forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 lut 2018, 10:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
No może w Sputniku, ale Wy jego nie czytacie bo nie lubicie i nie wierzycie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 10:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
AGAFIA pisze:
A znasz kraj, w którym jego mieszkańcy pałają sympatią do Polaków? Ja nie.

Cytuj:
są informowani, do jak wrogiego kraju jadą
Nie widziałam, nie mogę więc ocenić.




A to tylko sposób interpretacji. Dla pewnych osobników informacja, która jest niekoniecznie wygodna jest manipulacją, choć jest prawdziwa. Taka polska przypadłość. Broń bobrze o Polakach źle, choć pewnie to prawda. A, że prawda, iż Polacy w dość znacznej części to antysemici, rasiści homofoby i gnoje jakich po świecie szukać, świadczy ten mały Portal forum NIE. Ilu nas tu jest? A ilu rasistów, homofobów i skurwysynów niech każdy odczyta. Oczywiście odczyta to taki człowiek jak Pani. Inni nie, bo nie posiadają takich zdolności.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
AGAFIA pisze:
Pantryglodytes pisze:

To ciekawy kraj, na pewno żadna kobieta nie urodzi tam dziecka z zespołem Downa, wszystkie płody z tym zespołem są abortowane, od pięciu lat.

Z ostatnich nowości prawnych słychać o równych płacach kobiet i mężczyzn pod groźbą kary, dla pracodawcy łamiącego ustawę.
Mam dziwne przeczucie że wszyscy pracują tam na akord.


Plotki i pomówienia. Mam tu oczywiście na myśli, Pana dygresję dot. aborcji. Otóż, o ile kobieta zdecyduje, że chce urodzić dziecko z trisomią 21, to jak najbardziej może to zrobić. Czytając Pana można odnieść wrażenie, że aborcja jest przeprowadzana z automatu i wbrew woli zainteresowanych.
Tamtejsze, mocno zlaicyzowane społeczeństwo, zazwyczaj decyduje się na zabieg,stąd ludzie z Zespołem Downa, stanowią promil..

Myślę, że to kraj dla normalnych ludzi, aczkolwiek moja miłość do niego, póki co, jest czysto platoniczna.


Może zrobić, jednak nie robi, już od 5 lat, abortowane są wszystkie płody z defektami genetycznymi down to tylko przykład, podobnie jest we francji, holandii, danii, ogólnie w starej unii, jednak nie tak po islandzku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
AGAFIA pisze:
A znasz kraj, w którym jego mieszkańcy pałają sympatią do Polaków? Ja nie.

Cytuj:
są informowani, do jak wrogiego kraju jadą
Nie widziałam, nie mogę więc ocenić.




A to tylko sposób interpretacji. Dla pewnych osobników informacja, która jest niekoniecznie wygodna jest manipulacją, choć jest prawdziwa. Taka polska przypadłość. Broń bobrze o Polakach źle, choć pewnie to prawda. A, że prawda, iż Polacy w dość znacznej części to antysemici, rasiści homofoby i gnoje jakich po świecie szukać, świadczy ten mały Portal forum NIE. Ilu nas tu jest? A ilu rasistów, homofobów i skurwysynów niech każdy odczyta. Oczywiście odczyta to taki człowiek jak Pani. Inni nie, bo nie posiadają takich zdolności.


Jeśli chodzi o prawdę to każdy wybiera sobie taką jaką chce. Pan wiesz jakie wierzenia mają ludziska?

Ja wiem Panu się zdaje, że Pan znasz prawdę uniwersalna ale muszę powiedzieć Panu, że to dość powszechne przekonanie.
Są tacy co nie tylko znają prawdę uniwersalna, chciwość Pana Naszego, prawa Natury czy wolę Ludu ale jeszcze jak Pan nie przyjmiesz ich prawd za swoje to spuszcza Panu wpierdol, aż Pan taki cały pobity szczerze uwierzysz w to, co głoszą ; ).


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 11:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
polar pisze:
agronom pisze:
A ten Economist to nie może być jakim tworem banksterów itp. Morganów?

Może być. Jak najbardziej. Ale to tylko dowód na to, że PiS może śmiało patrzeć w przyszłość. Dźejpi ulokował się w Polsce dzięki kaczystom.

agronom pisze:
A jak "podziękuje" jest synonimem "odsunie od władzy", to podej jaki przykład państwa bez władzy banksterów.


Teoretycznie to Kuba, Korea Północna, Wenezuela i pewnie jeszcze kraików bym znalazł. Ale o co dokładnie pytacie Panie Agronom? Czy mam jakieś rozwiązania?


