forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 8:53

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 27 sty 2018, 18:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
Chodzi właśnie o niszczenie, bynajmniej nie tego o czym pan mówi, trza trochę poczytać.


Nie ma jak to zarzucić komuś błąd bez żadnego wyjaśnienia.
W pracy mam taka jedna co potrafi mi zarzucić - źle to zrobiłeś - na to ja pytam co? - a ona sam się domyśl.

Pan masz inne zdanie to je Pan wyraź a nie udawaj - wiem ale nie powiem.

Ja swoją opinię Pan swoją i robimy analizę naszych opinii i syntezę wspólnej.
Jak Pan wyskakujesz z oceną bez uzasadnienia to taka ocena nie ma wartości.

Sądzisz Pan, że uznam się za głupiego bo odwołałes się Pan do opinii opisanej w książce przez kogoś, kto przebujal życie na Sybirze?
Nie nie uznam.
Podejmujesz Pan polemikę albo sobie jaja robisz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 19:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
krystkon pisze:
Pantryglodytes pisze:
Chodzi właśnie o niszczenie, bynajmniej nie tego o czym pan mówi, trza trochę poczytać.


Nie ma jak to zarzucić komuś błąd bez żadnego wyjaśnienia.
W pracy mam taka jedna co potrafi mi zarzucić - źle to zrobiłeś - na to ja pytam co? - a ona sam się domyśl.

Pan masz inne zdanie to je Pan wyraź a nie udawaj - wiem ale nie powiem.

Ja swoją opinię Pan swoją i robimy analizę naszych opinii i syntezę wspólnej.
Jak Pan wyskakujesz z oceną bez uzasadnienia to taka ocena nie ma wartości.

Sądzisz Pan, że uznam się za głupiego bo odwołałes się Pan do opinii opisanej w książce przez kogoś, kto przebujal życie na Sybirze?
Nie nie uznam.
Podejmujesz Pan polemikę albo sobie jaja robisz.


Na wykłady dziś nie mam ochoty, może innym razem, niech będzie pana na wierzchu, w końcu góry lodowej też tylko fragment widać :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 20:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Jak Pan nie masz chęci na wyjaśnianki to w takiej chwili Pan sobie odpuść zarzuty. Zarzut bez uzasadnienia może być tylko źródłem konfliktu a już na pewno nie stanie się podstawą porozumienia.

Pański wykret nie jest na miejscu, bo przyzwoitość, której Pan nie pojmujesz wymaga, abyś Pan w takiej sytuacji choć w dwóch zdaniach wyraził meritum własnego przekonania na temat przyczyny wywózki na Sybir.

Pan budujesz wokół tego aurę niepojetej złożoności a mi tu wychodzi na prostą nienawiść, której podstawą była różnica przekonań, której źródłem są różnice moralne.

Po prostu gostki budujące społeczeństwo komunistyczne świecie wierzyli, że tworzą lepszy świat zanim im gostki niezgodni moralnie wyjasnili, że budują świat do dupy, czym ich tak zdraznini, że w wagon i wio na Sybir.
Dokładnie to samo mieli gostki od budowania cesarstwa rosyjskiego, którym inne niezgodne jednostki chciały wyjaśnić, że budują piekło, przez co zaliczyli wybatorzenie, obciecie nosow i wypad na Sybir w niewolę.

Sądzisz Pan, że na Syberię mogła trafić jednostka zupełnie zgodna z carska Rosja? Taka, która kochała cara a car mógł mieć w niej tylko wsparcie?
To chyba tylko jako urzędnik carskiej Rosji, który niezgodnych mail trzymać na Syberii za mordę, żeby nie wrócili i nie zaczęli budować świata sprzecznego z caratem, który mógłby zagrozić dominacji cara i jego slugusow.

----------
Podejrzewam, że Pan sądzisz, że Sybir i te wszystkie inne represje polityczne to element walki o władzę i jeśli tak to twierdzę, że Pan nie dostrzegasz tego co jest źródłem walki o władzę. Otóż za tym stoi sprzeczna moralność, możesz Pan to określić jako sprzeczna wole albo sprzeczna kulturę, choć ja wolę określenie sprzeczny, zwierzęcy instynkt.

