forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 3:55

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 lis 2019, 9:45 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Z tego co ja wiem, było i wtedy dziadostwo ale nie takie jak dziś......!Chociaż w mojej jednostce
dało się żyć. A i szkoleń mieliśmy sporo i strzelań czy innych zajęć. Choćby z saperskiego....... :)
Czy tak było wszędzie, - nie wiem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2019, 11:17 
Ja Panie Praktyk mam generalnie armię i armiejców w zwisie, tak jak i spawaczy.
To zwykła budżetowa firma i pracownicy, którzy pracują dla tego, kto im płaci.
Wszelkie wzniosłe pierdy można sobie z powrotem w kalesony wsadzić. W '80
ponad 10 mln Polaków zadeklarowało "dziób pingwina" armiejnym sojuszom, co
razem z ich niepracującymi małżonkami, dziećmi i starowinkami stanowiło pewnie
ze 30 mln. PZPR w najlepszym okresie liczyła 2 mln członków, a ponieważ od '80
przyszła moda na rzucanie legitymacji, to może zostało ich 1 mln. I tak armia
stanęła po stronie tego miliona PZPRowców, a naprzeciw 30 mln. Polaków mających
inne aspiracje. I Boruch powie, że była z narodem. Owszem, ale z radzieckim. :mrgreen:


Na górę
  
 
Post: 27 lis 2019, 15:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie z radzieckim. Z polskim - ale z sojuszem jedynie słusznym. I to było normalne. Dziś jest inaczej? Formalnie nie ma wpisane w Konstytucji. Są apele smoleńskie przy różnych uroczystościach o czym by się przed kilkoma laty nie śniło? Dopuszczą Antka znowu do władzy to ustanowi dekretem własnym "na sojusz Polsko USrajski przysięgam!" I co im Pan zrobi Panie Wiarek?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2019, 17:38 
Boruch pisze:
Nie z radzieckim. Z polskim - ale z sojuszem jedynie słusznym. I to było normalne. Dziś jest inaczej?

Panie Boruchu, teraz się Pan skup!

Twierdzisz Pan, że jak armia wystąpiła zbrojnie przeciwko 80% narodu, to była OK,
ale teraz, jak łapsy Kłaka mają 40% poparcia, to jest be, czy tak?
Jest na SFiNI taki matematyczny geniusz, i cosik mnie się widzi, żeście koledzy z jednej ławki.

Otóż Panie Boruchu jest niestety tak, że komuszą armię i jej sojusze w dupie miała przeważająca
większość Polaków, która chciała żyć jak azbesty w Czikago, natomiast obecna waadza i jej WOTy
cieszą się większości poparciem. To kto tu był/jest z narodem a kto przeciw, hę?


Na górę
  
 
Post: 27 lis 2019, 19:30 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
WLR pisze:
To kto tu był/jest z narodem [...], hę?


Zawsze i wszędzie tylko WRL :lol:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 lis 2019, 20:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
WLR pisze:
Boruch pisze:
Nie z radzieckim. Z polskim - ale z sojuszem jedynie słusznym. I to było normalne. Dziś jest inaczej?

Panie Boruchu, teraz się Pan skup!

Twierdzisz Pan, że jak armia wystąpiła zbrojnie przeciwko 80% narodu, to była OK,
ale teraz, jak łapsy Kłaka mają 40% poparcia, to jest be, czy tak?
Jest na SFiNI taki matematyczny geniusz, i cosik mnie się widzi, żeście koledzy z jednej ławki.

Otóż Panie Boruchu jest niestety tak, że komuszą armię i jej sojusze w dupie miała przeważająca
większość Polaków, która chciała żyć jak azbesty w Czikago, natomiast obecna waadza i jej WOTy
cieszą się większości poparciem. To kto tu był/jest z narodem a kto przeciw, hę?


Panie Wirnik odbiegliśmy od tematu. Jedno co mnie zastanawia to skąd Pan wzion te procenty. No chyb, że z pełnej butelki. :lol: Tak więc pozostańmy przy swoim.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 lis 2019, 1:52 
Boruch pisze:

Panie Wirnik odbiegliśmy od tematu. Jedno co mnie zastanawia to skąd Pan wzion te procenty.