No i widzisz jakie wolnosciowe kraje wskazałes? Ostatnio widziałem filmik jak takiego Koreanczyka na granicy prawie zastrzelili, nie wiem czy przeżył zarobił kilka kulek za to, że chciał spierdolic z Korei Pn.

No to czyja władzę wybierasz kapitalistów czy urzędników?

Ja wiem ty jak ten Marks wymyślisz zaraz, że wszystko wspólne, że razem popracujemy, razem się podzielimy i będzie wszystko pięknie i w zgodzie.
Otóż żadnego piękna i zgody nie będzie- wyjaśniam jeśli się jeszcze nie poznales na naturze małp.
Będzie po trupach do zaspokojenia.

Kapitalizm, własność prywatna i swoboda dysponowania praw wlasnosci i kasa jest rozwiązaniem najlepiej studzacym agresję czlekoksztalnych - to tedy droga do przyszłości.

Chcesz uteperowac wyzysk człowieka przez człowieka?
To się weź za przemoc w kapitalizmie a nie za walkę z własnością prywatną.

To nie własność prywatna jest problemem lecz państwowy przymus egzekucyjny i urzędasy egzekwujace własność tajna i nieopodatkowana.
To urzędasy tworzą ten bajzel a nie bankierzy. Bankierzy nie używają przemocy, oni tylko szczuja urzędników ale cała brudna robotę robią urzędasy.

Nie przepraszam, to się nazywa chyba mokra robota a nie brudna.


Ostatnio zmieniony 03 lut 2018, 11:52 przez krystkon, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 11:43 
Panie Krystyna, chujowy kontent Pan wrzucasz przez chujowych artystów wyreżyserowany..


Na górę
  
 
Post: 03 lut 2018, 11:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
ladaco pisze:
Panie Krystyna, chujowy kontent Pan wrzucasz przez chujowych artystów wyreżyserowany..


Pantryglodytes mi tłumaczy, że człekokształtni nienawidzą sytuacji, w których nie mogą zrobić drugiego człowieka w konia, bo staje im to w sprzeczności z wewnętrznym poczuciem wyższości i pogardą dla innych.

A Pan, gdybyś znalazł się nagle w warunkach, że nie sposób innego człowieka zrobić w chuja i musisz Pan coś dla niego zrobić żeby coś uzyskać i nie dasz rady jak dziś po prostu wyzrec mu z miski - to poczulbys się Pan z tym źle?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 12:01 
krystkon pisze:
No i widzisz jakie wolnosciowe kraje wskazałes? Ostatnio widziałem filmik jak takiego Koreanczyka na granicy prawie zastrzelili, nie wiem czy przeżył zarobił kilka kulek za to, że chciał spierdolic z Korei Pn.


Naprawdę? Ja pierdziu, ale Ty masz wiedzę... :lol:
A tak poważniej.
Chciałbym osobiście zweryfikować informacje o Korei Płn.
Jest taki chłop który jeździ i pokazuje całkiem inny kraj od tego jaki pokazują w "filmach".

https://www.youtube.com/watch?v=V2oX4ijKWwM

A Kuba ma najlepszą opiekę medyczną na świecie, więc o jakich wartościach rozmawiacie do mnie kolego? O pieniądzu? I zobacz co z Tobą zrobił.


Na górę
  
 
Post: 03 lut 2018, 12:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
polar pisze:
krystkon pisze:
No i widzisz jakie wolnosciowe kraje wskazałes? Ostatnio widziałem filmik jak takiego Koreanczyka na granicy prawie zastrzelili, nie wiem czy przeżył zarobił kilka kulek za to, że chciał spierdolic z Korei Pn.


Naprawdę? Ja pierdziu, ale Ty masz wiedzę... :lol:
A tak poważniej.
Chciałbym osobiście zweryfikować informacje o Korei Płn.
Jest taki chłop który jeździ i pokazuje całkiem inny kraj od tego jaki pokazują w "filmach".

https://www.youtube.com/watch?v=V2oX4ijKWwM

A Kuba ma najlepszą opiekę medyczną na świecie, więc o jakich wartościach rozmawiacie do mnie kolego? O pieniądzu? I zobacz co z Tobą zrobił.


Mam taki pomysł na test.
Pojedź do stolic tych dwóch krajów przebierz za wyłuzdana kobietę i się po prostu przejdź przez centrum.
Zobaczymy wolność w działaniu.

Weź ty wytrzeźwiej.

Co że mnie zrobił pieniądz?
Człowieka wierzącego, że hierarchia ma sens bo prowadzi do współpracy, której bez hierarchi nie będzie a zatem będzie bieda aż piszczy?

