forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 15:21

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 03 maja 2018, 12:48 
I buty, kurwa, mnóstwo butów można se kupić. Za pińć tysięcy. :lol:


Na górę
  
 
Post: 03 maja 2018, 12:49 
aaaa, widzę, że jak Pigmej dochodzisz Oldera :lol: :lol: :lol:


Na górę
  
 
Post: 03 maja 2018, 13:19 
A w życiu. Brzydzę się.


Na górę
  
 
Post: 03 maja 2018, 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 9:00
Posty: 2527
https://i.pinimg.com/236x/4b/0d/79/4b0d ... --budy.jpg


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 maja 2018, 20:40 
polar pisze:
Lewicowość do ruch dołów społecznych, a nie filozofów ze srebrnych jaguarów, czy hedonistów w różowych lakierkach.

Pan się nie brzydzisz pisać na forum farbowanego lewaka w białym co prawda ale jednak Jaguarze, jaja moczącego w basenie i jacuzzi?

Cytuj:
Moja skromna osoba. Popatrz ile niewybrednych żartów i sarkazmu skierowanych jest na mnie i moją grafomanię. Bo jestem spawaczem.

Panie Polar, taki mamy klimat na forum po prostu. Napisałeś Pan, żeś Pan spawacz, to i spawaczem Panu jadą trolle. Ja napisałem żem
jest artysta i jadą mi nim trolle z dopiskami, np. niedorobiony. W dupie to mam Panie spawaczu, co Panu serdecznie zalecam.

Cytuj:
Ale gdybym tylko wzuł lakierki, miał czas ( i o tym cymbale pisałem, a nie o czasie do śmierci ) czytanie Sokratesa,

A kto broni prolowi lakierki wzuć, choćby nawet i wiśniowe? Sokratesa Pan sobie daruj, boć to nudy dla snobów. Może i toć.

Cytuj:
Zresztą co by nie pisać i nie mówić, to grupa społeczna zwana inteligencją, wydała na świat takich Kaczyńskich, Pawłowiczów i Chazanów.
Bo przecież nie są to spawacze? Prawda?

Prawda, ale tzw. inteligencja jest grupą samozwańczą i nie gwarantuje wcale dwucyfrowego IQ, czego żywym dowodem są podane Przez Pana
indywidua. Trawestując Margaret Thatcher powiem, że z byciem inteligencją jest jak z byciem damą. Jeżeli musisz informować, że nią jesteś,
to znaczy że nie jesteś. Niejeden user podpierał się na tym forum talią fakultetów, bo z postów to jakoś nie wynikało.

Cytuj:
Może prościej - potrzeba nam więcej takich Stasziców, niż miksu filozofów i wojskowych. Bo jakoś świat od tego lepszy nie jest.

Potrzeba więcej ludzi posługujących się rozumem, a szczególnie logiką. Status społeczny nie determinuje zdolności do wyciągania wniosków
i przewidywania nieuchronnych konsekwencji zdarzeń. Dlatego właśnie starałem się Panu zwrócić uwagę na rodowód ideowy zmiany, albowiem
NSDAP doszła do władzy uderzając w te same struny społecznego niezadowolenia, a i dotrzymała słowa likwidując bezrobocie i jednocząc naród
w walce z kryzysem. Jednak wiemy dzisiaj jaka była cena tego z pozoru słusznego programu politycznego i mimo upływu czasu nie powinniśmy
o tym zapominać. Nacjonalizm w końcu stworzy potwora, który go zeżre.

PS
Odnośnie obrzydzenia do lakierków uważam, żeś Pan powinien czem prędzej zerwać klasowo obce skóry z Volva i siedziska wystrugać z sosny,
albo chociaż pokryć jutowymi workami i wypełnić sianem. ;)


Na górę
  
 
Post: 04 maja 2018, 1:09 
Offline

Rejestracja: 04 lis 2015, 9:10
Posty: 718
evaj23 pisze:
Lewicowców to tu w ciul :lol: :lol: Palikot dla nich drogowskazem, sterem i szalupą ratunkową :lol: :lol: :lol:


ugrupowanie Palikota bylo ostatnia liczaca sie partia o charakterze innym niz prawicowe koltunstwo, mniejsza o to dlaczego wypadlo z obiegu, najwazniejsza rzecza jest zdiagnozowanie jej wyborczego sukcesu

Ruch Palikota nie zjawil sie w sejmie dlatego ze glosil walke z ubostwem i tzw. wykluczeniem, podstawy sukcesu byly zupelnie inne

