forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 25 kwie 2024, 15:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 29 kwie 2017, 7:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
"I dobrze, nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym. "

:arrow: http://i.imgur.com/WxmH85c.png :lol:

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 7:29 
:lol: :lol:


















:?: :shock:


Na górę
  
 
Post: 29 kwie 2017, 13:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojownik/6ltl2gd

Co jest w pisdzielkcach takiego, że potrafią zniszczyć takiego mocarza?



Cytuj:
Przez fakt, że zaczynał służbę w 1985 roku, obejmuje go dziś ustawa dezubekizacyjna. "Słyszę, że jestem złym i nikczemnym człowiekiem, bo zacząłem służbę w poprzednim ustroju. To upokarzające"


Ale płaszczak go "ułaskafi" jak spokornieje i poprosi o łaskę.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 16:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
http://polityczek.pl/index.php/uncatego ... cji-narodu

Przynajmniej o 1,5 roku za późno. Wśród czynnych mundurowych nie ma odważnych. Jedni dają się kupić a drudzy uciekają na emeryturkę i w kapciach rżną bohaterów.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2017, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
:lol: :lol:

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2017, 15:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Skorpi mocno się zagalopowałeś. Nie masz racji, a idziesz w zaparte.
Po pierwsze przepisy dot. transportu zatrzymanych są identyczne dla wszystkich służb. Wyjątki dot. osób o widocznym kalectwie, w podeszłym wieku ( a nie "emerytów i rencistów"), kobiet o widocznej ciąży i nieletnich. W pewnych szczególnych przypadkach jest możliwe odstąpienie od skuwania kajdankami, kucie z przodu lub stosowanie tzw. prowadnic. Jeśli zatrzymany posiada zaświadczenie lekarskie, że z uwagi na stan zdrowia nie może być kuty z tyłu lub wcale to nie ma gadania i naley się zastosować. Szczególnie jak zatrzymany nie należy do grupy niebezpiecznych.
Po drugie w razie oporu zatrzymanego stosuje się odpowiednie chwyty, a nie wali w mordę. To jest nieuzasadnione pobicie i funkcjonariusz powinien zostać dyscyplinanie ukarany. To nie była policyjna interwencja w czasie bójki na ulicy więc nie manipuluj.
Po trzecie, generalnie funkcjonariusze policji obecnie są kiepsko wyszkoleni o "chłopcach" z ABW czy CBA nie mówiąc bo ci często w ogóle nie mają tzw. policyjnego przeszkolenia, a powinni. Z SB np. mieli.
Piszę to jako stary glina więc coś o tym wiem i żeby nie było, że jestem z innej epoki to na emeryturę poszedłem z policji po kilku latach.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2017, 16:12 
Panie Stary, jak rozumiem, co Pan napisał, to przepisy dotyczące transportu zatrzymanych pozwalają zatrzymanemu nie wykonywać poleceń konwojenta, a w przypadku zastosowania przez konwojenta przymusu bezpośredniego upoważniają zatrzymanego do stawiania czynnego oporu. Jak rozumiem, konwojent każdą czynność wobec zatrzymanego powinien ją pierwej z zatrzymanym przedyskutować, a w przypadku braku konsensusu odstąpić od czynności konwojowania pozwalając zatrzymanemu opuszczenie konwoju. Jeżeli źle Pana zrozumiałem, to proszę mi powiedzieć, co nakazują przepisy konwojentowi, kiedy zatrzymany odmawia wykonania polecenia konwojenta, a kiedy konwojent zastosuje wobec zatrzymanego przymus bezpośredni i zatrzymany stawia temu czynny opór?

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 16:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Przestań pierdolić Barycki głodne kawałki. Zatrzymany ma być konwojowany zgodnie z przepisami, a nie w.g widzi mi się niedouczonego szczyla. Nie mówiąc o nieuzasadnionym użyciu siły. W tym przypadku pobiciu zatrzymanego.
Swoje pierdoły możesz wstawiać Ladaco, a nie mnie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 30 kwie 2017, 17:13 
Pytanie głupka:
barycki pisze:
proszę mi powiedzieć, co nakazują przepisy konwojentowi, kiedy zatrzymany odmawia wykonania polecenia konwojenta, a kiedy konwojent zastosuje wobec zatrzymanego przymus bezpośredni i zatrzymany stawia temu czynny opór?


Odpowiedź intelektualisty:
starykizior pisze:
Przestań pierdolić Barycki głodne kawałki.


I intelektualisty przekaz intelekyualny:
starykizior pisze:
Zatrzymany ma być konwojowany zgodnie z przepisami


Analfabeto, Pana Trzynastego możesz, co najwyżej, pocałować w dupę. Jak zwykle, kiedy pytanie wyrasta ponad Pańską tępotę, wołaj Pan swego przydupasa Cipolumpa, żeby usunął, to pytanie krzyczące tu o Pańskiej nie tylko durnocie, ale i ordynarnym chamstwie, mały gnojku.

Adam Barycki


Na górę
  
 
Post: 30 kwie 2017, 23:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Zwracam się do PT Moderatorów aby w żadnym razie nie usuwali postu Baryckiego. Daje on (post) świadectwo wysokiej kultury dyskusji w.wym. oraz jego dobrego wychowania. Należy oprawić w ramki i zachować dla potomnych.

Co do mnie, nie będę się zniżał do takiego poziomu dyskusji.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group