forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:31

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
Post: 23 cze 2017, 12:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Na Ruskich się boją, to zrobili inwazję na Szwedów. :lol: :lol:
Albo to rewanż za Potop. :lol:

Żołnierze niezidentyfikowanej polskiej jednostki wylądowali u wybrzeży Szwecji i przeprowadzili ćwiczenia. Szwedzi twierdzą, że nie mieli na to pozwolenia.

Jak informuje stacja RMF FM szwedzkie ministerstwo spraw zagranicznych zajmuje się incydentem, który wydarzył się w połowie maja na wybrzeżu Szwecji z udziałem polskich żołnierzy. O sprawie napisały wcześniej szwedzkie media.

Rzecznik szwedzkiego ministerstwa obrony potwierdził doniesienia szwedzkich mediów. Według jego słów 17. maja polscy żołnierze przybili trzema pontonami motorowymi do wybrzeża Szwecji w okolicy miejscowości Skärhamn na zachodzie kraju, zeszli na ląd i rozpoczęli ćwiczenia. Jak twierdzą szwedzkie władze, nie mieli na to pozwolenia. Sprawę badało szwedzkie ministerstwo obrony.

W trakcie kontroli okazało się, że mieli zezwolenie na przejazd przez terytorium Szwecji pojazdami wojskowymi drogą lądową na trasie od Karlskrony do zachodniego wybrzeża – powiedział RMF FM rzecznik szwedzkiego MON Jesper Tengroth. – Zezwolenie to nie dotyczyło przybycia drogą morską na pontonach, które należy traktować tak jak okręty.

Droga lądowa z położonej nad Bałtykiem Karlskrony do leżącego nad cieśniną Skagerrak Skärhamn wynosi około 400 kilometrów.

http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/pols ... ezy-kraju/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 13:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Bo to były w tamtych czasach buty „pozjazdowe”. Kto w tamtych czasach jeździł na nartach, to wie, o czym mówię. Po całodziennym jeżdżeniu (w większej części staniu w kolejkach), wyciągnięcie nogi z buta narciarskiego i włożenie w relaxa, to tak, choćby człowieka miodem nasmarował! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 15:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Moje nazywali się jakoś zuchy czy cóś. Nie to się jednak tylko liczy. Liczy się beztroska, spokój i bezpieczeństwo w tamtym czasie. Nie to co teraz.

Gire do buta z miodem? O kurwa!!!!!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 16:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:09
Posty: 7784
Lokalizacja: z czeluści piekielnych
Boruhaczu, nie bąćcie adasio i czytajcie ze zrozumieniem.
Miałem wtedy buty narciarskie Tatry (chyba pierwsze polskie plastiki)

Obrazek
(widok dla gufniarzy na tym forumie ino całe żółte)



i po jeździe bardzo mię jebały kostki. Dopiero po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że jakiś brakorób nie odciął zbytecznego plastiku montażu nitów-zawiasów, które były chyba wtałaczane na gorąco. Opierdoliłem naddatki majzlem i skończyła się ma męka. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 18:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
ksionc pisze:
Boruhaczu, nie bąćcie adasio i czytajcie ze zrozumieniem.
Miałem wtedy buty narciarskie Tatry (chyba pierwsze polskie plastiki)

Obrazek
(widok dla gufniarzy na tym forumie ino całe żółte)



i po jeździe bardzo mię jebały kostki. Dopiero po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że jakiś brakorób nie odciął zbytecznego plastiku montażu nitów-zawiasów, które były chyba wtałaczane na gorąco. Opierdoliłem naddatki majzlem i skończyła się ma męka. :lol:


To są buty. O matko boska!Faktycznie - ja bym do takiego czegoś stopy nie włożył.

Moje były take

https://www.google.pl/search?q=Buty+zuc ... 3u29w_3LdM:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 19:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Cytuj:
Dowódca "terytorialsów" podał, że przekazał zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa 31 maja, a 9 czerwca śledczy wszczęli dochodzenie. Fakt ten potwierdził rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Michał Dziekański. Dochodzenie prowadzone jest w sprawie znieważania żołnierzy, tj. o czyn z art. 216 Kodeksu karnego, który zagrożony jest karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku. Znieważenie miało mieć miejsce na jednym z portali internetowych.


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-kuku ... re/rj4x68t


Czy ktoś z tego forum może mieć z tym do czynienia? Zdecydowanie nie. Honor najważniejszy. U niektórych staniał.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 cze 2017, 23:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:59
Posty: 4499
A, nie mówiłem?! (Tyczy się naszych co najechali Szwedów.) Oj nawywijają nasi jeszcze, aż wszystkim szczeny poopadają. Będą musiały wojska interwencyjne NATO wkroczyć do Polski aby uspokoić naszych "rycerzy". Polska jak zwykle stanowi zagrożenie dla pokoju światowego, a przynajmniej w Europie.

_________________
Ceterum censeo Ukrainem esse Delendam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 cze 2017, 9:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
I co najważniejsze dla nas - niestety. Tak więc pierdolenie Anka, że jak on został mninistrem to nigdy nie byliśmy tak bezpieczni może sobie wsadzić w odbyt.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 cze 2017, 20:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wielki Wezyr pisze:
Na Ruskich się boją, to zrobili inwazję na Szwedów. :lol: :lol:
Albo to rewanż za Potop. :lol:

Żołnierze niezidentyfikowanej polskiej jednostki wylądowali u wybrzeży Szwecji i przeprowadzili ćwiczenia. Szwedzi twierdzą, że nie mieli na to pozwolenia.

Jak informuje stacja RMF FM szwedzkie ministerstwo spraw zagranicznych zajmuje się incydentem, który wydarzył się w połowie maja na wybrzeżu Szwecji z udziałem polskich żołnierzy. O sprawie napisały wcześniej szwedzkie media.

Rzecznik szwedzkiego ministerstwa obrony potwierdził doniesienia szwedzkich mediów. Według jego słów 17. maja polscy żołnierze przybili trzema pontonami motorowymi do wybrzeża Szwecji w okolicy miejscowości Skärhamn na zachodzie kraju, zeszli na ląd i rozpoczęli ćwiczenia. Jak twierdzą szwedzkie władze, nie mieli na to pozwolenia. Sprawę badało szwedzkie ministerstwo obrony.

W trakcie kontroli okazało się, że mieli zezwolenie na przejazd przez terytorium Szwecji pojazdami wojskowymi drogą lądową na trasie od Karlskrony do zachodniego wybrzeża – powiedział RMF FM rzecznik szwedzkiego MON Jesper Tengroth. – Zezwolenie to nie dotyczyło przybycia drogą morską na pontonach, które należy traktować tak jak okręty.

Droga lądowa z położonej nad Bałtykiem Karlskrony do leżącego nad cieśniną Skagerrak Skärhamn wynosi około 400 kilometrów.

http://kresy.pl/wydarzenia/regiony/pols ... ezy-kraju/


Ruske wzięłyby w plen polskych rycerzy , a nie pierdoliły się jak szfedy. Po za tym na Ruskych poleciał polsky jaszczomb i pilnował Min.Obarony FR Sergieja Szojgu w międzynarodowej przestrzeni powietrznej.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2017, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4145 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group