forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 11 gru 2017, 12:32

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 243  Następna
Autor Wiadomość

Bronto pisze:
starykizior pisze:
Kurwa! Jaka władza takie służby.

Kizior, a co powiesz o sytuacji za poprzedników?
Gdzieś zapodział ci się obiektywizm.

panie Bronto,
za poprzednikow trzeba bylo luski od naboi oddawac (a z kalacha to on sobie wylatywaly "gdzies") a ja na przyklad od 11 rano do 7 wieczorem z plecakiem, karabinem maska gazowa szukalem w trawie na strzelnicy.
Fakt ze to byl miesieczny oboz wojskowy ale studentow porzadku uczyli, cholera...

Awatar użytkownika

Bronto, których poprzedników masz na myśli, bo w moim wojsku porządek musiał być i sztuki zawsze mi się zgadzały. Pewnie, co to byłby za szwej gdyby parę sztuk do peemu czy kałacha nie przytulił, ale stan się zgadzał.
Jednak żeby mi się granaty po podłodze śmigłowca turlały i w czasie lotu wypadały to było nieprawdopodobieństwem. Ty mi tu obiektywizmem nie wymyślaj, "obiektywny" się znalazł. :mrgreen:

Awatar użytkownika

starykizior pisze:
Bronto, których poprzedników masz na myśli, bo w moim wojsku porządek musiał być i sztuki zawsze mi się zgadzały. Pewnie, co to byłby za szwej gdyby parę sztuk do peemu czy kałacha nie przytulił, ale stan się zgadzał.
Jednak żeby mi się granaty po podłodze śmigłowca turlały i w czasie lotu wypadały to było nieprawdopodobieństwem. Ty mi tu obiektywizmem nie wymyślaj, "obiektywny" się znalazł. :mrgreen:

Kizior, w artykule mowa jest o policjantach, nie o wojsku, i oczywiście chodzi mi o poprzedników obecnej grupy, która dorwała się do władzy (bez nadmiernego wysiłku).
Co do armii (za poprzedników), chociaż moje pytanie nie dotyczyło armii, to tez można przytoczyć trochę smaczków i to większego kalibru niż utrata granatów.
Przy czym nie chodzi mi o licytowanie, kiedy i za kogo było kwieciściej a o obiektywizm.
PiS nie jest skutkiem a efektem działań poprzedników.

Awatar użytkownika

Tylko, że terajsza wadzunia zapewniała i na każdym kroku powtarza, że tera to będzie "porządek" jakiego po 89 nie było. I faktycznie jak tak się zastanowić to jest. Mści się niestety buta i arogancja. Taki porządek, że katastrofę smoleńską rzygają, a głupiej opony w limuzynie Dudy do dziś nie wyjaśnili. Co im teraz przeszkadza? Brak ekshumacji? Nie ma ludzi idealnych - każdemu coś się zdarzy. Najgorszy wstyd jest wtedy, kiedy ktoś mówi o porządku a o własne nogi sie przewraca.

Awatar użytkownika

Adwokaci Piskorskiego złożyli do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu skargę na polski wymiar sprawiedliwości, Trybunał skargę przyjął.

Bronto pisze:
starykizior pisze:

Skutek i efekt to synonimy.

Awatar użytkownika

szatanista pisze:
....

W taki sam sposób jak liczba i ilość. Liczby są produktem liczenia a ilość jest produktem pomiaru
Obawiam się że szanowny Pan jest humanistą nie szatanistą.

Awatar użytkownika

szatanista pisze:
Bronto pisze:
starykizior pisze:

To może inaczej.
PiS korzysta garściami osiągnięć (poprzedników) i udoskonala działania poprzedników, główna różnica to nachalność w działaniu podbudowana poparciem wyborców, którzy skreślili poprzedników.
W przeciwieństwie do poprzedników, nieudolnie się maskują (Bo mogą przy takim zagęszczeniu władzy w jednej opcji politycznej) i nie mają przykrycia mediów (które tuszowały poprzedników), TVP1 było skompromitowane wcześniej.

Awatar użytkownika

Wszyscy są siebie warci, do wora i do Wisły!

Awatar użytkownika

ksionc pisze:
Wszyscy są siebie warci, do wora i do Wisły!

O to właśnie cały czas mi chodzi ksiądz, tylko Wisła niczym nie zawiniła.
Obecni nie są ani lepsi, ani gorsi od poprzedników.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2426 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188 ... 243  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.