forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 10:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 411, 412, 413, 414, 415
Autor Wiadomość
Post: 01 lis 2021, 10:17 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
III wojna swiatowa to przenosnia ale uzycie tego wlasnie okreslenia w tym kontekscie dowodzi uposledzenia dyplomatycznego, wszyscy wiedza jaka tragedia byla III wojna swiatowa i nie wykorzystuje sie podobnego slownictwa do swoich politycznych gierek, nawet ostro pokrecona Sylwia Spurek nie uzywa slowa Holocaust kiedy opisuje rzekomą gehenne zwierzat rzeźnych w ubojniach bo wie ze tego sie po prostu na tym szczeblu nie robi

przy Morawieckim przyslowiowy słoń w skladzie porcelany to gentleman z perfekcyjna znajomoscia savoir-vivre, ja pierdole ale wstyd


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 lis 2021, 1:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
kagto-wiocha wyłazi z krzyworyjnego.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2021, 18:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Ja prdle! Co oni ćpają?
Profesor (chyba z bożej łaski) Eryk Łon, zasiadający w Radzie Polityki Pieniężnej NBP zaproponował by kraje Unii Europejskiej przyjęły naszą złotówkę jako walutę unijną, bo tak nakazuje przepowiednia fatimska, orędzie siostry Łucji oraz objawienia w Gietrzwałdzie.
Przysięgam na wszystkie relikwie, że nie jest to mój idiotyczny żart, lecz słowa pana profesora, urzędnika państwowego na poważnym czyli odpowiedzialnym stanowisku, który zarabia chyba tyle co 25 nauczycieli

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2022, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
PT Mariusz Błaszczak
tzw. mini-ster ON
we Warszawie
++++
Jestem emerytowanym oficerem Wojska Polskiego (nie żadnego „ludowego”, bo takiego neologizmu nie znajduję w moich dokumentach).
Pochodzę z polskiego, szlacheckiego Rodu o tradycjach wojskowych i niepodległościowych.
Moi Przodkowie walczyli w Legionach H. Dąbrowskiego oraz w Insurekcji Kościuszkowskiej.
Służyłem jednej Ojczyźnie:
POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ (PRL), bo innej do wyboru nie było.
Służyłem tej Ojczyźnie i przysięgałem temu NARODOWI, która dała wykształcenie, bezpieczeństwo i pracę między innymi naczelnemu inżynierowi Fabryki Samochodów Osobowych, członkowi egzekutywy Komitetu Zakładowego PZPR (a którego miałem możność poznać osobiście w stanie wojennym) - inż. Lucjanowi Błaszczakowi.
Tenże towarzysz, który ostentacyjnie (nawet na fartuchu warsztatowym) na co dzień nosił znaczek PZPR (ja go wbrew zaleceniom ówczesnego mi-stra nie nosiłem), z racji produkcji na potrzeby obronności Państwa (produkcja dla WP oraz MSW) - współpracował jawnie i bez oporów z SB oraz WSW (WSI), bo (chyba) czuł się Patriotą.
Pytania:
Czy potępia Pan swojego ojca za służbę „tamtej Ojczyźnie”??
Czy zamierza Pan zdegradować ojca (porucznika WP) za ten czyn??
Czy zamierza Pan odebrać swojemu Ojcu emeryturę??
Czy zamierza Pan oddać swój dyplom uzyskany w wyniku bezpłatnych studiów w „tamtej Ojczyźnie”.
Czy służył Pan w wojsku, a jeżeli tak: to w jakim? A jeżeli NIE - to co Pan robi na zajmowanym stanowisku?
Czemu ma służyć nadruk na pismach MON: ”Służymy Niepodległej” (czyli PODLEGŁEJ NATO, a właściwie USrAelowi)? No to jakiej OJCZYŹNIE służył Pana Ojciec??
Czy zamierza Pan zwrócić pieniążki, jakie „tamta Ojczyzna” łożyła na Pana darmowe przedszkole, szkołę podstawową, szkołę średnia oraz studia??
Czy pełne podporządkowanie firm ochroniarskich „chroniących” obiekty wojskowe pod IDF oraz Mossadowi to dowód, że służycie niepodległej???
Czy Pan ma aktualne badania lekarskie??? (przedtem wymagane od ministra ON)?? Antoś walnięty o brzozę miał: jedno z Rybnika (oddział zamknięty) i drugie z „Dziekanki” w Gnieźnie…

Dionizy Sołobodowski
Pułkownik WP w rezerwie
Warszawa 21.11.2018 r.
===============================
Do dzisiaj nie otrzymał odpowiedzi!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2023, 8:15 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
up


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 411, 412, 413, 414, 415

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group