forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 10 lip 2018, 10:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Właściwie temat ten nadaje się również do wątku o chorobach psychicznych. Dotyczy naszych sił zbrojnych.

Nie zdziwcie się czasem kiedy w weekend rozstawicie sobie w ogrodzie grilla, zaprosicie przyjaciół a tu nagle wpierdoli się wam do ogródka z hukiem nasze weekendowe wojsko szturmem. Jebnie w kwiatki i grządki paroma petardami, rozniesie na buciorach klombiki, trawniki i żywopłoty. Zadymi, zawoła uraaaa! i łamiąc płoty przeniesie się szturmem do sąsiadów zdobywając kolejne rubieże "zajęte przez nieprzyjaciela". :lol:


Cytuj:
Huk strzałów, a później długa kolumna uzbrojonych ludzi pod oknami. Ćwiczący w weekend żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej zaskoczyli i zdenerwowali mieszkańców okolic Kazimierza Dolnego. - Zawiodło informowanie, wyciągniemy z tego wnioski - mówi portalowi tvn24.pl podpułkownik Marek Pietrzak, rzecznik WOT.



https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 52299.html


Robi się całkiem wesolutko w PiS-landzie. WOT-y dają ludziom popalić w chałupach a polowniki na polach. Strach bendzie siedzieć w chałupie i wyjść w pole lub do lasu. Z chałupy wypierdoli cię suferenie WOT , a z pola polowniki - bo majom ćwiczenia i polowania.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 lip 2018, 15:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Możesz zostać zaszczytnie obiektem aresztowania, takiego na niby. Bo przecież w czasie wojny bierze się jeńców. Gorzej, kiedy zaczną ćwiczyć egzekucje i pomylą ślepaki z ostrą amunicja, albo zakończą ćwiczenia i zapomną cie oswobodzić. Pójdą w pizdu. :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 lip 2018, 22:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Czytając Pana Agronoma zrozumiałem że soja nie dla mnie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 0:08 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Z serii Bajki z mchu i paproci:

Cytuj:
Szef MON Mariusz Błaszczak potwierdził w środę, że Polska weźmie udział w inicjatywie "4 razy 30". – Jest to bardzo ważny projekt, dlatego że daje gwarancję skutecznej odpowiedzi w sytuacji kryzysowej – ocenił polski minister. :lol:

Już poleciłem szefowi Sztabu Generalnego i dowódcy generalnemu rodzajów sił zbrojnych, żeby prace dotyczące partycypacji naszej zostały rozpoczęte.

szef MON Mariusz Błaszczak


Czyżby NATO szykowało się na wojnę z Rosją, po której z Polski zostanie mokra plama, a z Trumpa tylko żółta peruga?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 0:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
maerose pisze:
.....
Czyżby NATO szykowało się na wojnę z Rosją, po której z Polski zostanie mokra plama, a z Trumpa tylko żółta peruga?


Nie, proszę Pani Trump prowadzi wojnę z CHRL, zwyczajnie szuka funduszy, wojna dużo kosztuje, jeszcze więcej kosztuje marginalizacja.
Stąd naciski.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 7:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W pierwszej chwili nie wiedziałem co zacz te 4x30. Musiałem szperać w necie. No i kurwa oniemiałem.

Mogę jedynie powiedzieć tyle - jak pies nie ma co robić to jaja liże. Już Rosja idzie na Europę z całą nawała. Ja pierdole co za psychole! :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 13:25 
dziś prawdziwych dziewczyn już nie ma..


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2018, 16:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
System bezpieczeństwa państwa jest w rozsypce - ocenił w wywiadzie dla "Polityki" były szef Sztabu Generalnego generał Mieczysław Gocuł. Jego zdaniem "zmiana ministra obrony to za mało, aby naprawić wszystko to, co uległo erozji i dewastacji w systemie bezpieczeństwa narodowego przez ostatnie lata".
Nie widziałem już jednak możliwości dotrzymywania słów złożonej przysięgi wojskowej. - Mnie już brakowało twarzy, żeby wytrzymać wstyd, jaki przynosili moi przełożeni za granicą, niwecząc wysiłek długich lat


https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju ... 53216.html

:shock:

No jestem w szoku. Jaka jest prawda?! Pan Antoni mówił coś innego. Kłamał!? :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 lip 2018, 17:11 
Cd katastrofy MiGa

Cytuj:
Samolot Mig-29, który rozbił się pod Pasłękiem, pochodził z partii maszyn odstąpionych Polskim Siłom Powietrznym
przed 15 laty przez niemiecką Bundeswehrę. Ówczesny minister obrony w rządzie Leszka Millera, Jerzy Szmajdziński,
sprowadził 22 takie samoloty, płacąc po 1 euro za sztukę.

https://www.tvp.info/38021867/katastrofa-pod-paslekiem-rozbity-mig29-kosztowal-jedno-euro

Czyli twierdzenie, że MiG 29 z punktu wartości bojowej jest złomem było gigantycznym przeszacowaniem, bowiem
11 tonowy MiG na złomie dałby 49,500 zł zysku, a Niemce wycenili go 12000 razy poniżej ceny złomu. Kazać na tym
latać, to chyba podchodzi pod narażenie na utratę życia, co nie?


Na górę
  
 
Post: 12 lip 2018, 17:12 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Antosia usty nigdy nie splamiłyby się kłamswtę, to mądry człowiek, z byle gównem nie wyskoczy.
Nie dalej jak onegdaj jego dzielni chłopcy wpadli do jakiegoś miasteczka i w trzy zdrowaśki spacyfikowali mieszkańców, aż psy, kury i koguty się pochowały po stodołach.
To jak miałby kłamać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group