To wojna memow, wojna emocji, które opanowuja nasze umysły, wojna abstraktow, wojna czynności umysłowych - odpowiednik wojny genów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 22:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Prowokujesz pan do wypowiedzi a mnie się nie chce, napisałem kiedyś że wszelkie władze zawsze były ze sobą zblatowane, ten przypadek jest nieco inny, na swój sposób wyjątkowy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 22:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kuźwa, chciałbym to zobaczyć. :lol: :lol: :lol:

Wojsko Obrony Terytorialnej przejdzie szkolenie rodem z treningu Jednostki Wojskowej GROM. Weekendowi żołnierze będą uczyć się tego, co "specjalsi" ćwiczą przez wiele lat.

http://natemat.pl/228403,wojsko-obrony- ... ytorialsow


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 22:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
A proszę bardzo, tylko obawiam się, że przynajmniej kilku może zostać inwalidami do końca życia. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 22:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Pantryglodytes pisze:
Prowokujesz pan do wypowiedzi a mnie się nie chce, napisałem kiedyś że wszelkie władze zawsze były ze sobą zblatowane, ten przypadek jest nieco inny, na swój sposób wyjątkowy.


To się nazywa syndrom sztokholmski, zmiana moralna u ofiar pod wpływem groźby śmierci. Przejęcie wartości kata zwiększająca szansę przetrwania.

Pan się zastanowi, gdybyś Pan miał sprzecznego z Panem wroga, zagrazajacego Pana dominacji i znalazlbys Pan sposób, żeby nie zniszczyć jego ciała tylko zniszczyć jego umysł, żeby z niezgodnego stal się zgodnym nie skorzystalbys?

Pan się tak mocno koncentrujesz na pojęciu władzy, że Pan nie dostrzegasz, że nadrzędnym wobec władzy jest pojęcie moralności.

Czy Pan nie rozumiesz, że określona struktura społeczna wynika z zaprogramowanych zasad moralnych? Że gdybyś Pan w królestwie wybił całą elitę to pospolstwo zaczeloby odtwarzać dokładnie tę samą strukturę społeczną, bo ma ją zaprogramowana po postacią określonych emocji.
Sądzisz Pan, że miłość do króla jest udawana?

Niech Pan pojmie, źródłem walki o władzę są różnice moralne u ludzi, odmienne instynkty społeczne, które prowadzą do odmiennych struktur społecznych.

-------
Kształtowanie zasad moralnych i wartości u jednostek poprzez znęcanie się nad nimi znane jest nie od dziś.
Musisz tylko takiego doprowadzić do załamania psychicznego a potem już jak dziecko za dobre zachowanie nagroda za złe kara i ksztaltujesz u takiego moralność od podstaw a rozwiniętą będzie jego własną.

Niektórych jest bardzo ciężko doprowadzić do psychicznego załamania, prędzej taki umrze niż się załamie a Syberia to idealne miejsce na takie operacje. Zimno, głód, choroby, ból, brak kogokolwiek, kto zareaguje na twoje cierpienie i nie ma dokąd spierdolic. Albo przksztalcasz się w nową psychicznie jednostkę, która kaci rozpoznają jako swoją albo giniesz.

-------
Guantanamo to taki współczesny Sybir. Załamać, złamać, zaoferować pomoc w niewoli, zaprogramować i wraca już Amerykanin.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 sty 2018, 23:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:18
Posty: 4718
Lokalizacja: 5800 od domu
brak kogokolwiek, kto zareaguje na twoje cierpienie

debil

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2018, 0:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
piotrek pisze:
brak kogokolwiek, kto zareaguje na twoje cierpienie

debil


Wyzywasz mnie od debili?

Jaką reakcję masz na myśli? Realną pomoc? Obronę? Szansę na wyzwolenie? Cokolwiek co mogło dać nadzieję?

Nie znam tej historii ale bez tego domyślam się, że Syberia nie była przypadkiem lecz sposobem na pozbawienie wszelkiej nadziei.

Brak jakiejkowliek pomocy jest jednym z podstawowych czynników zlamania kręgosłupa moralnego a Syberia to pustynia, na której każdy walczy tylko o przetrwanie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 sty 2018, 2:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Kuźwa, chciałbym to zobaczyć. :lol: :lol: :lol:

Wojsko Obrony Terytorialnej przejdzie szkolenie rodem z treningu Jednostki Wojskowej GROM. Weekendowi żołnierze będą uczyć się tego, co "specjalsi" ćwiczą przez wiele lat.

http://natemat.pl/228403,wojsko-obrony- ... ytorialsow


Przecież ten jakaś tam KuKŁA musi na cóś wyjebać te kilkadziesiąt milionóf które dostał od mon-maciera. Nie odda takej kasiory za bezdurno na pomoc np. dla chorej Julki czy Bartusia . Co mu tam chore cudze bachory liczy sie kariera w mon-ie . Za cóś przecie mon-macier dał Kukle wenżyki na pagony. Tera cza się wykazać. No i na taką wiadomość rosyjskie WDW bendom robić w gacie ze śmiechu - i o to chodziło.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group