forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 19:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 lut 2018, 18:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pimpek, a kcesz packą?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Poobcinali pejsy, mycki trzymają pod poduszką.
Mówią, że prezes jest geniuszem i głosują na PiS.
Wieczorem, gdy nikt nie widzi, zakładają te mycki
i szeptem do swoich Salcie: goje się pozagryzają
nawzajem albo wyzdychają w nędzy, a wtedy my!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:16 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 17:00
Posty: 3964
older pisze:
O. kurwa! Wokłół same Żydy!!! Ja pierdole!!! Ladaco też? :)
Sze człowiek dowiadywa!! Nu nu!!!
Oj wej!!!
A te wszystkie szajgece z foruma nic nie wiedzą... cy,cy, cy... :)

tY KTO https://youtu.be/DiiuanYFl2k


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stanax pisze:
Poobcinali pejsy, mycki trzymają pod poduszką.
Mówią, że prezes jest geniuszem i głosują na PiS.
Wieczorem, gdy nikt nie widzi, zakładają te mycki
i szeptem do swoich Salcie: goje się pozagryzają
nawzajem albo wyzdychają w nędzy, a wtedy my!


Geniuszem? Im geniusz pierdoli się ze zwykłym przekupstwem. Jaki geniusz? Kaczy-ujek dał im po 500 i wcześniejszą emeryturę - wbrew zdrowemu rozsądkowi. Jaki z niego geniusz? Zwykły szachraj.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 19:14
Posty: 1125
Boruch pisze:
stanax pisze:
Poobcinali pejsy, mycki trzymają pod poduszką.
Mówią, że prezes jest geniuszem i głosują na PiS.
Wieczorem, gdy nikt nie widzi, zakładają te mycki
i szeptem do swoich Salcie: goje się pozagryzają
nawzajem albo wyzdychają w nędzy, a wtedy my!


Geniuszem? Im geniusz pierdoli się ze zwykłym przekupstwem. Jaki geniusz? Kaczy-ujek dał im po 500 i wcześniejszą emeryturę - wbrew zdrowemu rozsądkowi. Jaki z niego geniusz? Zwykły szachraj.


Kaczyński dał, bo mógł, bo tak działa demokracja, że się daje i odbiera, dzieciatym. Cwaniaki nie rodzą dzieci, bo gdyby urodzili przestaliby być cwani.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 lut 2018, 18:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
.@2xUp

Mówią, ale myślą odwrotnie.
J.K. jest ich nieświadomą marionetką.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 2:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
stanax pisze:
.@2xUp

Mówią, ale myślą odwrotnie.
J.K. jest ich nieświadomą marionetką.


Bez obrazy , ale jest chyba odwrotnie . Czy ktokolwiek może uznać że J.K. jest czyjąś marionetką ? Chyba nawet rydzola nie jest, z nim ma szemrane geszefty.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 11:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Ja i obraza? Eeeee tam :D

Izraelici są cwaną nacją, co widać choćby na tym forum. Tysiące lat nauki nie poszło w las.
Z kilku wzajemnie zwaśnionych plemion stali się na tyle mocni, że dziś trzęsą całym światem.
Cierpliwość, bezbłędna zdolność przewidywania i inteligencja. Dwa tysiące lat wstecz doszli
do wniosku, że są za słabi żeby zbrojnie dokonać tego, co da się osiągnąć sprytem.
Przekonać wielu do judaizmu miało nikłe szanse powodzenia, więc wymyślili inny sposób.

Dziś co trzeci człowiek na ziemi jest chrześcijaninem, czyli religii, która w prostej linii jest
rozwinięciem judaizmu. Tak samo monoteistyczna i z tymi samymi dogmatami.
Różnią się uproszczeniami w obrzędach sprytnie wymyślonymi by skaptować ciemny lud.
W graniu na czyichś emocjach są niezrównanymi mistrzami. Majstersztykiem było już samo
ukrzyżowanie Jezusa (żyda) rękoma Rzymian i rozterki goja Piłata opisane w Nowym Testamencie.

Gdzie zastosowanie od pierwszych dni oręża gry na emocjach jest niemożliwe, stosują
prosty manewr; pierw rozbudzają w nas poczucie winy, nienaprawionych krzywd lub wstydu.
Gdy prosto się nie da, bo na przykład sprawa dawno przyschła i została zapomniana,
podpuszczają jakiegoś goja-tumana by ją odgrzebał na nowo. Finał jest zawsze ten sam...
Czasem się zastanawiam, czy słowo "empatia" nie zostało wymyślone właśnie przez izraelitów.

Mają u mnie wielki szacunek za swą mądrość. Natomiast P.Jaki, Kaczyński i Morawiecki
to według mnie głupki, bo dali się wmanewrować w sprawę z góry przegraną.



PS
Ten post jest moją opinią. Można się z nią zgadzać lub nie. Ci, którzy chcieliby się ze mną
kłócić albo udowadniać, jakie to niby są bystrzachy te asy z PiS-u niech mnie pocałują w dupę!

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 12:16 
Troszkę bym się poniezgadzał, ale nie jestem z PiSu i nie lubie całować męskich owłosionych dup, toteż zmilczę... :)


Na górę
  
 
Post: 25 lut 2018, 12:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
stanax pisze:
Ja i obraza? Eeeee tam :D

Izraelici są cwaną nacją, co widać choćby na tym forum. Tysiące lat nauki nie poszło w las.
Z kilku wzajemnie zwaśnionych plemion stali się na tyle mocni, że dziś trzęsą całym światem.
Cierpliwość, bezbłędna zdolność przewidywania i inteligencja. Dwa tysiące lat wstecz doszli
do wniosku, że są za słabi żeby zbrojnie dokonać tego, co da się osiągnąć sprytem.
Przekonać wielu do judaizmu miało nikłe szanse powodzenia, więc wymyślili inny sposób.

Dziś co trzeci człowiek na ziemi jest chrześcijaninem, czyli religii, która w prostej linii jest
rozwinięciem judaizmu. Tak samo monoteistyczna i z tymi samymi dogmatami.
Różnią się uproszczeniami w obrzędach sprytnie wymyślonymi by skaptować ciemny lud.
W graniu na czyichś emocjach są niezrównanymi mistrzami. Majstersztykiem było już samo
ukrzyżowanie Jezusa (żyda) rękoma Rzymian i rozterki goja Piłata opisane w Nowym Testamencie.

Gdzie zastosowanie od pierwszych dni oręża gry na emocjach jest niemożliwe, stosują
prosty manewr; pierw rozbudzają w nas poczucie winy, nienaprawionych krzywd lub wstydu.
Gdy prosto się nie da, bo na przykład sprawa dawno przyschła i została zapomniana,
podpuszczają jakiegoś goja-tumana by ją odgrzebał na nowo. Finał jest zawsze ten sam...
Czasem się zastanawiam, czy słowo "empatia" nie zostało wymyślone właśnie przez izraelitów.

Mają u mnie wielki szacunek za swą mądrość. Natomiast P.Jaki, Kaczyński i Morawiecki
to według mnie głupki, bo dali się wmanewrować w sprawę z góry przegraną.



PS
Ten post jest moją opinią. Można się z nią zgadzać lub nie. Ci, którzy chcieliby się ze mną
kłócić albo udowadniać, jakie to niby są bystrzachy te asy z PiS-u niech mnie pocałują w dupę!


Stan ty naprawdę tak o mnie myślisz? Jeśli tak to niech Ci buk w dzieciach wynagrodzi. Obrazek
Obrazek

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group