Czy ty naprawdę nie potrafisz pojąć, ze hierarchia jest wyłączną podstawą społeczeństwa?
Ach ty wiesz, bo przecież z twoja własnościa państwową będzie ten sam podział na dyrektorów i pracowników co teraz na kapitalistów i najemników.

Ja rozumiem, że w twoim umyśle może zdawać ci się, że ty taki serdeczny jesteś, że dla innych dałbyś się pociąć ale rzeczywistość jest taka, że nie możesz wydać więcej energii niż zyskasz bo zdychasz i współdziałanie z innymi jest możliwe tylko wtedy gdy sam korzystasz.
Jak ktoś tego nie wie to jest jest trup.
Innym należy się od Ciebie tylko twoja akceptacja dla podziału owoców wspólnej pracy i nigdy ale to przenigdy nie należy im się choćby najmniejszy efekt twojej indywidualnej pracy.
Albo ja z innym człowiekiem coś stworze wspólnie i razem z tego skorzystamy albo zrobię coś tylko sam a on niech wypierdala i nie dostanie z tego zupełnie nic, najmniejszego kesa. Jeśli zechce komuś pomóc, bo mi stanie w gardle jego cierpienie, to będzie to wyłącznie moje widzimisię i niczego nikomu nie będę winny ani też nikomu nie mam obowiązku pomóc.

Najlepsza służba zdrowia na Kubie?
Ja jebie.
Rozumiem, że każdy ma pojęcie dobra jakie tam chce ale pomiędzy nami jest przepaść.
Rozumiem, że jak jakaś poważna choroba Twojego dziecka i sponsor się znajdzie to walisz na Kubę a nie do USA ; )
Bo w Polsce to wszystko za darmo i żadnego sponsora nie potrzeba ; )


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 lut 2018, 13:50 
krystkon pisze:
Czy ty naprawdę nie potrafisz pojąć, ze hierarchia jest wyłączną podstawą społeczeństwa?


Hierarchia ludzi mądrych.
A w 90% to pospolici idioci, przypadkiem tylko umiejscowieni na stanowiskach decyzyjnych.
Czytaj Krysia, mam nadzieję że otrząśniesz się i będzie cię można zaliczyć do tych 10%, bo na razie... ;)

Cytuj:
Co przemawia za odebraniem miliarderom – poprzez zmianę systemu podatkowego – większości zgromadzonych przez nich fortun?
– Zwykła sprawiedliwość. Do powstania ich majątków w ogromnym stopniu przyczyniła się „niewidzialna” ręka państwa, jego polityka rozwojowa. Nie byłoby Facebooka bez sieci internetowej, a ona narodziła się w wyniku prac prowadzonych przez Pentagon od końca lat 60. Zuckerberg wykorzystał przełom w przetwarzaniu i przesyłaniu sygnałów związany z nowymi materiałami, półprzewodnikami, chipami, światłowodami i satelitami komunikacyjnymi. On przecież nie stworzył tej całej bazy technologicznej, bez której nie byłoby jego firmy. Nam się wmawia, że żyjemy w świecie usług, w którym zmalała rola przemysłu, ale Facebook opiera się na pracy pokoleń naukowców i inżynierów, cudach inżynierii materiałowej i telekomunikacyjnej, np. odczycie w głowicach twardych dysków, ekranach LCD. Zasługa Zuckerberga polega na tym, że umiał tę materialną bazę wykorzystać do dochodowego przedsięwzięcia. Na dodatek jego firma korzysta z ulg podatkowych. Nie zamierzam kwestionować znaczenia jego pomysłu, ale też nie możemy być pewni, że obecna wartość tego przedsięwzięcia nie jest przeszacowana. Od lat 70. XX w. mamy do czynienia ze zjawiskiem ogromnej nadwyżki kapitału na rynkach finansowych, którą – ze względu na niskie stopy procentowe i spadek efektywnego popytu – trudno zużytkować w sposób gwarantujący wysokie zyski. Jedną ze złotych żył współczesnego kapitalizmu bez granic okazały się spółki informatyczne, których wartość w drugiej połowie lat 90. gwałtownie wzrosła. Wkrótce potem doszło do spektakularnego pęknięcia tzw. bańki internetowej.
W 2001 r. kurs Yahoo! spadł przeszło 20-krotnie. Zuckerberg nie może być zatem pewien swoich miliardów?
– Niczego nie można być pewnym, bo kapitalizm stale ma problem z barierą efektywnego popytu i szuka nowych pól akumulacji, np. w nanotechnologiach, syntezie jądrowej, dalszym podboju kosmosu. Korporacje jak sępy czyhają na skomercjalizowanie innowacji finansowanych ze środków publicznych. Ich główna strategia opiera się na uspołecznianiu ryzyka, kosztów i strat, a prywatyzowaniu zysków.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group