forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 18:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 wrz 2019, 10:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Mleko już się rozlało.
Przeprosiny i tłumaczenia niewiele zmienią.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 wrz 2019, 12:14 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
wezyr pisze:
Co na to Rozenek nie wiem, ale Czarzasty zgadza się z jej wypowiedzią.

Lewica teraz będzie robić za Kukiz15?


Na pewno?

Cytuj:
W sprawie uszczelniania VAT były zaniechania, ale wniosek o postawienie polityków przed Trybunałem Stanu teraz, na sześć tygodni przed wyborami, to jest na sto procent polityczna robota - ocenił w TOK FM Włodzimierz Czarzasty, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Na pewno kara za to, co się działo w niezbieraniu VAT się należy. To jest bezdyskusyjne - stwierdził szef SLD Włodzimierz Czarzasty. Jak dodał, nie chce odpowiedzialnością obciążać nikogo imiennie, bo nie zna dokładnie całego procesu i nie śledził prac komisji ds. VAT na bieżąco. Przyznał jednak, iż przychyla się do opinii, iż w kwestii uszczelniania VAT "były zaniechania".



http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,117303,2512 ... nalem.html

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2019, 11:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Czy ta baba jest normalna?
Najpierw poparcie pisdzielstwa w sprawie TS dla Tuska, a teraz to....

"Chciał zgwałcić moją sunię". Rzeczniczka SLD oskarżyła psa Moniki Jaruzelskiej

Obrazek

https://natemat.pl/284389,zukowska-o-ps ... 1AydsheD0s


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 wrz 2019, 18:27 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No to ja wam radzę na tym spotkaniu na polu uważać :P

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2019, 2:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Tak się odstręcza potencjalnych lewicowych wyborców. Nie wiedzieli kogo wysyłają do TVPiS ? Chciała dowalić PO-jebom, a wyszło jej poparcie dla PiS-lamców. To ma być rzeczniczka lewicy ?

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2019, 11:21 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Nie lubię krytykować ludzi, ale ta rzeczniczka jest jeszcze durniejsza od Ogórkowej.
A myślałam, że to niemożliwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 wrz 2019, 12:32 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
a gwałty zaczęły się od tego - znaczy od Izabel :P

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/14 ... zurka.html

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2019, 1:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
nick pisze:
Nie lubię krytykować ludzi, ale ta rzeczniczka jest jeszcze durniejsza od Ogórkowej.
A myślałam, że to niemożliwe.


Czyli co ? Znowu panowie z LSD dali dupska , jak pan Miller z ogórkowom ? To doświadczenie millerowe niczego ich nie nauczyło jak widać.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2019, 10:16 
Offline

Rejestracja: 04 wrz 2014, 19:45
Posty: 2943
Nawet jak nauczyło, to mają to w dupie.
Chodzi wyłącznie o dostęp do korytka dla siebie i aktualnych partnerek / partnerów.

Dlatego uważam, ze Zandberg popełnił błąd, łącząc się na wspólnych listach z SLD i Biedroniem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 wrz 2019, 11:49 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nie, to nie błąd.
Partia aby miała jakiekolwiek szanse musi mieć struktury i aparat. I to takie okrzepłe (nawet jak ktoś uważa, że zabetonowane i korytkowe)
Bez tego to albo efemeryda jak Twój Ruch. Nowoczesna, Kukizy a najpewniej i Wiosna albo kawiarniana partyjka z kilkoma ideologami i większa ilością zapaleńców - dokładnie zapaleńców, ze słomianym zapałem.

Dlatego PSL czy SLD nawet jak cięgi dostanie to przetrwa. A te z porywu serca nawet jak zapłoną jasno to na krótko i padają.
Ideały ideałami szczytne ale życie życiem.
Dla tej młodej lewicy jak ci od Zandberga jedyne rozsądne rozwiązanie to wejść w układ SLD, jeden klub w Sejmie, wpływ na program, i albo pod swoim wpływem zmienić SLD na lewice jak należy albo zwyczajnie przejąć jej struktury z czasem - młodzi są i to gra na ich korzyść.

Biedronia natomiast i jego oszołomów od feministycznej walki o prawa krów co los mają ciężki zdeterminowany płcią i od innych takich głupot prędzej czy później porzucić przejmując co bardziej rozsądne ich hasła w tym te LGBTQ+ ale rozsądne.

A tak po mojemu to rzeczniczka walnięta to chyba kompromis z Biedroniem bardziej niż wybór Czarzastego (nawet jak mu osobiście to pasuje) i zarządu SLD. Ona się kiedyś jako "bi" (czyli LGBTQ+ jak najbardziej) zdeklarowała (może wiec o trójkącik jakiś chodzi?) i gada podobnie głupawo jak te od Biedronia.

A Zandberg jak mądrze to rozegra i na spokojnie, bez wojen i rozliczeń to na tej grze z SLD wygra.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group