forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 20 lis 2018, 16:39

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 66  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Ja poniał ;)

https://www.youtube.com/watch?v=faxh7U-LBeQ
To chyba coś o czym powinna wiedzieć lewica w Polsce bo z tymi ludźmi usiłują konkurować nasze firmy.
Początkowo holenderski facet mówi o tym co niby wiadomo czyli jak jako broker wysyłał do rajów podatkowych pieniążki bogaczy i je tam prał tak, żeby wracały czyściutkie. Potem jest trochę hardkorowo czyli o tym, że tacy jak on obsługują handel narkotykami, ludźmi itp prowadzony przez służby specjalne np Holandii.

Okej.
Pan wirowaty przypomina, że lewicy nie ma i nie będzie.
Pan olderowaty zakochany w filozofii z czasów gdy człowieka kupowało się na targu i czczono gwiazdy.

Ja mam proposal - pogadajmy o spawaniu, kebabie i święceniach kapłańskich. Ku temu mamy pełne kompetencje. ;)

Awatar użytkownika

polar pisze:
Okej.
Pan wirowaty przypomina, że lewicy nie ma i nie będzie.
;)

A gdzie ją Pan widzisz, bo chyba nie w zmianie założonej przez kolegów Kai Godek?

Pogadaj Pan z Panem olderowatym. On dokładnie roztłomaczy dialektycznie, że nie należy wierzyć w to co czytamy i faktom niezdementowanym... Jakoś tak to leciało.

A co sądzisz o Czarzastym? Ostatnio obiecuje minimalną 2500 zeta. Ja mu wierzę. Chciałbym tyle zarabiać.

Awatar użytkownika

polar pisze:

A co sądzisz o Czarzastym? Ostatnio obiecuje minimalną 2500 zeta. Ja mu wierzę. Chciałbym tyle zarabiać.

A ten Czarzasty z własnej kieszeni będzie dawał? SLD z Czarzastym już rządziło przypominam i ani trochę robol poprawy nie odczuł,
a więcej powiem - stracił, albowiem dogadali się skrycie z Business Center Club obywateli Kulczyków w kwestii zgody na kolejne
ograniczenia praw pracowniczych. Temat emerytur doglądany przez społecznie wrażliwych lewicowców też lepiej zostawić, bo
moja matka jadem pluje na wspomnienie lat rządów kamaryli tow. Czarzastego, podczas których obietnice jedynie dostała, zamiast
podwyżki emerytury. Ponadto każdy średnio rozumny wie, że z podwyżki płacy minimalnej cieszy się jedynie ZUS, fiskus i opieka społeczna,
ponieważ wzrosną składki i wpływy z podatków, a tysiące beneficjentów pomocy społecznej znajdzie się powyżej progu uprawniajacego
do zasiłku. Podatki należy obniżyć, a nie mamić wyższą minimalną. To, że w GB nie płaci się podatku do kwoty 60 000 zł rocznie każdy
już wie, ale i na Słowacji próg jest kilkukrotnie wyższy niż w Polsce, a i w Burkina Faso pewno też. Chiny zwolniły z podatku przedsiębiorców,
do wysokości zysku 500 000 a vat obniżyły do 16%. Niechby ten Czarzasty obiecał chociaż cofniecie podwyżki vatu, wprowadzonej 6 lat
czasowo temu na 3 lata, a nie minimalnej, która zostanie zeżarta przez nienasyconego fiskusa z toruńskim tasiemcem w trzewiach. Żaden
dotychczas lewicowiec nie odniósł się do absurdu, konieczności płacenia w Polsce podatku, od kwoty niższej niż biologiczne minimum egzystencji.
To chore państwo zabiera ludziom których nie stać na lekarstwa lub jedzenie dla dzieci, by potem łaskawie dać im 500+ lub zasiłek. Dlaczego
żaden nie mówi o tym? Dlatego, że nie ma w Polsce żadnego lewicowca z intelektualnym zasobem umożliwiającym powiązanie sznurowadeł.

