forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 9:29

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 01 lut 2018, 22:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
kowalew pisze:
Boruch pisze:
---I to dziś, kiedy wg wszelkich praw ludzkich każdy demokratyczny kraj stawiający sobie za wyznacznik prawa człowieka dawno zaniechał takich praktyk.---

USA - "absolutnie, bezdyskusyjnie największa światowa demokracja", światowy apostoł praw człowieka.
Ilość wykonanych egzekucji w ostatnich latach:
2014r. - 35 ofiar
2015 - 28
2016 - 20
2017 - 23

A poniżej dzieło przodującej techniki amerykańskiej, technologii zabijania - krzesło elektryczne. Było ono symbolem tej nowoczesności przez 70 lat XX wieku.
Obrazek

Obrazek


Słyszałem o koncepcji wzrostu przestępczości wraz z rozpadem społeczeństwa.

Kiedy u wszystkich wzrasta poczucie niesprawiedliwości, bo debilna elita tak steruje społeczeństwem, żeby wszyscy roblili na nich z pominięciem własnych potrzeb, wówczas ludziom w umysłach pieprzą się emocje tak, że stają się bezwzględni.

W filmach dość często podejmuje się tematykę zmiany moralności w sytuacji zagrożenia życia, np. te gostki jedzące ludzkie trupy w Andach po katastrofie lotniczej. Chodzi o to, że zwalony system społeczny jest w stanie wypluć siebie całe rzesze kryminalistów, tj. ludzi o zasadach odmienionych przez stopień zaspokojenia potrzeb.

My lubimy myśleć, że ONI są źli, winni i należy ich ukarać.
Rzeczywistość jest taka, że społeczeństwo kreuje kryminalistę, człowieka, którego potencjał zostaje wrogo ukierunkowany.

Społeczeństwo, które nie umie zaabsorbować jednostki, rozwinąć jej i wykorzystać jej potencjał dla własnej korzyści jest marne.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 22:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W Europie w żadnych z państw nie stosuje się kary śmierci. Polska ustami polityków PiSu to kraj, który podobno mianuje się krajem gdzie na prawa człowieka kładzie się szczególny nacisk. Więc jak to jest?

Argument z USA jest z gatunku ",,,a u was Murzynów biją".

Albo drugi przykład z ostatnich dni - Izrael podniósł larum z powodu naszej ustawy o IPN. Dla pewnych osób argumentem jest, że Izrael nie ma prawa wnosić sprzeciwu i dyskutować na ten temat bo paskudnie traktuje ludność palestyńską.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 22:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Krytkon - spierdalaj. :mrgreen: Nie chce mi się z Tobą gadać. Ani Ty ani ten Twój umysłowy rówieśnik spawacz nie zrozumieliście czytanego, w czym odniosłem się do postu Caniego. Zero refleksji. Kompletny odlot. Skup się i przestać odlatywać.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lut 2018, 23:20 
Boruch pisze:
W Europie w żadnych z państw nie stosuje się kary śmierci. Polska ustami polityków PiSu to kraj, który podobno mianuje się krajem gdzie na prawa człowieka kładzie się szczególny nacisk. Więc jak to jest?

Argument z USA jest z gatunku ",,,a u was Murzynów biją".

Albo drugi przykład z ostatnich dni - Izrael podniósł larum z powodu naszej ustawy o IPN. Dla pewnych osób argumentem jest, że Izrael nie ma prawa wnosić sprzeciwu i dyskutować na ten temat bo paskudnie traktuje ludność palestyńską.


Boruch, przytaczam cały Twój poprzedni wpis do którego się odniosłem:
Cytuj:
I cóż my tu mamy, a raczej kogóż? Mamy wiceministra sprawiedliwości polskiego rządu, który najchętniej wprowadziłby na powrót karę śmierci do naszego kodeksu karnego. I to dziś, kiedy wg wszelkich praw ludzkich każdy demokratyczny kraj stawiający sobie za wyznacznik prawa człowieka dawno zaniechał takich praktyk. I taki człowiek może wydawać o kimkolwiek wiążącą godną uwagi opinię?

Kim jest Winnicki każdy chyba wie. Nie ma więc sensu nad smarkaczem deliberować i nad tym co mówi.


Nie ma w nim żadnego ograniczenia - do Europy, jest napisane o "każdy demokratyczny kraj".
Ponieważ mocno mijasz się z prawdą - to i zareagowałem.
A co okolic Europy, nie wiem czy wiesz, że inna "wielka, przykładna demokracja" Izrael debatuje w swoim parlamencie właśnie nad przywróceniem kary śmierci.

