forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 4:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 30 sty 2018, 12:40 
Obie strony barykady są dalekie od kompromisu. My, ze swoimi kretyńskimi ustawami, oni z roszczeniami finansowymi choćby za zrujnowane kamienice. Do Niemców niech się zgłoszą po srebrniki, to nie my zrównaliśmy Polskę z ziemią.
Irytuje mnie, że tyle lat po wojnie, a wzajemne pretensje ciągle żywe.

edyta
Spójrzcie na tych palantów, skeczyk o komorach gazowych
https://www.facebook.com/tvpiKorea/vide ... tion=group

Ktoś powinien zasadzić im kopa w dupę.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 13:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Podzielam ten pogląd. I coś mi się przypomina, że kiedyś przy jakieś dyskusji w tym temacie coś takiego już pisałem. Przy całym szacunku do Żydów, zresztą jak do każdego narodu Polska nie ma wobec nich żadnych zobowiązań. Nawet w kwestii dekretu Bieruta. Można różnie oceniać tamten czas ale wtedy my Polacy nie mieliśmy w swoich sprawach nic do powiedzenia. Rozwiązania jakie wtedy były, w tym szczególnie systemowe były nam narzucone. Czy ktoś sobie wyobrażał, że nowa polska komunistyczna władza pod dyktaturą Moskwy śmie sprzeciwić sie w czymkolwiek Moskwie i np nie znacjonalizuje prywatnej własności?

Tak więc i tu, jeżeli nie do Niemców to do Putina z pretensjami jako do spadkobiercy ZSRR. Jest to może kontrowersyjny pogląd, zdaję sobie z tego sprawę, ale myślę, że się broni.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Ostatnio zmieniony 30 sty 2018, 18:22 przez Boruch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 13:23 
Generalnie , otrzymali już odszkodowania od Niemców, na mocy traktatu z 52 roku. Tak więc teraz chcą pieniędzy za to samo, z tym że od Polaków. I to mnie mierzi, bo jak -na logikę, żądać odszkodowań od kraju napadniętego,doszczętnie zniszczonego? Ale tu pewnie są jakieś kruczki prawne, które im na to pozwalają. Ktoś, dawniej coś spartolił i rzecz się ciągnie.


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 13:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Obejrzycie, a właściwie posłuchajcie podłożonego dubbingu:


:arrow: ... Zostaną geniusze od polityki historycznej - reszta wypierdalać. :!:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cytuj:

[...] Wszyscy pierdolą bzdury. Mainstreamowe media okradają dumny naród niemiecki!
Zdrajcy zapłacą mi za to. Będę im się śnił po nocach. Z tym debilnym wąsikiem!
...
Gdzie był kurwa Goebbels, jak Obama i ten z FBI chodzili do szkoły?
I kto przykupił New York Timesa?

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 15:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Obrazek

kwiczę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 16:54 
Cytuj:
W okupowanej przez Niemców Polsce Żydzi kolaborowali znacznie częściej niż Polacy. Robili to nawet wtedy, gdy rozpoczął się Holokaust. Dziś to Polacy nazywani są kolaborantami i wspólnikami Niemców w żydowskiej Zagładzie

Agenci gestapo

Wśród Żydów byli także ci, którzy zostawali agentami niemieckiego gestapo. Były ich dziesiątki, a może nawet setki. Nikt ich nie policzył. To oni, działając skrycie, wydawali innych Żydów na śmierć, szantażowali ich, wymuszali od nich haracz i byli szmalcownikami. Na bieżąco składali do gestapo meldunki na swoich współbraci. Nie działali tylko w gettach. Specjalne przepustki umożliwiały im poruszanie się także po aryjskiej stronie, czasami nawet po terenie całej Generalnej Guberni. Wiernie służyli niemieckim oprawcom swoich rodzin, żon i dzieci. Robili to bez jakichkolwiek zahamowań, z własnego wyboru, tylko w imię większej porcji żywności lub czasowych przywilejów.

http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/ ... niemcami/3

Biorąc pod uwagę to, co aktualnie żydowskie asy wyprawiają w Palestynie robienie z nich męczenników, to lekkie nadużycie. A ich roszczenia, to zwykła bezczelność. A ich mityczna mądrość, to dla mnie zwykłe cwaniactwo.
Sami nakręcają spiralę jakiej wyimaginowanej nienawiści rodem z boisk piłkarskich, żeby usprawiedliwiać swoje niecne czyny i roszczenia.

Za wiki:
Cytuj:
Judenrat (z niem. Rada żydowska, lub Żydowska Rada Starszych) – forma sprawowania władzy przez przywódców żydowskich nad skupiskami żydowskimi (getta) wprowadzona przez nazistów w 1939 roku.(...)
Jedna z najsłynniejszych żydowskich myślicielek XX wieku Hannah Arendt w 1963 roku wystąpiła w książce Eichmann w Jerozolimie z dramatycznym oskarżeniem przeciw Judenratom. Twierdziła, że bez ich udziału w rejestracji Żydów, koncentracji ich w gettach, a potem aktywnej pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 17:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jurek Owsiak to kawał skurwysyna. Denuncjował swoich współbraci w wierze wtedy,
znaczy w 1940 i później. Przeżył oświęcimski obóz zagłady (niedaleko Krakowa zresztą)
tylko dlatego, bo podłączono go przez pomyłkę do respiratora ufundowanego przez WOŚP.
Drugą "niezamordowaną" osobą jest drobny wiejski cieć o nazwisku Bartoszewski.
Wywinęli się od śmierci obaj - pierdoleni zjadacze koszernej gęsiny!

WOŚP, uzasadnionym jest kojarzenie tej organizacji z Czerwonymi Khmerami (!),
to organizacja stricte faszystowska. Z rąk jej członków zginęło co najmniej 20mln
POLAKÓW. Przypadkowymi ofiarami zostali profesor B.Chazan i spawacz Mariuszek.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 18:14 
I znowu szukasz chuja do dupy?
Żebyś, miałki chujku, znowu nie skamlał o zawieszenie broni.
I chuj ci palancie do mojej profesji. Dowartościowujesz się?
:lol:


Na górę
  
 
Post: 30 sty 2018, 18:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Żyjesz?! Alleluja :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 sty 2018, 18:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stanax pisze:
Jurek Owsiak to kawał skurwysyna. Denuncjował swoich współbraci w wierze wtedy,
znaczy w 1940 i później. Przeżył oświęcimski obóz zagłady (niedaleko Krakowa zresztą)
tylko dlatego, bo podłączono go przez pomyłkę do respiratora ufundowanego przez WOŚP.
Drugą "niezamordowaną" osobą jest drobny wiejski cieć o nazwisku Bartoszewski.
Wywinęli się od śmierci obaj - pierdoleni zjadacze koszernej gęsiny!

WOŚP, uzasadnionym jest kojarzenie tej organizacji z Czerwonymi Khmerami (!),
to organizacja stricte faszystowska. Z rąk jej członków zginęło co najmniej 20mln
POLAKÓW. Przypadkowymi ofiarami zostali profesor B.Chazan i spawacz Mariuszek.



Wykwintny komentarz. :lol: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group