forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 23:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 24 paź 2018, 13:32 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Cytuj:
, bo to nie od ustroju zależy,
ale od właściwej narodowi kultury. Pan zaś chcesz kawałkiem papieru zmienić kołtuńską i zawistną
naturę Polaka. Naiwniak z Towarzysza. Obecnie powróciłem czasowo na łono Przedmurza i Ostoi
Wartości i już po dwóch dniach obcowania z rodakiem pieron mnie strzela jaśnisty.

Onże polar nic nie chce zmienić, tylko brać forsę za pierdzenie.
Cytuj:
Lewicowością nazywa się walkę o prawa mniejszości seksualnych, walkę z kościołem, prawa zwierząt, ochrona krzaków, kompletnie negując fundamenty, czyli tych którzy mają głos wyborczy.

To są fundamenty wolności i szanowania praw ćwoku.
Polar nie chce zmienić, chce tylko utrzymać kołtuństwo i branie forsy za pierdzenie.
Ciekawe, czy strajk w LOT mu się podoba?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 13:48 
maerose pisze:
...Ciekawe, czy strajk w LOT mu się podoba?

co ma sie nie podobać, arłukowicz w parze z kopaczową czynią tą zadymę zabawną..


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2018, 14:01 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
O czym do mnie rozmawiasz człowieku?
Co mnie obchodzi, że PO pyskuje, o strajk się rozchodzi i chamstwo.
O przywrócanie godności znaczy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 14:03 
Pani nie przegina z tym syropem..


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2018, 14:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
To z głodu tak się ludziom robi.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 14:41 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ja sie idę pytać, czy was łebki nie bolą?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 15:23 
WLR pisze:
Ksiądz nie stał się dobrym tylko dlatego, że zrozumiał iż jest gnidą i obrzydliwym zbokiem. Tym
dupy ministrantowi nie zaceruje.


Czytając was tow. WLR odnoszę wrażenie, że klepiecie sobie w klawkę nie po to żeby przekazać, jak to pisaliście kiedyś, wiedzę, a ze zwykłej złośliwości, zacietrzewienia, chęci odegrania się za jakieś nie znane nikomu krzywdy, lub po prostu macie jakieś problemy emocjonalne. I nie pisze tego złośliwie broń boże, tylko mam chwilę pierdolonej szczerości, po prostu.
Napierdalacie bez sensu oskarżeniami wobec niewinnych, nieznanych sobie ludzi, co dla mnie jest poziomem poniżej dna, bez grama dowdów, tylko na podstawie swoich projekcji, które uważacie za wybitne, bo bóg wam dał większy zasób, niż pozostałym 95%.
To się nazywa zadufanie i cynizm, to cechowało między innymi Hitlera i Breivika.


Kurwa, chłopie, w końcowej scenie Jakubik pali się wesoło w proteście przeciwko obłudzie kościoła, wcześniej ujawniając prawdziwego zboka.Jego postać jest niewinna. I o tym pisałem. i tylko upośled by nie zrozumiał. i wiem że też zrozumiałeś, tylko bezczelnie i chamsko chcesz nawet tak oczywisty fakt zmanipulować, żeby co osiągnąć? Żeby zebrać te siedem braw? To jest WLR chore. Po prostu, kurwa chore.

WLR pisze:
Otóż pan na ziemiach okolicznych - lord Charles, mimo posiadania pastwisk, lasów i wrzosowisk
po widnokrąg, lekko licząc kilkudziesięciu milionów funciaków, oraz pokaźnej galerii przodków pod
posadzką miejscowego opactwa, chodzi na co dzień w gumofilcach, jeździ dziesięcioletnim Volvo
i nie tylko mnie chudzinę do domu zaprasza jak równego sobie..


A to dowód na co?
Że przyciągasz swoja osobą bogatych szlachciurów, którzy goszczą cię jak równego? Że w Polsce takich nie mogłeś spotkać i musiałeś ich aż na wyspach szukać?
Cytuj:
Około stu osób przetrzymywanych w urągających godności warunkach, pracujących ponad siły, po 16 godzin na dobę i bez prawa do jakiegokolwiek odpoczynku w weekend. Takie warunki panowały w “obozie pracy”, który rodakom stworzyli na Wyspach Polacy. Sprawę poruszył TVN24.(...)Jednej z ofiar procederu udało się uciec i zawiadomić brytyjski Scotland Yard, który dotychczas zatrzymał w sprawie dwie osoby - Brytyjczyka i Polaka.

Gdzie ci biedacy pracowali? U Polaka? Polak ich jedynie w chuja robił, pod czujnym okiem brytola. Który tez mógł jeździć starym Volvo.

Co ty mi próbujesz powiedzieć, że dziesiąt lat cierpiałeś w Polsce, chodząc obdarty i głodny, a teraz lordowie cię goszczą? Że to przez swoich chamów pobratymców musiałeś uciekać, a brytole to takie milusie człowieczki? I nie ma tam śladu pedofili, gwałcicieli, mordobić małżeńskich, że lordowie w parlamencie to przykład cnót wszelakich? Że bzdury piszą historycy o angielskich obozach koncentracyjny w Afryce?
Co ty jebiesz WLR?
Jesteś oderwany od realiów.
Nie będę dalej personalizował tej dyskusji mimo, że sam piszesz o swoich prywatnych przeżyciach, bo jeszcze zażądają obicia mojej mordy i wyślą pluton egzekucyjny.

P.S.
A pisząc o wyspie, nie miałem na myśli GB, ale to już nie ważne...
EOT


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2018, 17:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
polar pisze:
Cytuj:
Mondragon, hiszpańska spółdzielnia socjalna, powstała w 1956 roku, obecnie jest siódmą co do wielkości firmą w kraju i mimo kryzysu zatrudnia ponad 83 tysiące pracowników. W ubiegłym roku wypracowała 125 milionów EURO zysku. I niezbicie dowodzi tego, że ekonomia społeczna to przyszłość sektora przedsiębiorstw.
125 000 000 : 83 000 = 1 500

1 500 Euro zysku wypracowane przez rok, przez jednego pracownika?
Strugają świątki z lipowego drzewa, czy coś innego?


polar pisze:
Cytuj:
[...]Spółdzielcy nie twierdzą, że znaleźli receptę na kryzys. Ale bezrobocie w okolicy to nie 26 proc. jak w całej Hiszpanii, ale 11 proc, a różnice w dochodach są najmniejsze w całym regionie.
Zawsze to milej żyć pośród tak samo klepiących bidę.

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 17:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Niech wynajmą PiSowskich ekonomistów na czele z Matouszem, to bezrobocie im spadnie do szóściu, jak u nas. Zabiorom złodziejom i bandytom. Oczywiście pod warunkiem jak kilka milionów bezrobotnych Hiszpanów wyjedzie szukać szczęścia po Europie. Przy czym do Polski nie zapraszamy - robaki i drobnoustroje. No!

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 paź 2018, 17:29 
stanax pisze:
125 000 000 : 83 000 = 1 500

1 500 Euro zysku wypracowane przez rok, przez jednego pracownika?
Strugają świątki z lipowego drzewa, czy coś innego?


No. Ci mówię.
A jak podzielisz te 1500 na 12 miesięcy to wyjdzie 125 euro.
I tyle zarabiają.
Jaaa...ty to jesteś bystrzacha.

Obrazek

stanax pisze:
Zawsze to milej żyć pośród tak samo klepiących bidę.

No pewnie, że tak.
Obrazek


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 166 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group