forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 19 mar 2020, 9:14 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
No! - Cekuś....!
Prorocze to, co napisałeś ale.........:
Nie do nas z tą treścią bo my o tym wiemy. Ty to napisz w jakiejś gazecie ogolnodostępnej aby to lemingi mogły przeczytać. I u Monisi ( Olejnik) - się pokaż i odczytaj ten apel......o!
Dobrze by również było, by go z ambon odczytano ale to chyba nie możliwe.
Tak więc sobie a muzom to wszystko......! pozostaje jedynie - na wsiakij pożarny słuczaj, - też sobie sprawić coś do ewentualnej obrony aby nie obudzić się z ręką w nocniku.........!
" Bo gdy przyjdą podpalić Ci dom.........dom w którym mieszkasz......." ;) ........to dobrze mieć coś w ręce na "powitanie"...... :oops:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 9:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Obrazek

Stan wyjatkowy bez ogloszenia stanu wyjatkowego, wojsko na granicach ale wybory i tak sie odbeda :|

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 9:55 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
@up2

No, co racja to racja.
Co prawda co do zasady, stworzenie formacji OT i OC są wskazane. Zawsze takie były i powinny być. Bo powinny być siły, które zabezpieczą tyły jak wojska operacyjną ruszą "na front"/ Ale nie ta organizacja i nie te zadania, nie traktowanie priorytetowe, nie szpan...

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 10:47 
Offline

Rejestracja: 10 wrz 2014, 8:29
Posty: 638
ten stary "smoleński" kryptogej, stworzył tę formację tylko po to, żeby przeprowadzać w nich inspekcję (najlepiej w łaźni) i brandzlować się pod młodych chłopaków. Tak samo wynalazł Misia. Cwela.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 13:55 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
stary praktyk pisze:
No! - Cekuś....!
Prorocze to, co napisałeś ale.........:
Nie do nas z tą treścią bo my o tym wiemy. Ty to napisz w jakiejś gazecie ogolnodostępnej aby to lemingi mogły przeczytać. I u Monisi ( Olejnik) - się pokaż i odczytaj ten apel......o!
Dobrze by również było, by go z ambon odczytano ale to chyba nie możliwe.
Tak więc sobie a muzom to wszystko......! pozostaje jedynie - na wsiakij pożarny słuczaj, - też sobie sprawić coś do ewentualnej obrony aby nie obudzić się z ręką w nocniku.........!
" Bo gdy przyjdą podpalić Ci dom.........dom w którym mieszkasz......." ;) ........to dobrze mieć coś w ręce na "powitanie"...... :oops:


ja nikogo nie zamierzam przekonywac, potrzebne mi tylko miejsce gdzie ta mysl sie trwale zapisze zebym mogl pozniej miec dowod na to ze dobrze przewidzialem rozwoj wypadkow

napisze sobie cos jeszcze bo mnie kurwa naszla wena

jednym z glownych powodow dla ktorego w Polsce nie wprowadza sie powszechnego dostepu do broni palnej jest niewiedza spoleczenstwa z czym wiaze sie jej uzywanie, w naszym kraju dziesiatki tysiecy okurwiencow codziennie pruja samochodami ponad limity, zazwyczaj bez wyraznego powodu i bez refleksji jakie moga byc konsekwencje takiej jazdy, ten jeden prosty przyklad pokazuje jak niski jest u nas poziom odpowiedzialnosci i jak wielka chec do lamania wszelkich standardow, jezeli przyznasz takim ludziom masowy dostep do broni palnej wowczas rozpocznie sie celowanie do kolegow dla zabawy, strzelanie po lasach, ogolne wyprobowywanie mozliwosci nowego arsenalu z czystej ciekawosci, niezdiagnozowani wariaci i narkomani beda brutalniej realizowac swoje psychiczne odchylenia, rozwiazywanie konfliktow milosnych oraz innych w kilka sekund zanim przyjdzie otrzezwienie, dzieci zaczna znajdowac slabo schowane rewolwery i bawic sie w wojne, duzo latwiej i skuteczniej bedzie mozna popelnic samobojstwo

paradoksalnie ulungi skrzeczace w internecie o dostepie do broni palnej to obok rajdowcow takze kolejny przyklad grupy spolecznej nie liczacej sie z konsekwencjami swoich decyzji, jezeli ktos pisze ze wlasciciele domu beda mogli bronic swoich posesji przed zlodziejami z pistoletem w reku to wrecz dusze sie ze smiechu, jaki kurwa zlodziej wbija na chate w ktorej spia ludzie? innymi slowy taka argumentacja strzal w stope, to jeszcze jeden dowod zeby wlasnie nie wkladac karabinu do reki ludziom glowkujacym w ten sposob, a jak odsiejesz nieodpowiedzialnych od odpowiedzialnych? nie da sie, prewencyjnie lepiej jest nie dawac nikomu

btw. niedawno widzialem jak sprzedawczyni w jakiejs żabce ruszyla z miotla na napastnika probujacego obrobic sklep, trzymal on w reku cos co wygladalo jak pistolet, jest bardzo male prawdopodobienstwo ze to nie byla zwykla atrapa, po prostu ludzie napadajacy male sklepy spozywcze w bialy dzien to taki kaliber przestepcow ktorzy nie grzesza rozumem i wyposazeniem, problem polega na tym ze ekspedientka zapewne takze nie oszacowala skali zagrozenia i ruszyla na rabusia nie zdajac sobie sprawy ze ten przedmiot trzymany w reku moglby ja zabic w sekunde, to rowniez pokazuje jak niska jest w naszym spoleczenstwie swiadomosc tego czym jest bron palna