1. publiczne jebanie kleru katolickiego - w Polsce istnieje calkiem spora rzesza nie tylko zacietych antyklerykalow ale rowniez ludzi zwyczajnie zniesmaczonych wybrykami kosciola i jego funkcjonariuszy oraz takich ktorych po prostu kluje w oczy dobrobyt facetow paradujacych w sukienkach, nie bylo zadnej politycznej reprezentacji ktora wyraznie artykulowalaby sprzeciw wobec klerykalnego gowna

2. wystawienie do gry nieagresywnych odmiencow seksualnych - nie chodzi tylko o glosy srodowiska LGBT, zreszta bycie pedalem nie oznacza automatycznego lewaka bo pedal takze moze byc religijny, miec fiksacje nt. wyjatkowosci narodu polskiego oraz pluć na inne mniejszosci, 1-3 czyli glosuje na Pis; chodzi o szerszy kontekst, ja uwazam ze Polacy wbrew pozorom lubia ogladac rozne dziwolagi aczkolwiek glownie anonimowo czyli przed telewizorem/komputerem/urna wyborcza, dodatkowo pod warunkiem ze sprawiaja sympatyczne wrazenie i nie sa zbyt nachalne w eksponowaniu swojej odmiennosci, np. dwoch polnagich facetow gibajacych sie w rytm muzyki na platformie ciezarowki to dla absolutnej wiekszosci wyborcow jedynie zboczency szerzacy publiczne zgorszenie, mowiac krotko Rafalala zdecydowanie sie nie sprawdzi ale Biedron juz tak, niestety ciezko znalezc inteligentnego przedstawiciela LGBT ktory z jednej strony odwazy sie wystepowac publicznie a z drugiej strony nie zachlysnie sie swoim coming outem i nie zacznie walic piescia w stol domagajac sie rozmaitych praw dla swojej mniejszosci

3. pomogly jeszcze rozne inicjatywy zaadresowane do mlodych jak chociazby depenalizacja narkotykow miekkich, zwlaszcza ze nikt o takich rzeczach nie mowil i nie bylo tu zadnej konkurencji


niestety wszystkie te obszary szufladkuja, mniej lub bardziej, jak wyciagniesz reke do jednych to drudzy sie odwroca, to nie pozwala odniesc wiekszego sukcesu wyborczego w przyszlosci, mozna co najwyzej znalezc sie w sejmowej opozycji przekraczajac prog wyborczy, dlatego SLD bedace zakladnikiem minionej chwaly nigdy sie nie zdeklaruje jednoznacznie w okreslonym kierunku, chce bowiem trzymac wiele srok za ogony, zadna lewicowa partia nie przejmie wladzy w Polsce w pojedynke, nie w perspektywie najblizszych lat

jedynym rozwiazaniem jest koalicja - ktos poza SLD zagospodaruje pkt 1, 2 moze 3, prawdopodobnie bedzie musial pozniej zrezygnowac z ambicji politycznych, z poszerzenia elektoratu bo z takimi pogladami jak te w/w i tak niczego juz wiecej nie ugra a roztrwoni jedynie zdobyty juz kapital polityczny, w ten sposob na rynku wyborczym zagospodaruje sie radykalnych nie obciazajac jednoczesnie swoja radykalnoscia innych ugrupowan lewicowych co pozwoli im skuteczniej walczyc w innych obszarach, naturalnie zaden wyborca nie bedzie zadowolony ze postulaty programowe danej partii ktore go uwiodly w kampanii wyborczej nie zamieniaja sie we wiazace ustawy wiec wieczne pozostawanie w opozycji moze sprawic ze elektorat z czasem skarlowacieje (pod wplywem chociazby rozmaitych afer bo zlodziejow i debilow w zadnej partii nie brakuje), predzej czy pozniej trzeba bedzie wejsc z kims w koalicje aby miec szanse na realizacje marzen glosodawcow, ale tylko wtedy jesli zaistnieje mozliwosc zdobycia wladzy, nie wczesniej; natomiast laczenie sie w jedna partie powinno sie odbyc dopiero wtedy gdy juz wytresuje sie malpy na tyle dobrze ze beda wchodzic na wskazane drzewo z przyzwyczajenia

oczywiscie ten scenariusz to zwykle mrzonki i nic takiego sie nie wydarzy, lewica przejmie wladze dopiero wtedy gdy prawicy totalnie powinie sie noga, gdy dojdzie do jakiegos trzesienia ziemi, na przyklad gdy okaze sie ze Kaczynski ze Schetyna skladali antycznemu sumeryjskiemu bostwu ofiary z dzieci a licznie zgromadzeni na tym sabacie ksieza katoliccy spozywali krew ofiar w zlotych pucharach i wyrabiali z niej oplatki, no taka kompromitacja na pewno wynioslaby lewice do wladzy, trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i czekac


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 9:31 
WLR pisze:
Pan się nie brzydzisz pisać na forum farbowanego lewaka w białym co prawda ale jednak Jaguarze, jaja moczącego w basenie i jacuzzi?

