forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 16:45

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2017, 11:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
MMM pisze:
Nie mogę.

Ta witryna jest nieosiągalna

Strona internetowa pod adresem https://www.facebook.com/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
ERR_FAILED


U mnie się otworzyło z Twojego linku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan pszerarzony pisze:
starykizior pisze:
Co teraz?


No, a powiedz Pan, Panie Stary, takiemu durnemu Baryckiemu, bo akurat mnie zapytał, po cóż to, Polsce potrzebna nowoczesna armia? I jak nowoczesna musiałby być, aby stawić czoła atakowi Rosji, czy desantowi USA? No, a skoro taka nowoczesność jest Polsce niedostępną, to na huj Polsce płacić miliardy zagranicznym koncernom na nowoczesność pozorną? Czy Polsce nie wystarczy nowoczesność potrzebna jeno do działań koniecznych przy klęskach żywiołowych i jako zabezpieczenie policyjne, a co do zdolności obronnych wobec obcej agresji, to czy niedroga zdolność bojowa w formie partyzantki nie byłaby w naszej sytuacji najbardziej efektywną? Przykłady ze świata pokazuję, że jest to, najkorzystniejszy stosunek ceny do efektywności. A jeżeli już mielibyśmy unowocześniać miliardami naszą armię, co i tak nie zabezpieczy nas przed potęgą mocarstw, to tylko poprzez polski przemysł zbrojeniowy, bo to i najtaniej nas unowocześni, ale i rozwój przemysłu zbrojeniowego będzie miał korzystny wpływ na polską gospodarkę i rozwój naukowo-techniczny. Tyle ma do powiedzenia Pan Brycki, Panu, Panie generale od pozornej zdolności bojowej.

No i wracając do Pańskiego pytania. Pan Barycki uważa, że powinien Pan przyjrzeć się działaniom Macierewicza, działaniom, a nie, wypowiedziom.



Zapytaj Pan Pana Baryckiego czy tak w ogóle nie lepeiej by było zgłosić akces aby jakieś europejskie mocarstwo wzięło nas pod swe skrzydełka. Po co nam wolność i suwerenność? Tylko kwestia wyboru kto by nas chciał? Liberalne, lewackie Niemcy? Coś mi się zdaje, że nie chcieliby kłopotów - a choćby z naszymi naziolami. Kto jeszcze? Francuzi? Chyba podobnie jak Niemcy. Brytyjczycy, którzy mają doświadczenie z zamorskimi koloniami? Już dawno z tego wyrośli i wiedzą, że z tego więcej kłopotu niż zysku. Rosjanie? Tu można by się zastanowić, tylko na drodze stoi to, że my sami byśmy tam nie chcieli. Gdyby dać się rozebrać jak kilka wieków temu, wtedy nie musielibyśmy mieć armii, tych całych wydatków co mówi Pan, że niepotrzebne. Ale co to czy nikt by nas nie chciał? Jakie to dziwne? Skoro tak, to rzeczywiście armia nie jest nam potrzebna bo nie jesteśmy zagrożeni. Jesteśmy bezpieczni. I niech nam Antek nie pierdoli banialuk. Jesteśmy bezpieczni bo jesteśmy jak zarażeni kiłą, nikt się do nas nie zbliży. :lol:

ps.

A tak w ogole to zacznij Pan od pytania czy Pan Barycki dobrze się czuje, bo my tu w gronie serdecznych przyjaciół humanistów na czele z Panem Kiziorem bardzo się o niego martwimy. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
MMM pisze:
Nie mogę.