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Masz rację, CK 0. Niski poziom odpowiedzialności, chęć do łamania standardów, powszechna aprobata dla nieprzestrzegania przepiśow... oto, co nas zniszczy, razem z wirusem, lub bez niego.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 20:16 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
I jeszcze jedno. Nawet jak napastnik jest uzbrojony to raczej nie zamierza zabić. Po prostu czysta kalkulacja. Za napad inna kara jak za morderstwo i czasami nie warto ryzykować nawet za całkiem milą sumkę. I najwyzej straci się kasę, może cnotę, zarobi kilka sińców ale przeżyje.
Jednak jak zobaczy bron u ofiary to prędzej zaryzykuje. I się z życiem można pożegnać, Nawet w konfrontacji z bandziorem z nożem, jak odpowiednio blisko stoi.
A bandzior, taki bez skrupułów, na 100% szybciej strzeli, użyje noża czy palki. nie chodzi tu nawet o ostrzelanie i trening w szybkim dobywaniu i strzelaniu (napastnik zawsze już ma broń, czy nóż wyciągnięte chociażby z definicji napad-obrona, jak nie ma to też źle bo można w wiezieniu na kilka lat wylądować). Na strzelnicy to ja mogę być celny i szybki jak tek króliczek Stana. Ale możecie mi wierzyć, strzelić do czlowieka to co innego jak do tarczy. i normalny człowiek (a o takich ponoć chodzi aby mieli dostęp do broni) zawsze będzie miał opory i mniejszą lub większa chwilę zawahania lub nawet blokady. Z celnością też marnie. Można na kilka metrów nie trafić. I powie to Wam każdy, któremu przyszło strzelać do ludzi. Potem już jest lepiej ale przecież nie o płatnego zabójce chodzi czy o kilkogodzinną walkę tylko o sporadyczną obronę Kowalskiego przed zbirem. Raz czy dwa razy w życiu jak ma pecha.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 19 mar 2020, 22:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Kod:
Jak donosi CNN, chińscy naukowcy przeanalizowali przypadki osób chorych i zauważyli, że część pacjentów wcale nie miała kaszlu ani gorączki. Mieli natomiast biegunkę, wymioty i brak apetytu. Do tej pory takich objawów nie brano pod uwagę.
Według naukowców na początku choroby zakażeni mogą mieć biegunkę, a nawet wymioty. Takie objawy zaobserwowano aż u połowy pacjentów. Badania przeprowadzono u 204 pacjentów z chińskiej prowincji Hubei. Podkreśla się jednak, że to za wcześnie, by uważać, że koronawirusowi zawsze towarzyszą problemy trawienne.

Też coś !!! Wielkie mi odkrycie chińskich uczonych . . . W Polsce o tych symptomach wiedzieli wszyscy, którzy tak pieczołowicie zaopatrzyli się w papier toaletowy !!!

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2020, 18:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 14:41
Posty: 2026
Komandor pisze:
I jeszcze jedno. Nawet jak napastnik jest uzbrojony to raczej nie zamierza zabić. Po prostu czysta kalkulacja. Za napad inna kara jak za morderstwo i czasami nie warto ryzykować nawet za całkiem milą sumkę. I najwyzej straci się kasę, może cnotę, zarobi kilka sińców ale przeżyje.
Jednak jak zobaczy bron u ofiary to prędzej zaryzykuje. I się z życiem można pożegnać, Nawet w konfrontacji z bandziorem z nożem, jak odpowiednio blisko stoi.
A bandzior, taki bez skrupułów, na 100% szybciej strzeli, użyje noża czy palki. nie chodzi tu nawet o ostrzelanie i trening w szybkim dobywaniu i strzelaniu (napastnik zawsze już ma broń, czy nóż wyciągnięte chociażby z definicji napad-obrona, jak nie ma to też źle bo można w wiezieniu na kilka lat wylądować). Na strzelnicy to ja mogę być celny i szybki jak tek króliczek Stana. Ale możecie mi wierzyć, strzelić do czlowieka to co innego jak do tarczy. i normalny człowiek (a o takich ponoć chodzi aby mieli dostęp do broni) zawsze będzie miał opory i mniejszą lub większa chwilę zawahania lub nawet blokady. Z celnością też marnie. Można na kilka metrów nie trafić. I powie to Wam każdy, któremu przyszło strzelać do ludzi. Potem już jest lepiej ale przecież nie o płatnego zabójce chodzi czy o kilkogodzinną walkę tylko o sporadyczną obronę Kowalskiego przed zbirem. Raz czy dwa razy w życiu jak ma pecha.

Ja tak nie powiem, to błędny proces myślowy.
Posiadanie broni daje dużą dozę pewności siebie i nie można wykluczyć przypadku, że w TWOJEJ obronie przeciwko zbirowi stanie uzbrojony uczciwy obywatel.
Tylko dlatego stanie, bo będzie uzbrojony.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2020, 23:18 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
Kiedy widzisz Cani, - oni absolutnie mnie nie zrozumieli ale musieli się powymądrzać......!
Mnie nie chodziło o posiadanie broni na wypadek napadu na my haus ( choć i wtedy by się pewnie przydała) a tylko na wypadek, gdy WOT czy jakaś im podobna ale uzbrojona grupa, po jakichś nieprzewidzianych wypadkach, wyłamie się z pod rygoru i "ruszy" w Polskę na wzór żołnierzy wyklętych.
A do takich miglanców, na bank nie będę się zastanawiał, - strzelić/nie strzelić. Aaa! - i żeby nie było........na 30 możliwych, nigdy nie schodziłem poniżej 28....... :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 405, 406, 407, 408, 409, 410, 411 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group