za mało by mówić o antypolonizmie Żydów. Ja tylko przypomnę, że nawet taka głupota jak zakaz uboju rytualnego na terenie Polski, był przyczynkiem dla wielu środowisk żydowskich, by podkreślać nasz rzekomy antysemityzm.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group