Ale konkretnie które? Ja Wam Boruchu wszystko wytłumaczę, za rękę poprowadzę, ale wracał będę sam. :mrgreen:

No winc. Do Solidarności wstąpiło 10 mln Polaków. Jak Pan może nie wiesz, był to związek zawodowy, więc dzieciaki
nie należały, ale jako rodzina były raczej po stronie rodzica, niż gienierała spawacza. To powiedzmy, że robol miał po
dzieciaku, a przecież byli i tacy, którzy mieli ośmioro. To daje bez problemu 20 mln. a może i więcej. Emeryci również
nie zapisywali się do związku zawodowego, ale wiesz Pan, raczej trzymali stronę swoich dzieci, niż gienierała. To
nam da spokojnie ok. 30 mln. Reasumując, na jednego członka Solidarności, przypadały przynajmniej dwie osoby z
rodziny, które w związku nie były ale popierały. Tak było w mojej, sąsiadów, znajomych. Nawet ówczesny sekretarz
PZPR dla dzielnicy Stocznia, przywiózł z Warszawy znaczki Solidarności i rozdawał. Zrozumiałe, że na tym forum to
może być niepojęte, bo przecież dla trepiarstwa to była ekstrema. Prawie cała Polska ekstrema. No cóż.
Ludność Polski nie przekraczała liczby 40 mln. To ile to będzie Panie Boruchu 30 mln z 40? Mniej wincy oczywista,
bo o dwa, trzy miliony ekstremy nie pójdziemy do wójta.


Na górę
  
 
Post: 28 lis 2019, 12:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nie już dobra, koniec z tym Pańskim tłumaczeniem. :lol: :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 lis 2019, 14:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 7:47
Posty: 6452
WLR pisze:
Boruch pisze:

Panie Wirnik odbiegliśmy od tematu. Jedno co mnie zastanawia to skąd Pan wzion te procenty.


Ale konkretnie które? Ja Wam Boruchu wszystko wytłumaczę, za rękę poprowadzę, ale wracał będę sam. :mrgreen:

No winc. Do Solidarności wstąpiło 10 mln Polaków. Jak Pan może nie wiesz, był to związek zawodowy, więc dzieciaki
nie należały, ale jako rodzina były raczej po stronie rodzica, niż gienierała spawacza. To powiedzmy, że robol miał po
dzieciaku, a przecież byli i tacy, którzy mieli ośmioro. To daje bez problemu 20 mln. a może i więcej. Emeryci również
nie zapisywali się do związku zawodowego, ale wiesz Pan, raczej trzymali stronę swoich dzieci, niż gienierała. To
nam da spokojnie ok. 30 mln. Reasumując, na jednego członka Solidarności, przypadały przynajmniej dwie osoby z
rodziny, które w związku nie były ale popierały. Tak było w mojej, sąsiadów, znajomych. Nawet ówczesny sekretarz
PZPR dla dzielnicy Stocznia, przywiózł z Warszawy znaczki Solidarności i rozdawał. Zrozumiałe, że na tym forum to
może być niepojęte, bo przecież dla trepiarstwa to była ekstrema. Prawie cała Polska ekstrema. No cóż.
Ludność Polski nie przekraczała liczby 40 mln. To ile to będzie Panie Boruchu 30 mln z 40? Mniej wincy oczywista,
bo o dwa, trzy miliony ekstremy nie pójdziemy do wójta.



jak tak wymieniasz i dodajesz jeden do drugiego to zaczynam widziec oczy wyobrazni zaczynaja przejzewac .......a ja glupi postrzegalem ludowe, socjalistyczne spoleczenstwo jako swiatle a tu sie okazuje ze to ciemnictwo pislamskie bylo dla mnie widoczne wtedy jak ciemna materia dla dzisiejszych fizykow. :) :) :)

_________________
Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim. S.J.L. weil...Alle sagten: Es geht nicht. Da kam einer, der das nicht wusste und der es einfach tat.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 lis 2019, 16:05 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
WLR pisze:
Boruch pisze:

Panie Wirnik odbiegliśmy od tematu. Jedno co mnie zastanawia to skąd Pan wzion te procenty.


Ale konkretnie które? Ja Wam Boruchu wszystko wytłumaczę, za rękę poprowadzę, ale wracał będę sam. :mrgreen:

No winc. Do Solidarności wstąpiło 10 mln Polaków. Jak Pan może nie wiesz, był to związek zawodowy, więc dzieciaki
nie należały, ale jako rodzina były raczej po stronie rodzica, niż gienierała spawacza. To powiedzmy, że robol miał po
dzieciaku, a przecież byli i tacy, którzy mieli ośmioro. To daje bez problemu 20 mln. a może i więcej. Emeryci również
nie zapisywali się do związku zawodowego, ale wiesz Pan, raczej trzymali stronę swoich dzieci, niż gienierała. To
nam da spokojnie ok. 30 mln. Reasumując, na jednego członka Solidarności, przypadały przynajmniej dwie osoby z
rodziny, które w związku nie były ale popierały. Tak było w mojej, sąsiadów, znajomych. Nawet ówczesny sekretarz
PZPR dla dzielnicy Stocznia, przywiózł z Warszawy znaczki Solidarności i rozdawał. Zrozumiałe, że na tym forum to
może być niepojęte, bo przecież dla trepiarstwa to była ekstrema. Prawie cała Polska ekstrema. No cóż.
Ludność Polski nie przekraczała liczby 40 mln. To ile to będzie Panie Boruchu 30 mln z 40? Mniej wincy oczywista,
bo o dwa, trzy miliony ekstremy nie pójdziemy do wójta.