Ta witryna jest nieosiągalna

Strona internetowa pod adresem https://www.facebook.com/ może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
ERR_FAILED


Niech Pani zapyta kogoś kto ma Paną w znajomych albo zna adres strony


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:46 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Mam to samo co Goha.
Więc to chyba szajsbuk się powiesił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 12:48 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Ja mam Chrome, i poczekam spokojnie aż się odwiesi.
Nie pali się. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 15:43 
Wielki Wezyr pisze:
zaprzestają działalności helikoptery ratownictwa morskiego
Miażdżąca niekompetencja Macierewicza. Ceną za ten błąd może być ludzkie życie


Matko boska, nic o tym nie wiedziałem, a jak się dowiedziałem od Pana, to tak się rozpłakałem z żalu nad bogu ducha winnymi topielcami, że w te pędy pobiegłem zapłakany na trawniczek do Pana Baryckiego, aby uspokoił moje skołatane serce i tak strasznie beczałem, że słowa wypowiedzieć nie mogłem, a Pan Barycki czule głaskał mnie po główce, aż uspokoiłem się troszkę i łkając wyszeptałem – Macierewicz topi niewinnych ludzi. A wtedy nade mną strasznie zaszumiało, spojrzałem w górę, a tam już nie było żadnego jasnego anioła, wszystkie w panice odleciały, następnie zobaczyłem, jak wypadły mi dwa zęby, a jakby tego było jeszcze mało, to chwilkę potem, Pan Barycki kopnął mnie jeszcze w dupę. Dopiero, kiedy kupiłem Panu Baryckiemu osiem butelek nalewki truskawkowej, uspokoił się troszeczkę i powiedział do mnie – ile, chamie plugawy, w ostatnim ćwierćwieczu polskie helikoptery uratowały tonących w Bałtyku? To ja ci bydlaku z gnijącym mózgiem powiem – powiedział Pan Barycki – i powiedział – 100, 200, a niech będzie nawet i 500, a to analfabeto pierdolony, gdyby Macierewicz wydał 12 miliardów na helikoptery, wyszłoby, że uratowanie jednego topielca kosztuje 24 miliony. A powiedz mi degeneracie w kurwę jebany ile tysięcy wstrętnych bab z przylepionymi plakietkami włóczy się po Polsce żebrząc o jałmużnę na leczenie chorych dzieci, którym na wyleczenie trza użebrać kilkadziesiąt tysięcy, na co naszego państwa wolnego świata demokracji i humanizmu nie było stać, a za te 12 miliardów zaoszczędzone na helikopterach ratujących 500 topielców, można wyleczyć i uratować życie 200-tutysiacom dzieci i takie, kurwo pierdolona, są skutki decyzji Macierewicza, jebany bezmózgi karaluchu. Kiedy skończył mówić, to jeszcze raz jebnął mnie w ryja, a kiedy upadłem na trawniczek, to jeszcze kopnął mnie ze 12 razy w brzuch.


Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 15:46 przez Pan pszerarzony, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 15:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Wielki Wezyr pisze:
Kolejne genialne ruchy Antka. :lol: :lol:


Internauci o kolejnej kompromitacji MONu: Kupili bankruta za publiczne pieniądze. Zrobili ustawiony przetarg. A i tak nie wyszło

http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... nie-wyszlo




A niech zrobiliby tak poprzednicy. Niebo by się roztwierało od złośliwych i gromkich komentarzy. Repolonizacja kurwaszlitrasz jegomać. Czy coś sie stało? Alesz przeciesz nic. Ja pierdole....................Ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :mrgreen: :evil:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 15:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Ta, juści, Rydzolowi prędzej zanieso nisz na chore dzieci dadzo Kurwo Pierdolona ;)

ps.
Proszę przekazać to Baryckiemu, bo mi się Boruch wpierdolił

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 16:03 
Dali na zdrowe 500, co Ciebie kurwo faszystowska tak bardzo boli, dadzą i na chore, co Ciebie kurewski pomiocie jeszcze bardziej wkurwi. a mają z czego, bo nie dali francuskim Żydom.


Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 16:06 przez Pan pszerarzony, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 16:05 
Wielki Wezyr pisze:
Zrobili ustawiony przetarg. A i tak nie wyszło


Ktoś z decydentów Autosanu musiał wziąć od niemieckiego Mana wziątkę, aby tak grubą nitką spierdolić formalizmy. Już lada moment będziemy widzieć, czy Ziobro rzeczywiście łapie przestępców i ten skurwiel z Autosanu pójdzie siedzieć czy jest, to tylko teatr.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group