No, ale przecież samo forum to przeca jest lewicowe. Te dziesiątki empatycznych postów, wrażliwych społecznie obywateli. No nie mogłem trafić lepiej. :mrgreen:

WLR pisze:
Potrzeba więcej ludzi posługujących się rozumem, a szczególnie logiką. Status społeczny nie determinuje zdolności do wyciągania wniosków
i przewidywania nieuchronnych konsekwencji zdarzeń. Dlatego właśnie starałem się Panu zwrócić uwagę na rodowód ideowy zmiany

Dajmy już spokój tej Zmianie. Ty masz swoje zdanie oparte na fałszywych przesłankach, ja nie zamierzam Cię z niego wyprowadzać. Nie czas, nie miejsce.

WLR pisze:
Odnośnie obrzydzenia do lakierków uważam, żeś Pan powinien czem prędzej zerwać klasowo obce skóry z Volva i siedziska wystrugać z sosny,
albo chociaż pokryć jutowymi workami i wypełnić sianem. ;)


Skórzane siedzenia wynikają raczej z pragmatycznego podejścia do życia, niż ze snobizmu i chęci imponowania statusem.
Przyjmijmy hipotetycznie taka sytuację...Jedziesz se Pan tym Wolwo po stricie na zimnym łokciu. Basy walą, aż tylna szyba podskakuje rytmicznie w takt tychże. Śliczna blond lala w wieku reprodukcyjny chciwie spogląda na macho za kierownicą. Jedno skinienie i jest już w środku. No to jedziesz Pan na jakąś Kamienną Górę, na parking przed Panoramą i oddajesz się Pan uciechom na tylnych skórzanych siedzeniach. A że wiek masz Pan właściwy i dumnyś Pan z siebie niemożebnie, że lala pojękuje z cicha, tryskasz radośnie ejakulatem, szczytując po 2 minutach rytmicznego poruszania biodrami. I tenże ejakulat, wymieszany z sokami lali, bardzo prosto i szybko zetrzeć można zwykłą chusteczką jednorazową z tych skór. A z weluru? Panie, kurwa, pralnia, szorowanie, sranie, a plama i tak zostaje. Wytłumaczysz Pan żonie dlaczemu tylne siedzenie wygląda jak skóra pantery, całe w plamy? A po co tłumaczyć, jak wystarczy ino chusteczka.
:lol:

CK 0 pisze:
ugrupowanie Palikota bylo ostatnia liczaca sie partia o charakterze innym niz prawicowe koltunstwo, mniejsza o to dlaczego wypadlo z obiegu, najwazniejsza rzecza jest zdiagnozowanie jej wyborczego sukcesu


No tak, bo rzeczywiście najważniejsze to dostać się do koryta. Resztę można mieć w dupie.
Dlatego z obecnej sceny politycznej i z obecnego "lewicowego" elektoratu, nie powstanie żadna wartościowa lewicowa partia.


Na górę
  
 
Post: 04 maja 2018, 11:15 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 20:57
Posty: 1927
No to jedziesz Pan na jakąś Kamienną Górę, na parking przed Panoramą i oddajesz się Pan uciechom na tylnych skórzanych -------------tam to można sie oddać nie tylko uciechom , szybciej całe volvo można oddać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 04 maja 2018, 11:36 
A na chuj komu taki szrot, predzej go zepchną...


Na górę
  
 
Post: 14 cze 2018, 22:45 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wyskoczyli idioci-cyrkuśniki z interpelacją.
Zdujdasiłam się normalnie z tej hipokryzji i głupoty.

Cytuj:
Przewodniczący SLD stwierdził, iż złożona dziś interpelacja nie oznacza to, iż partia działa przeciwko wierze, „oznacza to, że jesteśmy za państwem świeckim”. - Elementem świeckości naszego państwa powinna być jawność w finansowaniu kościołów przez budżet państwa – podkreślił Czarzasty.
Interpelacja
do Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej,
w sprawie zakresu i wysokości wsparcia ze środków publicznych dla Kościołów i innych związków wyznaniowych

tu całość tej ...interpelacji dotyczącej wydatków na kk w latach 2015-2018, bo w ciągu poprzednich 30 lat kk żył korzonkami i rosą zbieraną o świcie.
http://polityczek.pl/uncategorised/7687 ... je-mnie-to


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group