No ale jak by tak doliczyć jeszcze pradziadków. Przecież wielu z tych z solidarności takich miało. Powiedzmy, że średnio każdy dwoje żyjących, To mamy kolejne 20 mln. Ale przecież każdy miał też wujków. I nie wszyscy do solidarności należeli co oczywiste bo jakby należeli to by więcej jak 10 mln należało. Wujkowie zaś co również oczywiste stronę rodziny trzymali wiec spokojnie można by doliczyć kolejne 20 mln (tak dwóch wujków na lepka gdzieś) , są jeszcze też dalsi kuzyni ale już sobie damy spokój bo nam już tam z 60 mln ludzi wyszło co daje ponad 150% ludności kraju.

Kto wiec, kurwa tak prześladował te 150 % przyzwoitych i wolnych w duszy swej.

No dobra, policzmy. Członków PZPR było ponoć ok 3 mln. No powiedzmy, ze po roku 1980 zaledwie 2 mln. Ale też i w ZSMP trochę było (PSL i SD jako partie Wernyhorowe odpuszczamy) Nie ważne, te 2 mln miało przecież dzieci, dzieci jak wiadomo. Za tatusiem czy mamusią. Dajmy średnio dwoje (mieli co najmniej jedno ale też mieli i po 8) a to już daje 6 mln. Emeryci w partii nie byli a stronę dzieci trzymały. Z zasady ma się dwoje rodziców, nie każdy co prawda żył, ale komuchy zdrowe chuje były, bo to wiadomo, przywileje, kaszanka w sklepach za żółtymi firankami i dostęp do leczenia wiec tak co najmniej półtora na jednego należy policzyć.
Czyli mamy 7,5 mln. Doliczyć tu musimy tak z 1 mln członków ZSMP. ZSP itp. No i mamy 8,5 mln. Ale przecież każdy z tych członków ZSMP miał w większości przypadków 2 rodziców, miał też braci, siostry a niektórzy nawet swoje dzieci. A oni wszyscy wiadomo czyją stronę trzymali. Wiec do już daje co najmniej kolejne 2-2.5 mln czyli razem 11 mln.
Niby mało. Ale przecież byli też milicjanci. Tak z 200 tyś cóż. Ale z rodzinami to już co najmniej milion. Żołnierze. Tak żołnierze. tych było 400 tyś (fakt wielu w służbie zasadniczej ale wiemy przecież ze też strzelali). No i oni z rodzinami to również co najmniej 2 mln. I mamy 14 mln.
Byli też strażacy. Co im teraz miedzy innymi emerytury też zabierają za studia nie tam gdzie trzeba/ Jak zabierają to znaczy, że wiedzą co to był za element. A tych też co najmniej było ze 100 000. A jeszcze ORMO, ZOMO, SOK, urzędnicy państwowi, gminni. No razem kolejny milion pewnie. Ale z rodzinami (dzieci, rodzice, wnuki, wujowie itp) to z 4-5 mln jak nic.
I mamy już 19 mln.
To tam jeszcze nic. Może w solidarności przyjaciół spoza swojej grupy nie mieli ale po drugiej stronie jak nic każdy miał co najmniej jednego kolegę co ani w partii, ani w we wojsku ani strażak. No i proszę. Mamy kolejne 4 mln i w sumie 23 mln ciemiężycieli. I teraz już zaczyna to mieć sens. Bo 23 mln wypasionych reżimowców (czyli prawie 60% narodu) spokojnie jest stanie dać sobie radę z 30 milionami, nie?

No Kurcze, ale ze mnie tuman. Całkowicie zapomniałem o komuszych związkach zawodowych do których w należało )przed 1080) rokiem ok 90% robotnikowi (rożne branżowe, ZNP itd). No nie będę już wnikał czy to dawało 10 czy 15 mln członków ale założę ze po powstaniu Solidarności po 1980 roku zostało w nich co najmniej 5 mln ludzi Co licząc metodą Wirniki z(z moimi korektami) daje spoko 15 -20 mln ludzi. Więc reżimowców było od 38 do 43 mln. 100 - 110 % ludności Polski.

No i teraz wszystko już jasne. :lol: :lol: :lol: :roll:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 401, 402, 403, 404, 405, 406, 407 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group