forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 14:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 lip 2017, 14:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Antonio uzupełnia stany osobowe.
Zapewne niedawnymi kapralami.

Szef MON wysłał do prezydenta Andrzeja Dudy listę awansów generalskich na 15 sierpnia. Jak dowiedział się Onet, jest na niej aż 46 nazwisk. To rekord w historii wojska. – Nie pamiętam, by jednego dnia awansowano aż tylu generałów – mówi gen. Stanisław Koziej. – Najpierw była w armii masowa czystka, teraz są masowe nominacje – dodaje gen. Roman Polko.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... za/714615f



A co w tym dziwnego panie Kpoziej ? Ten kato-talib musi moieć swoich spolegliwych generałkóf coby mu bez zbędnego gadania lizały dupsko, a w razie jakichkolwiek ruchawek wysyłały wojsko na ciemny lud i gorszy sort.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lip 2017, 15:02 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Czytam, że podpisane przez Antoniego Macierewicza z rządem USA memorandum zapewnia Polsce możliwość zakupu rakietowych zestawów Patriot i kierowanych pocisków SkyCeptor, które są wprawdzie bardzo drogie, ale tak nowoczesne, że jeszcze nie istnieją i nie wiadomo, kiedy będą istniały.

Osobiście jestem zdania, że zakupienie dla polskiej armii nowoczesnej broni, której jeszcze nie ma, to dobra decyzja. Po pierwsze, tego rodzaju broń jest zdecydowanie mniej awaryjna od broni, która już jest, a poza tym, ponieważ jej nie ma, jest ona w stanie zaspokoić wszystkie bardzo wysokie oczekiwania z nią związane. Zwłaszcza że przez cały ten czas, kiedy jeszcze jej nie ma, może być nieustannie unowocześniana, tak aby – kiedy już w końcu będzie – była najnowocześniejszą bronią, jaka jest.

Możliwość dysponowania bronią, której nie ma, to dla naszej armii duży atut w sytuacji, gdy np. Rosja może nam przeciwstawić wyłącznie broń, którą od dłuższego czasu ma, co powoduje, że jej broń bardzo ustępuje naszej broni nowoczesnością zastosowanych w niej rozwiązań oraz jakością materiałów. Poza tym naszą broń z tej racji, że jej nie ma, o wiele trudniej zlokalizować i zniszczyć, a do jej ukrycia nie trzeba budować kosztownych podziemnych silosów, w których przechowuje się broń, która jest.

Sławomir Mizerski/Polityka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 0:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Rosi, nie wklejaj tu zbuka który nie ma pojęcia o czym pisze. Pomijając, że jestem przeciw tej transakcji, to rakiety Patriot w wersji PAC-2 są jak najbardziej i używane coś przez 14 państw. Rakiety Sky Ceptor są TAŃSZĄ wersją Patriota i też są jak najbardziej.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 1:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
starykizior pisze:
Rosi, nie wklejaj tu zbuka który nie ma pojęcia o czym pisze. Pomijając, że jestem przeciw tej transakcji, to rakiety Patriot w wersji PAC-2 są jak najbardziej i używane coś przez 14 państw. Rakiety Sky Ceptor są TAŃSZĄ wersją Patriota i też są jak najbardziej.


Tylko do czego bendom szczelać jak Ruskie majom kato-poland głęboko w dupie, a tylko oni majom obiekty warte uwagi . Korea Północna ma na celowniku US-rael i Japanis o PiS-landzie pewnie nawet nie wiedzą , a PRL- wymazany z mapy.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 6:53 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
starykizior pisze:
Rosi, nie wklejaj tu zbuka który nie ma pojęcia o czym pisze. Pomijając, że jestem przeciw tej transakcji, to rakiety Patriot w wersji PAC-2 są jak najbardziej i używane coś przez 14 państw. Rakiety Sky Ceptor są TAŃSZĄ wersją Patriota i też są jak najbardziej.


Kizior, czy wam już odwaliło z tej biedy, że nie chwytacie ironii sarkazmu?
Przecież Mizerski to jajcarz z Polityki.
To ośmieszacz waryjatów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lip 2017, 14:10 
maerose pisze:
Mizerski to jajcarz z Polityki.
To ośmieszacz waryjatów.


I z czego się śmiejecie? Z siebie się śmiejecie. Z siebie, hołoto.

Adam Barycki vel Gogol.


Na górę
  
 
Post: 22 lip 2017, 23:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Mnie tam nie jest do śmiechu; mam własne kłopoty. Usiłuję się dostać do jakiegoś kardiologa, pewnie skończy się na prywacie. Moja kicia Misia jest bardzo chora i muszę codziennie dawać jej kroplówkę i robić zastrzyki. Tak, że w dupie mam ten cały galimatias. Moja kicia ważniejsza.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lip 2017, 11:47 
starykizior pisze:
Mnie tam nie jest do śmiechu; mam własne kłopoty. Usiłuję się dostać do jakiegoś kardiologa


Niedobrze, Panie Stary, z chorobą serca zagrażającą życiu powinien Pan poczekać na zapowiedzianą przez PiS reformę służby zdrowia mającą zlikwidować kolejki do specjalistów. Musimy mieć nadzieję, że pomimo Pańskiego obrzydzenia dla reform PiS-u, PiS jeszcze, wbrew Panu, zdąży uratować Panu życie. Na razie uratował wbrew Panu miliony polskich dzieci od głodu, ale niebawem wbrew Panu weźmie się i za ratowanie Pana.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 11:57 
rany julek, Panie Barycki, czy Pan, stara kurwo, zawsze musi napisać to co ja myślę...


Na górę
  
 
Post: 23 lip 2017, 11:58 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cóś mi się zdaje, że PO alibo pis już uratował naszego Kiziora, pozbawiając go części niesłusznie pobranych świadczeń emerytalnych, także jest on ratowany ze wszech stron.

(Kizior, przepraszam za wtrącalstwo w pańskie sprawy.)
Ale ten Barycki, sam pan widzi, jak się martwi.
Hipokryta jedna czubiata.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group