forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 kwie 2024, 11:37

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 28 kwie 2019, 10:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Będą nawet SOKiści.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2019, 20:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Wielki Wezyr pisze:
Będą nawet SOKiści.

Czekam na "Sobieskiego z obstawą pieszą SOP" .
Będzie na co popatrzeć, nowoczesność w domu i zagrodzie. Najbardziej nowoczesna strona naszej armii to "smartwony" i inne "lajfboksy".
Żeby tylko "Tojtojów" nie zabrakło bo 1/5 stolicy zasrają.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 kwie 2019, 22:16 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
:lol: :lol: :lol:
Gocha...! Z domu nie wyłaź........ :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 0:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
O ile pamiętam to Włosi Profumo posadzili za pranie pieniędzy mafii. Bielecki zniknął z PEKAO SA i na jakiś czas z polityki. Obecnie mało go widać i słychać bo lepiej przed wyborami PO opinii nie psuć. Schowali go jak Prezes Macierewicza. Może już wyszedł (Profumo), w każdym razie PEKAO SA jest państwowy, znaczy pisowski.
Co do tych śmigłowców to nie chce mi się wypowiadać bo tu krętactwo na krętactwie i krętactwem pogania. Tyle co do AW to są dobre, ale 4 szt. naszych SZ nie zbawią.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 7:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Profumo jest jak banki, "zbyt wielki by upaść"
Włoski proces karny jest podzielony na etapy, co z tego że GUP (sędzia nadzorujący wstępne przesłuchanie) proponował aresztowanie kiedy prokurator zażądał uniewinnienia?

Jest obecnie CEO Leonardo (dawna Finmeccanica) dyrektorem został z rekomendacji skarbu państwa, opracował biznes plan na lata 2018-2022 i go zrealizuje, banksterem jest od lat 70tych nikt go nie ruszy, zresztą, po co? pod jego zarządem wszystko kwitnie jak Unicredit, no chyba że Italia zbankrutuje, cała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 8:00 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Szanowny Panie Maułpa!
Pan bądź tak uprzejmy, - jam człek prosty, - i objaśnij mi, co się dzieje z krajem, który bankrutuje.....?!
Czy to oznacza, że się obateli wystawia na sprzedaż.......np. na targu niewolników abo i gorzej.....?! A może gaszą słońce.......bo ja tego nie ogarniam....?!
Uprzedzam, że się sprzedać nie pozwolę - mam uk i będę walczył po lasach razem np. z Parafonem......! A przecież dzików parę jeszcze zostało a i grzybka się znajdzie więc o co tak naprawdę w tym chodzi........?!
Z wyrazami..........!
Stary......etc,etc!

p.s
Przecież Grecja ponoć zbankrutowała.......i co....?!
Nadal każdy może tam na wczasy pojechać.....a banksterzy stają na chubku czuja, by włos Onasisom z głowy nie spadł....... :o
A nawet, jak kasy na te amerykańskie helikoptery nie będzie, - Usmańce i tak nam je dadzą......by miał kto ichnich interesów przed wrednym Wańkom bronić........


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 14:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
stary praktyk pisze:
Szanowny Panie Maułpa!
Pan bądź tak uprzejmy, - jam człek prosty, - i objaśnij mi, co się dzieje z krajem, który bankrutuje.....?!
Czy to oznacza, że się obateli wystawia na sprzedaż.......np. na targu niewolników abo i gorzej.....?! A może gaszą słońce.......bo ja tego nie ogarniam....?!
Uprzedzam, że się sprzedać nie pozwolę - mam uk i będę walczył po lasach razem np. z Parafonem......! A przecież dzików parę jeszcze zostało a i grzybka się znajdzie więc o co tak naprawdę w tym chodzi........?!
Z wyrazami..........!
Stary......etc,etc!

p.s
Przecież Grecja ponoć zbankrutowała.......i co....?!
Nadal każdy może tam na wczasy pojechać.....a banksterzy stają na chubku czuja, by włos Onasisom z głowy nie spadł....... :o
A nawet, jak kasy na te amerykańskie helikoptery nie będzie, - Usmańce i tak nam je dadzą......by miał kto ichnich interesów przed wrednym Wańkom bronić........


Uprzejmie Panu usługuję:

co się dzieje z krajem, który bankrutuje.....?!

Nie dzieje się nic nadzwyczajnego, a zwłaszcza takiego czego waćpan nie byłbyś zwyczajny.
Wystarczy wyjrzeć przez okno, rozejrzeć się bliżej i dalej, wspomnieć na los przeszły i przyszły ojczyzny naszej.
Tak, już Pan wie, to nasza szara codzienność, nie bez przyczyny "premier" Państwa naszego powiedział w wywiadzie telewizyjnym : "Polska jest państwem posiadanym przez kogoś z zagranicy"
Po czym wrócił do zwykłych swych zajęć, polegających na odczytywaniu w locie i spełnianiu życzeń państw poważnych.

Myślę że tyle wyjaśnień wystarczy by rozwiać złudzenia, bardzo stare złudzenia, wieki już minęły. :(

Kłaniam się nisko.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 14:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Dlaczego ja nie czuję tej przytłaczającej nogi która mnie molestuje?
A obserwując bliżej świat widzę że bez względu na ilość forsy jaką ktoś zgromadzi też umiera.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 14:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
Sposób podejścia, do życia.
Jeden lubi ogórki a inny ogrodnika córki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 29 kwie 2019, 14:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Ale czy to nie zastanawiające że ludzie mając do dyspozycji +- 70 tyle złego potrafią w życiu innym zrobić?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 349, 350, 351, 352, 353, 354, 355 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 168 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group