forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 14:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 lip 2018, 12:11 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
nie zaśmiecaj kosmosu. Ich trza pozamykać do czubków :oops:
A ten na ostatniej fotce przecie najebany jakimś badziewiem........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 18:35 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
A to te co rozumią tych chłopców:

Obrazek

Przepraszam Panie Świniak , że wklejam takie gówno.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 19:49 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Sam spierdalaj debilu, bo jedyne co tu robisz to cuchniący gnój. :ugeek:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 21:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Czy słusznie Boruch nazwał Pantry skurwysynem itd.


A co cie to obchodzi? Nie znasz genezy tej sprawy więc się nie wpierdalaj. Masz taką dziwną manię żeby mieszać jak w wiadrze gówna. To nie tu. Nie ciebie nazwałem w ten sposób. O co jeszcze się przypierdolisz żeby wyszło na twoje?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 21:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
agronom pisze:
Okej. Tedy ja nazywam Borucha skurwysynem, ćwokiem z paskudnym charakterem i to mój i jego problem i ostrzeżenie od moda proszę wycofać.


Mnie to zwisa jak mnie nazywać będziesz. Musiałbym mieć twój charakterek żeby takimi gównami się przejmować. W dodatku wypowiedziane przez takie indywiduum jak ty.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Jestem heteroseksualny. :mrgreen:

Masz u mnie ignora i piszę dalej. Postanowiłem po tym co tu wyczyniałeś. Taki kleszcz jak ty nie może mi przecież ww tym przeszkadzać. Będziesz w dobrym gronie. To twój bliski kolega, którego adowkatem jesteś choć on zapewne ma to w dupie i ci nawet spierdalaj nie powie. :mrgreen: :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 lip 2018, 21:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
MMM pisze:
Panowie się zmierzą na topory, czy na miecze?

A wiecie, że spora grupa śledzi wasze napierdalanki i raduje się w głębi swej robaczywej duszy?

Zamęt na forum, ale gratka!


Małgoś, jeżeli pozwolisz - ja już skończyłem. Nie wiem jak on. Wiesz co to za charakter. ;)

ps:

Agronom, to wątek o naszym mocarstwie a ty tu swoje żale wylewasz. Nie rób siary. Tylko to potrafisz?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lip 2018, 8:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/general ... ul/hd4jrrj


Cytuj:
Nasza marynarka tonie. Tak naprawdę polska armia jest silna tylko na papierze - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" generał Roman Polko. Jego zdaniem, "poprzedni rząd, jak i obecny, gdy ma odpowiedzieć na słuszne pytania dziennikarzy o zakup nowego sprzętu, postawienie marynarki na nogi, składa deklaracje bez pokrycia i wielomiliardowe plany modernizacji, a kiedy przychodzi czas rozliczeń, to już się ich nie rozlicza".


Temu wojskowemu akurat najmniej ufam z tych wszystkich, którzy ostatnio odeszli z armii z wiadomych przyczyn. To szczególny lawirant. Chorągiewka.

Niemniej ma tu rację, że nie ma w Polsce zwyczaju rozliczania polityków za błędy i świadome działanie psucia Polski. Dotyczy to każdej dziedziny, nie tylko obronności. Gdyby były rozliczenia, to mielibyśmy mniej podobnych psujów u władzy niż mamy obecnie. I nie myślę tu tylko o obecnej ekipie. W latach ubiegłych też ich nie brakowało. Nie mielibyśmy szajbusa Macierewicza w polityce, który rzeczywiście wybudował armię na papierze. W personalnej obsadzie dowództwa wyrządził takie szkody jakich nikt jeszcze w dziejach powojennych. Za to w innych czasach taki człowiek zarobiłby kulkę przed plutonem egzekucyjnym w łeb za zdradę. Dziś takich czasów nie ma, tak więc jedynie sąd i kraty realne. Ale kto to przeprowadzi? Ten suweren z roztworzoną japą i pincet plusem w garści? A Błaszczak nie byłby jego następcą ale może by mąką handlował.

Chwalimy się wydatkami na armię 2% pkb a jaka jest rzeczywistość? Tego nikt nie wie. Tu też papier wszystko przyjmuje, no i oczywiście suweren kłamstwo z ust szajbusa polityka.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2018, 2:50 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
osobiscie poczytuje niedoinwestowanie polskiej armii jako wielka zasluge Pis

armia ktora z zalozenia spelnia jedynie funkcje odstraszajaca to inwestycja ktora sie nie nigdy nie zwroci, zerowisko dla tysiecy ludzi w wieku produkcyjnym ktorzy nie przyczyniaja sie w zaden sposob do wzrostu gospodarczego, w tym kontekscie jest to specyficzny odpowiednik kleru katolickiego

w koncu ktos pojal ze nalezy obciac im fundusze i zamrozic projekty ,,dozbrojeniowe'', ze przy calym gornolotnym pieprzeniu o potedze i chwale polskiego oreza mozna jednoczesnie przestac dlawic sie honorem i w koncu robic to co robi dzis 4/5 calego NATO - czyli nie wypelniac zobowiazania przeznaczania na wojsko minimum 2% PKB


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 lip 2018, 7:59 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
I tu zaczynam się zastanawiać, czy aby przedpiśćsa nie ma racji.....?!
Przecież nasze zapóźnienie jest tak wielkie, że w życiu tego nie nadrobimy ( nikt nie stoi w miejscu).
Może faktycznie olać zbrojenia i postawić na rozwój innych, bardziej potrzebnych gałęzi gospodarki.....?!
W końcu gdyby ruski chciał nas anektować, to by to zrobił bez większych trudności.
A gdyby tak zaprzestać finansowania kościoła i marnotrawić kasę na zbrojenia...........drogi i służba zdrowia stały by na najwyższym poziomie w UE........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group