W sprawie;
Cytuj:
z ostatnich dni - Izrael podniósł larum


Informacja dla niezorientowanych - cała ta wrzawa to USTAWKA.
Boruch pisze:
Izrael podniósł larum z powodu naszej ustawy o IPN. Dla pewnych osób argumentem jest, że Izrael nie ma prawa wnosić sprzeciwu i dyskutować na ten temat

Izrael dobrze wiedział o projekcie tej ustawy i brał udział w konsultacjach "polskich" władz co do jej treści.
Szukajcie a znajdziecie.


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2018, 23:23 
piotrek pisze:
Zobacz w moim wątku, dla Hornrta ja wkleiłem.
Nikt y nas nie jest dla tego gotów.


Pewnie masz rację, ale są lepsze miejsca do życia, niż Polska.


Na górę
  
 
Post: 01 lut 2018, 23:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
AGAFIA pisze:

Pewnie masz rację, ale są lepsze miejsca do życia, niż Polska.


Przepraszam Panią mógłbym przeczytać opis co się robi w tych krajach szczęśliwości?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 8:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
viewtopic.php?f=4&t=119&start=2610

Cytuj:
W poprzednim wieku Hitler też tak otumanił Niemców. Ogólna bieda, niepokoje społeczne rewolucyjne niepokoje w całej Europie sprzyjały wielkiemu oszustwu Adolfa. I trzeba było wojny, zniszczenia Niemiec, bombardowań i zniszczenia niemieckich miast, śmierci setek tysięcy Niemców cywili aby nareszcie zrozumieli jak zostali oszukani. Zastanówmy się więc czego potrzeba Polakom aby wyszli z narkotycznego haju pisdzielskiego? A warunki mamy nieporównywalne. Wtedy bieda i niepokoje jakie przechodziły przez Niemcy i Europę mogły zwieść każdego. Dziś, cóż mamy dziś? Dlaczego więc Polacy ulegają jakiemuś marnemu szajbusowi z Żoliborza, który ubzdurał sobie, że jak stanie na drabince i powie, że Polska jest zagrożona, upokorzona to duża cześć społeczeństwa mu uwierzy? Ja mam prostą na to odpowiedź. Bo nasze społeczeństwo w dużej części jest naiwne, głupie, brak mu podstawowej wiedzy o tym co naprawdę się dzieje. Ma problem z rozróżnieniem tego co jest tak naprawdę ważne dla człowieka, który chce żyć jak wolny człowiek. Jest jeszcze druga część Polaków kompletnych ignorantów, których nic kompletnie nie obchodzi, prócz tego aby się nażreć i napić. I nie wiadomo, którzy z nich są gorsi i głupsi. O tej pozostałej pisał nie będę, bo to niestety mniejszość. I jak na razie niewiele może zrobić.


Kiedy pisałem słowa powyżej odnosiłem się do wpisu kolegi Canilipusa. Jest to próba porównania sytuacji w jakiej znajdują się dziś Polacy a w jakiej znajdowali się Niemcy. Niemcy w poprzednim wieku w okresie kryzysu stali w olbrzymich kolejkach aby zjeść talerz zupy, aby dostać bochenek chleba. Cechy ludzkie w tym przypadku takie jak wartości idą precz, lub zostają przytępione. Można zgłupieć. Nie można się dziwić temu, że przyszedł Adolf, wskazał im winnego i obiecał lepsze życie, perspektywę wielkiego narodu niemieckiego. Niemcy zostali opętani.

Po to to zrobiłem aby uzmysłowić, że dzisiejsza sytuacja Polaków nie może powodować abyśmy uwierzyli takiemu szajbusowi i psycholowi jaka Kaczyński. Sytuacja jest inna. Bzdurą jest, że nasza gospodarka jest w ruinie jak twierdzi Polar. Przecież jest tak prężna jak nigdy dotąd. Tak twierdzą pisdzielcy, czy się mylę? :D Jeżeli pomimo to Polacy wierzą takiemu Kaczyńskiemu to czego jest to wynikiem? Sam sobie odpowiedz Pan Panie Krystkon bo moje słowa odbierane są jako nienawiść. Żal mi was bo jesteście niestety potwierdzeniem wielu opinii o rozsądku naszego społeczeństwa, które są niepochlebne. A ja ten pogląd podzielam i nie z nienawiści. Widzę i czuję i czasem wyć się chce co moi rodacy robią.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Jest kaska:


Obrazek


Jest z czego dotować:


2018-01-31
Obrazek


Zielona energia :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 12:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Panie Boruch "nasza gospodarka" to brzmi jak oświadczenie właściciela.
Masz Pan jakiś udział w jakimś przedsiębiorstwie żeby było Pańskie?
Masz Pan na cokolwiek wpływ?
Bo jeśli Pan nie masz i ja nie mam i Polar nie ma to jaka "nasza"?
My tu tylko sprzątamy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 lut 2018, 13:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Idź się lecz chłopie, ale na pryszcze, bo na głowę już zbyt późno.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group