forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 17:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sie 2017, 8:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Dzięki Panie Kizior. Czyli jak mawiał Gustlik "lufa w krzokach". Polityka - tak myślałem. Źle to wróży na przyszłość skoro mamy takie aspiracje mocarstwowe a praktycznie nasz przemysł zbrojeniowy to jakiś karzeł. Czas by zacząć mozolne budowanie czegoś swojego, ale jak na razie nie ma na to szans. Dziwne to żeby prawie 40milionowy kraj z takimi aspiracjami nie miał własej konstrukcji czołgu, śmigłowca, samolotu myśliwskiego, chociażby na początek. Przykładowo podaję - czołg z Niemcami, samolot powiedzmy ze Szwedami. Co do śmigłowca to wydaje mi się, że podstawy mamy. Piszę to jako laik. Utrzymywanie podobnego stanu do dzisijszego źle nam wróży na przyszłość.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 11:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Pan pszerarzony pisze:
Cały zdrętwiałem z pszerarzenia, no, bo jak to tak, nareszcie w wolnym świecie wolności gospodarczej z bramą szeroko otwartą do nowoczesnych technologii naszych nareszcie serdecznych przyjaciół gwarantujących nam najwspanialszy dobrobyt, jakiego nie zaznaliśmy od tysiąca lat, a tu się okazuje, że nie. Natychmiast pobiegłem na trawniczek do Pana Baryckiego, aby mi to wszystko wyjaśnił, otworzył oko, jasne anioły natychmiast sfrunęły z drzew, Pan Barycki łyknął pół butelki nalewki truskawkowej, jasne anioły poweselały natychmiast i ucichł szum ich skrzydeł, bezszelestnie unosiły się nad Panem Baryckim i powiedział wtedy – to wszystko przez burze i gradobicia, wichury pozrywały dachy fabryk, deszcz zalał maszyny i pordzewiały. To zmiany klimatyczne wsadziły kij w szprychy naszego cudownego rozwoju gospodarczego. Ukoiło to moje skołatane pszerarzeniem serce, odetchnąłem z ulgą, że to nie my przez ostatnie ćwierć wieku zrujnowaliśmy nasz przemysł budowany przez półwiecze PRL-u, a dzikie siły natury, my są niewinne.

Znaczy ze robisz za wicieraczkę dla pana baryckiego
Barycki szacun dla cię :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 11:35 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Czytnik, toż to służący Baryckiego, który go nosi na plecach. Przecież nieraz Barycki o tym wspominał. Biedny człowiek wykorzystywany przez brzuchatego próżniaka. I na pewno dostaje biedaczysko po twarzy z liścia.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 12:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Obrazek
Boruch ostatnio tu wpadam najebany
mam powody
Aga sory za ostatnie wpisy
ale dziś mam ciut wew
mam dola
i to kurewskiego , ma praca wisi na włosku
ale mam to wew :?
do wieczora się najebię
https://youtu.be/YmxAFAvdqhs


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 13:19 
Zasmuciłem się i natychmiast powiadomiłem Pana Baryckiego, już nie musi Pan się smucić, Pan Barycki zatrudni Pana na kanarkowego, będzie Pan karmił jasne anioły i szczotkował im skrzydła, dostanie Pan za to, całe trzy pięćdziesiąt na godzinę (brutto) i wyżywienie (siemię lniane) do syta.


Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 13:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Pan pszerarzony pisze:
Zasmuciłem się i natychmiast powiadomiłem Pana Baryckiego, już nie musi Pan się smucić, Pan Barycki zatrudni Pana na kanarkowego, będzie Pan karmił jasne anioły i szczotkował im skrzydła, dostanie Pan za to, całe trzy pięćdziesiąt na godzinę (brutto) i wyżywienie (siemię lniane) do syta.

a CUZ TO JEST pan kanarkowy
mniemam ze tak jak pan barycki zaspiewa pan to akapella


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 13:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:33
Posty: 9999
czytelniknie pisze:
....
mam dola
i to kurewskiego , ma praca wisi na włosku
.....


Pan się nie martwi, nie będziesz Pan musiał do roboty chodzić


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 13:39 
Jak nie chce być kanarkowym, to niech uchodzi do wolnego świata, wysmaruje się czarną pastą do butów i wyglansuje, aby się błyszczał, a wtedy wezmą Go do domu dziecka, a może nawet, jaka niemiecka rodzina Go adoptuje i będzie miał fest.

PS. A może nawet przydzielą Pana Nieczytającego do adopcji Pani Agafi, ułoży Go w czystej pościeli i będzie czule przylała.


Ostatnio zmieniony 20 sie 2017, 13:41 przez Pan pszerarzony, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
  
 
Post: 20 sie 2017, 13:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
Pantryglodytes pisze:
czytelniknie pisze:
....
mam dola
i to kurewskiego , ma praca wisi na włosku
.....


Pan się nie martwi, nie będziesz Pan musiał do roboty chodzić

No fakt zakładam fundacie
bezrobotny kierowiec
wpłaty minimum 200zeta innych nie przyjmuję :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 sie 2017, 14:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
czytelniknie pisze:
Pantryglodytes pisze:
czytelniknie pisze:
....
mam dola
i to kurewskiego , ma praca wisi na włosku
.....


Pan się nie martwi, nie będziesz Pan musiał do roboty chodzić

No fakt zakładam fundacie
bezrobotny kierowiec
wpłaty minimum 200zeta innych nie przyjmuję :mrgreen:


Czytnik wspieram Cie duchowo, cóż więcej mogę zrobić. Nie zachlej się czasem.


ps.

Nie jebac mi tu z Pana Czytnika do kurwy nędzy bo w mordę.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group