forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 9:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sie 2017, 14:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Ech druhu boruhu , ducha to ja dziś wyzionę
chyba


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 17:01 
Pan Boruch, to wielki humanista, prawie tak wielki, jak Pani Korbaczeska, Ona też duchowo wspiera czerń afrykańską, gdyby jednak, jaki Murzyn wlazł, choćby tylko na Jej klatkę schodową schować się przed zamiecią śnieżną, to wypędziłaby go miotłą, wyzywając od faszysty i zbrodniarza mordującego Jej kulturę estetyczną. Ale na szczęście, Pan Barycki nie jest uduchowionym humanistą i już wyrychtował na trawniczku dla Pana wygodne legowisko, a jak jasne anioły dowiedziały się, że Pan zagości na trawniczku, to jakoś tak żwawiej zaczęły fruwać.


Na górę
  
 
Post: 21 sie 2017, 9:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Polskie supermocarstwo nie przyjmuje okrętów obrzydliwych i prymitywnych żółtków.
Państwo pis reprezentuje poziom kloaki.

Przebywający na Bałtyku zespół chińskich okrętów w składzie niszczyciel rakietowy „Hefei” (174) typu 052D, fregata rakietowa „Yuncheng” (571) typu 054A oraz zaopatrzeniowiec floty „Luomahu” (964) typu 903A, mimo wyrażenia takiej chęci ze strony przedstawicielstwa dyplomatycznego tego państwa, nie dostał zgody na zawinięcie do Gdyni.


Nie są znane oficjalne powody takiej decyzji polskich władz, nieoficjalnie mówi się że chińskie jednostki były niepożądanymi gośćmi w polskim porcie. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można domniemywać że jest to reakcja na udział tych jednostek w manewrach z rosyjską flotą oraz w paradzie morskiej z okazji święta WMF FR, która odbyła się na redzie Kronsztadu.

http://www.defence24.pl/648183,chinskie ... Y.facebook


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 0:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Głupie chuje! Z jednej strony podlizują się ChRL (patrz ostatnie wizyty i kontakty) z drugiej taki ewidentny obciach. Bo my som tu mocarstwo regionalne i byle kogo nie przyjmujem w swoich portach. Chamy nieoskrobane w upapranych gnojem gumofilcach pchają się na salony, a gnój odpada.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 0:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
Panie Boruch, do tematu (zbrojeniowego) jeszcze wrócę chyba, że mnie Pan wkurwi i będę musiał dać Panu w mordę. :mrgreen:

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 1:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
starykizior pisze:
Głupie chuje! Z jednej strony podlizują się ChRL (patrz ostatnie wizyty i kontakty) z drugiej taki ewidentny obciach. Bo my som tu mocarstwo regionalne i byle kogo nie przyjmujem w swoich portach. Chamy nieoskrobane w upapranych gnojem gumofilcach pchają się na salony, a gnój odpada.


Strzeżonego pan bóg strzeże,

Obrazek

USS Ramage ostrzelał, zarząd morskiego portu w Gdyni, to pierwszy ostrzał Gdyni od drugiej światowej!

Pan sobie zdaje sprawę co mógł narobić taki chińczyk? no! :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 7:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
305 3 "Polski czołg nowej generacji", nazwany PL-01, wzbudził cztery lata temu wielkie emocje. O futurystycznie wyglądającym pojeździe rozpisywały się media światowe, trafił nawet do gier. Była to jednak tylko makieta. Tak naprawdę dopiero teraz wojsko zaczyna szukać czołgu nowej generacji. Jest prawdopodobne, że nie będzie on polski, ale niemiecko-francusko-polski. Przed wojskiem i przemysłem stoi duże wyzwanie, ale też szansa. http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/polsk ... o,113,2067



Wygląda na to, że w kwestii przemysłu militarnego, nowych maszyn bojowych, to najlepsi jesteśmy w budowaniu makiet ze styropianu i grach komputerowych. Jak to potrafi się zwodzić durnych Polaków nadchodzącą niebawem mocarstwowością. Dałem się i ja nabrać na ten futurystyczną makietę.

To w kwestii mojego zapytania do Pana Kizior. Miałeś Pan rację Panie Kizior. Nasza zbrojeniówka z politykami to chujnia jakich mało. Nie jest to kwestia tylko pieniędzy, bo jeżeli projekt maszyny kosztuje kilka miliardów, a my lekką ręka wydajemy ponad 3 miliardy na zakup samolocików dla vipów, to nie ulega wątpliwości, że można jak się chce choć raz coś zacząć i doprowadzić do końca.

Styropian to nasza najnowocześniejsza technologia, ale niestety może posłużyć do wyposażania placów zabaw dla dzieci a nie do współczesnego pola walki.

ps.

I nie łudzę się tym, że nagle zmądrzejemy i zaczniemy współpracować z innymi bardziej doświadczonymi żeby nareszcie za kilkanaście lat mieć coś swojego. Nasza polityka to też styropian czego dowodem są obecne szajbusy. :evil: :oops:


ps.II bo nie doczytałem do Panu Stary Kizior


Jeżeli taka Pańska wola to proszę spróbować, ale niech Pan wie, że oddać mogę.
Myśle jednak, że nie jest Pan taki. Czym ja stare żydzisko mogę Pana wkurwić?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 7:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Maszyny do wiercenia luf są jeszcze dostępne w Muzeum Śląskim. Wystarczy uruchomić.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 7:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Kiedyś czytałem, że nigdy nie powstanie polski samolot lub czołg.
A to z tej przyczyny. że proces od projektu do produkcji seryjnej jest koszmarnie drogi.
Nawet, jeśliby powstał polski samolot, to kilka lub kilkanaście sztuk może kupi Polska. I tyle.
Nikomu się nie da tego sprzedać, bo rynki trzymają potęgi z tradycjami i technologiami. Czyli USA i Rosja.
Podsumowując, produkcja polskiego samolotu to skórka nie warta wyprawki.
Nie ma szans na polski sprzęt.


Ostatnio zmieniony 23 sie 2017, 7:39 przez Wielki Wezyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 sie 2017, 8:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Przemysł i markę wyrabia się przez dziesiątki lat. Może lepiej zacząć coś robić, na początek w kooperacji, niż mówić, no nie da się. Potem jest tak, że np samoloty mamy z trzech różnych stron świata, często są to kraje wrogie sobie, jak Rosja i USA, czołgi, śmigłowce to samo. Od koloru do wyboru to można w burdelu, a nie w uzbrojeniu. Kiedy Stalin budował początki lotnictwa w ZSRR, to nie straszny mu był niemiecki koncert pod Moskwą- jak się nie mylę Messerschmitta. Ideologia possła w niepamięć, liczyła się budowa siły armii.

No ale jak się nie da

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group