forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 04 cze 2020, 19:13

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 752 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 76  Następna
Autor Wiadomość
agronom pisze:
Jednakowoż ino ja znam przepis i na pączki, i na budowę kuchni, i chaty, i podwórka, i wiem jak pączki jeść, żeby żyło się lepi, a nie gorzy.

mam tak samo, jak jeść co by było lepij....

barycki pisze:
Pan Polar nic nie proponuje, bo i nie dysponuje narzędziami intelektualnymi

Ale to nie jest tajemnica.
Zawsze o tym pisałem wszem i wobec.
Jednak tych narzędzi mi na tyle staje, żeby nie widzieć ich u ciebie, i reszty serdecznych przyjaciół.

polar pisze:
tych narzędzi mi na tyle staje, żeby nie widzieć ich u ciebie, i reszty serdecznych przyjaciół

Jednak widać, gdzie Pan widzi:

Skorpion13 pisze:
odzież z PET pisze:
Tylko jak będę mógł będę wyszydzał te wasze intelektualne programy i towarzystwa wzajemnej adoracji, bo nie ma w nich nic oprócz egocentryzmu.

No to przedstaw własny gieniusiu spawalniczy....
Tylko miło by było gdyby był spójniejszy od ostatnich prób kiedy to kasy banksterom próbowałeś napędzić. (likwidując przy okazji wszelkie przejawy poza korporacyjnej aktywności ekonomicznej ludności.) Wszystko na raz...
Pod pozorem - a jakże! walki z korupcją.... i boju o przejrzystość finansów...
Dać zarobić korporacjom i wszystkich wepchnąć obowiązkowo w ich objęcia.
Społecznik-socjalista...

Pan, Panie Polar, zdolny jest do oglądu tylko tego, co lobbyści korporacyjni podadzą Panu w odpowiednio spreparowanych dla Pana broszurach i tym się afektować, a plwać na wszystko, na co w broszurach plwać nakazali. Gdybyś Pan był świadom, jak bardzo jest, to widoczne, to popadłbyś Pan ze wstydu w alkoholizm.

Adam Barycki

Tak naprawde to mam nadzieje że toto działa
https://www.youtube.com/watch?v=omUSfYuVT1c

Paliwem jest... woda :-) Zero radioaktywności. Zabawa ma polegać na tym, że impulsy prądu elektrycznego uruchamiają dziwne rozbłyski światła (większość w ultrafiolecie) tak potężne że aż dziw bierze. Ta kula ma moc ok 1 MW.
Najpierw próbowali robić elektrody ze stopów wolframu ale mimo że były grube na 1 cm wyparowywały w kilkanaście sekund. Więc teraz używają strumieni ciekłego srebra(widoczne na filmie).

A co do porównań ogrzewania gazem i klimatyzatorem z odzyskiem ciepła to sam miałem wątpliwości. Ale znajomy, który robił te badania z udziałem naukowców z Warszawy twierdzi że wszystko zostało zrobione dobrze. Nieprawidłowości mogące wynikac z wad liczników zużycia prądu i gazu zostały wykluczone. Badany piec gazowy to nowoczesna konstrukcja niemiecka u nas reklamowana jako mająca 105% sprawności, a w USA jako mająca 85% sprawności(oni mają inne normy o czym przekonał się niedawno VW).

ile energii potrzeba, żeby komponenty do tego ustrojstwa wyprodukować?

Awatar użytkownika

Ej, ty, barycki, podziel się, kurde, przecinkami z tamtym, któren w bagnie się obraca naobkoło bez przerwy, bo już ludzie gadają.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

Och, Ty planetarny pasożycie, niszczycielu wszechświata, my z Panem Świnią jesteśmy ekologami i utrzymujemy równowagę w przyrodzie planety i wszechświata, Pan Świnia w ogóle nie stawia przecinków, bo ja stawiam tyle, że jakby postawił, choć jeden, to zachwiałby równowagą Uniwersum, a z kolei ja stawiam tyle, bo Pan Świnia nie stawia i gdybym nie postawił, to Uniwersum runęłoby niezrównoważone w otchłań nicości. Tylko dzięki nam, jeszcze ten świat istnieje, a w zamian żadnej wdzięczności znikąd.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

Kurde, to okej, bo jakby Uniwersum runęło to dopiero by ludzie gadali.

Roztropny gospodarz opatrznie wyrozumie jak wiele mu wystarczy z jego zbioru, czym ma wyżywić swoję czeladź i swojej pracy towarzyszkę, bydlę, aż do nowego, żeby go na przednówku nie uciskał głód ani głaz polny.

No i widzi Pan, nie każden może opychać się rabarbarem, ktoś musi przecinki stawiać, a inny ktoś nie stawiać, aby rabarbarem opychać mógł się ktoś.

Adam Barycki

Awatar użytkownika

Kurde, ale to wszysko ze sobą połączone, że nigdzie ni wścibić paznokcia.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 752 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 76  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.