To wszystko było jasne już bardzo dawno temu.
Tylko to proste widzenie problemu.
Ja jestem trochę bardziej skomplikowany.

Szczerze żałuję, że trochę odleciałeś z tym Piskorskim...

Awatar użytkownika

polar pisze:

Z nikim i nigdzie nie leciałem. Latam ewentualnie z Ryanairem.
Natomiast o Piskorskim nie napisałem jednego słowa własnej opinii, a jedynie zacytowałem
jego notkę biograficzną, oraz wypowiedzi jego i jego partyjnych kolegów. Wszystko absolutnie
jest do zweryfikowania, a sam Piskorski mnie lata niczym gil u nosa, bo Wadery, ONRery i
inne nacjonalistyczno - faszystowskie sitwy uważam za właściwe zainteresowaniu psychiatrów.

Natomiast sprawa lewicy wcale nie jest skomplikowana, a prosta niczym drut we łbie Suskiego.
Lewica ma stać po stronie robola, biedaka i chorego, bo oligarchowie sami dadzą sobie radę.
Nie jest rolą lewicy srać katabasowi w kabzę, knuć z biznesmenami i ułatwiać kamienicznikom
eksmisje na bruk, jak czyniła Blida z lewicowego ponoć SLD. Jak Pan jesteś skomplikowany, to
polecam jaką sodalicyję mariańską a nie lewicową partię. Pierwszym przykazaniem lewicowca
winno być - nie zabierać temu, któremu brakuje na jedzenie, a nie znam żadnego lewicowca,
ani tez lewicy zwolennika, który by ten temat podnosił przez ostatnie ćwierćwiecze.

I ja bym się z tym zgodził.........!

Awatar użytkownika

WLR pisze:
polar pisze:

Z nikim i nigdzie nie leciałem. Latam ewentualnie z Ryanairem.
Natomiast o Piskorskim nie napisałem jednego słowa własnej opinii, a jedynie zacytowałem
jego notkę biograficzną, oraz wypowiedzi jego i jego partyjnych kolegów. Wszystko absolutnie
jest do zweryfikowania, a sam Piskorski mnie lata niczym gil u nosa, bo Wadery, ONRery i
inne nacjonalistyczno - faszystowskie sitwy uważam za właściwe zainteresowaniu psychiatrów.

Natomiast sprawa lewicy wcale nie jest skomplikowana, a prosta niczym drut we łbie Suskiego.
Lewica ma stać po stronie robola, biedaka i chorego, bo oligarchowie sami dadzą sobie radę.
Nie jest rolą lewicy srać katabasowi w kabzę, knuć z biznesmenami i ułatwiać kamienicznikom
eksmisje na bruk, jak czyniła Blida z lewicowego ponoć SLD. Jak Pan jesteś skomplikowany, to
polecam jaką sodalicyję mariańską a nie lewicową partię. Pierwszym przykazaniem lewicowca
winno być - nie zabierać temu, któremu brakuje na jedzenie, a nie znam żadnego lewicowca,
ani tez lewicy zwolennika, który by ten temat podnosił przez ostatnie ćwierćwiecze.

WLR oczywiście ma rację. Taka powinna być lewica. Ale znając polskie realia wygląda na to, że Pan WLR jest romantykiem. A to cecha polska, która zawsze prowadziła nas do zguby. Jak chcemy żyć i chcemy mieć w miarę normalny kraj to uważam, że musimy uznać to co mamy aktualnie za lewicę. Na inną w tym kraju i z tym społeczeństwem szans nie ma. Toż kurwa nawet w PRLu wielu komuchów do kościoła biegało, śluby brali w kościele i z klechą za pan brat byli. Iluż to byłych PZPRowców na łożu śmierci prosiło aby do grobu katabas ich odprowadzał? Knuć z biznesem będą bo tak robi lewica na całym świecie. Może lepiej czas nam przywyknąć do nowej lewicowej rzeczywistości. Nikt przecież nie odebrał nam jeszcze prawa do rozliczenia tego czy tamtego tzw socjalisty. Czasy się zmieniły i wyborów nie dokonuje się już przez "aklamację".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 66  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.