forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 6:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 sie 2017, 16:06 
Cytuj:
dadzą i na chore
Transplantolodzy są innego zdania.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 16:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan pszerarzony pisze:
Dali na zdrowe 500, co Ciebie kurwo faszystowska tak bardzo boli, dadzą i na chore, co Ciebie kurewski pomiocie jeszcze bardziej wkurwi. a mają z czego, bo nie dali francuskim Żydom.



Najbardziej mnie boli wiesz co, że taki pomiot patologiczny jak Ty też dostaje 500+ i zamiast kupić dziecku jedzenie, ubranie, buty wyprawkę do szkoły, bo pierwszy września za pasem przejebie wszystko na trawniczku pod biedronką uchlewając się nalewką truskawkową. :mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 16:18 
Gdyby niczego więcej dobrego nie było, a tylko tyle, że Pana, kurwo, boli, to już byłoby dobrze.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 16:19 
AGAFIA pisze:
Transplantolodzy


Kolejna korporacyjna patologia pasożytująca na ludzkim nieszczęściu, czekająca w kolejce do obróbki przez prokuraturę. A Pani, Pani Agafio, nawet nie jest patologią, Panie jest tylko zwykłym tłukiem, dewotką, jak słusznie mówi Pan Bronto.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 16:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan pszerarzony pisze:
Gdyby niczego więcej dobrego nie było, a tylko tyle, że Pana, kurwo, boli, to już byłoby dobrze.



No i właśnie Ciebie stara kurwo z tego powodu boli najwięcej. I dobrze Ci tak - stara kurwo. ;)

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 17:10 
Cytuj:
Kolejna korporacyjna patologia pasożytująca na ludzkim nieszczęściu, czekająca w kolejce do obróbki przez prokuraturę


Sprawdź wypłoszu
Cytuj:
Zmiany niektórych cen leków od 1 maja:

1) Ceglar (60 tab.) stara cena: 3,20 zł, nowa cena: 1057,82 zł,

2) Valcyte (60 tab.) stara cena: 3,20 zł, nowa cena: 1327,15 zł,
3) Myfortic 360 mg (120 tab.) stara cena: 91,83 zł, nowa cena: 302,11 zł,
4) Myfortic 180 mg (120 tab.) stara cena: 53,76 zł, nowa cena: 158,89 zł,
5) CellCept 500 mg (50tab.) stara cena: 3,20 zł, nowa cena: 67,79 zł.


Niestety generyki nie zawsze działają tak, jak powinny, często zawierają inne substancje pomocnicze.
Cytuj:
Panie jest tylko zwykłym tłukiem, dewotką, jak słusznie mówi Pan Bronto.
Zrób mu gałę.
Chomąt obrzygany.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pan pszerarzony pisze:
Wielki Wezyr pisze:
zaprzestają działalności helikoptery ratownictwa morskiego
Miażdżąca niekompetencja Macierewicza. Ceną za ten błąd może być ludzkie życie


Matko boska, nic o tym nie wiedziałem, a jak się dowiedziałem od Pana, to tak się rozpłakałem z żalu nad bogu ducha winnymi topielcami, że w te pędy pobiegłem zapłakany na trawniczek do Pana Baryckiego, aby uspokoił moje skołatane serce i tak strasznie beczałem, że słowa wypowiedzieć nie mogłem, a Pan Barycki czule głaskał mnie po główce, aż uspokoiłem się troszkę i łkając wyszeptałem – Macierewicz topi niewinnych ludzi. A wtedy nade mną strasznie zaszumiało, spojrzałem w górę, a tam już nie było żadnego jasnego anioła, wszystkie w panice odleciały, następnie zobaczyłem, jak wypadły mi dwa zęby, a jakby tego było jeszcze mało, to chwilkę potem, Pan Barycki kopnął mnie jeszcze w dupę. Dopiero, kiedy kupiłem Panu Baryckiemu osiem butelek nalewki truskawkowej, uspokoił się troszeczkę i powiedział do mnie – ile, chamie plugawy, w ostatnim ćwierćwieczu polskie helikoptery uratowały tonących w Bałtyku? To ja ci bydlaku z gnijącym mózgiem powiem – powiedział Pan Barycki – i powiedział – 100, 200, a niech będzie nawet i 500, a to analfabeto pierdolony, gdyby Macierewicz wydał 12 miliardów na helikoptery, wyszłoby, że uratowanie jednego topielca kosztuje 24 miliony. A powiedz mi degeneracie w kurwę jebany ile tysięcy wstrętnych bab z przylepionymi plakietkami włóczy się po Polsce żebrząc o jałmużnę na leczenie chorych dzieci, którym na wyleczenie trza użebrać kilkadziesiąt tysięcy, na co naszego państwa wolnego świata demokracji i humanizmu nie było stać, a za te 12 miliardów zaoszczędzone na helikopterach ratujących 500 topielców, można wyleczyć i uratować życie 200-tutysiacom dzieci i takie, kurwo pierdolona, są skutki decyzji Macierewicza, jebany bezmózgi karaluchu. Kiedy skończył mówić, to jeszcze raz jebnął mnie w ryja, a kiedy upadłem na trawniczek, to jeszcze kopnął mnie ze 12 razy w brzuch.


Barycki to znany grafoman I oszołom o inteligencji Błaszczaka.
Nie słuchaj, co pierdoli, bo tak samo jak Błaszczak będziesz ubolewał nad potężnym drzewem złamanym, jak zapałka.
To jakim genialnym działaniom Antka należy się jeszcze przyjrzeć?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sie 2017, 23:31 
Wielki Wezyr pisze:
To jakim genialnym działaniom Antka należy się jeszcze przyjrzeć?


Niech Pan sam przyjdzie na trawniczek, a już Pan Barycki wszystko Panu osobiście wytłumaczy, co prawda, jasne anioły uciekną w panice, ale po wizycie będziesz Pan już wszystko wiedział i na pewno pamiętał, aby już nigdy więcej, Pana Barycki nie musiał Panu niczego tłumaczyć.


Na górę
  
 
Post: 23 sie 2017, 23:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Pan Barycki niech tłumaczy tobie.
I poda kolejne wybitne osiągnięcia wioskowego głupka, Antka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 sie 2017, 0:06 
Wielki Wezyr pisze:
Pan Barycki niech tłumaczy tobie.


Nie ma głupich, jak chce Pan wiedzy, to niech Panu zęby wybija i kopie po brzuchu. Szczerbatemu wiedza nie potrzebna.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group