forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 75  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 maja 2018, 12:23 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Ale dziś bredzicie towarzyszu Wiara, czyście się wódki na myszach ożłapali? :lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2018, 14:03 
Z Polarem rękę podają sobie ponad przestworzami nonsensów ich pomysłów?


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 17:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Boruch pisze:
Tak, tak widzą debilu. Popularność w sondażach SLD od dłuższego czasu rośnie. :lol: Ludzie widzą głupku :lol: I biada będziesz głosował na lewicę. Bo przecież takiej nie ma. Jak się dowiem to w mordę. Lewica takich szmaciarzy i hipokrytów jak ty nie potrzebuje. Liż dupę kaczorowi smrodzie.

Lewica w Polsce zawsze taka była "konserwatywna. PPS przed wojną taka była. Nawet komuna z klechami szuszkowała. Więc jaka ma być? Może się nie podobać ale ja wsiadam do tego wozu pomimo, że mi się nie podoba. W pielgrzymce z laczka z kaczorem nie mam zamiaru iść i wąchać osrane rowy. Jak ty chcesz to wolna droga.


Bardzo słusznie Panie Bor - jak się nie ma co się lubi, to się lubi co jest. Tyle, że L.M. nie powinien już sie "objawiać" nawet jako gość na spotkaniach i konwencjach LSD. Swoje zrobił - szczególnie z Ogórkowom.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2018, 17:42 
older pisze:
Z Polarem rękę podają sobie ponad przestworzami nonsensów ich pomysłów?


Panie Czewik wiśniowo glancowany, ja od lat tutej żadnych pomysłów ani idei nie propagowałem,
albowiem nie chce mi się ich mieć i nie mam nawet komu onych przedstawiać. Objaśniam jeno
nieświadomym, lubo przypominam zapominalskim, a to skąd wywodzi się panapolarowa kanapa,
a to kim był niedoszły Żelazny Kanclerz Lewicy, a dzisiej wyliniały erotoman - gawędziarz.
Tyle tylko i nic ponadto.


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 17:50 
Ja poniał ;)


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 18:38 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 17:26
Posty: 191
https://www.youtube.com/watch?v=faxh7U-LBeQ
To chyba coś o czym powinna wiedzieć lewica w Polsce bo z tymi ludźmi usiłują konkurować nasze firmy.
Początkowo holenderski facet mówi o tym co niby wiadomo czyli jak jako broker wysyłał do rajów podatkowych pieniążki bogaczy i je tam prał tak, żeby wracały czyściutkie. Potem jest trochę hardkorowo czyli o tym, że tacy jak on obsługują handel narkotykami, ludźmi itp prowadzony przez służby specjalne np Holandii.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 maja 2018, 18:48 
Okej.
Pan wirowaty przypomina, że lewicy nie ma i nie będzie.
Pan olderowaty zakochany w filozofii z czasów gdy człowieka kupowało się na targu i czczono gwiazdy.

Ja mam proposal - pogadajmy o spawaniu, kebabie i święceniach kapłańskich. Ku temu mamy pełne kompetencje. ;)


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 19:53 
polar pisze:
Okej.
Pan wirowaty przypomina, że lewicy nie ma i nie będzie.
;)


A gdzie ją Pan widzisz, bo chyba nie w zmianie założonej przez kolegów Kai Godek?


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 20:10 
Pogadaj Pan z Panem olderowatym. On dokładnie roztłomaczy dialektycznie, że nie należy wierzyć w to co czytamy i faktom niezdementowanym... Jakoś tak to leciało.

A co sądzisz o Czarzastym? Ostatnio obiecuje minimalną 2500 zeta. Ja mu wierzę. Chciałbym tyle zarabiać.


Na górę
  
 
Post: 02 maja 2018, 20:54 
polar pisze:

A co sądzisz o Czarzastym? Ostatnio obiecuje minimalną 2500 zeta. Ja mu wierzę. Chciałbym tyle zarabiać.


A ten Czarzasty z własnej kieszeni będzie dawał? SLD z Czarzastym już rządziło przypominam i ani trochę robol poprawy nie odczuł,
a więcej powiem - stracił, albowiem dogadali się skrycie z Business Center Club obywateli Kulczyków w kwestii zgody na kolejne
ograniczenia praw pracowniczych. Temat emerytur doglądany przez społecznie wrażliwych lewicowców też lepiej zostawić, bo
moja matka jadem pluje na wspomnienie lat rządów kamaryli tow. Czarzastego, podczas których obietnice jedynie dostała, zamiast
podwyżki emerytury. Ponadto każdy średnio rozumny wie, że z podwyżki płacy minimalnej cieszy się jedynie ZUS, fiskus i opieka społeczna,
ponieważ wzrosną składki i wpływy z podatków, a tysiące beneficjentów pomocy społecznej znajdzie się powyżej progu uprawniajacego
do zasiłku. Podatki należy obniżyć, a nie mamić wyższą minimalną. To, że w GB nie płaci się podatku do kwoty 60 000 zł rocznie każdy
już wie, ale i na Słowacji próg jest kilkukrotnie wyższy niż w Polsce, a i w Burkina Faso pewno też. Chiny zwolniły z podatku przedsiębiorców,
do wysokości zysku 500 000 a vat obniżyły do 16%. Niechby ten Czarzasty obiecał chociaż cofniecie podwyżki vatu, wprowadzonej 6 lat
czasowo temu na 3 lata, a nie minimalnej, która zostanie zeżarta przez nienasyconego fiskusa z toruńskim tasiemcem w trzewiach. Żaden
dotychczas lewicowiec nie odniósł się do absurdu, konieczności płacenia w Polsce podatku, od kwoty niższej niż biologiczne minimum egzystencji.
To chore państwo zabiera ludziom których nie stać na lekarstwa lub jedzenie dla dzieci, by potem łaskawie dać im 500+ lub zasiłek. Dlaczego
żaden nie mówi o tym? Dlatego, że nie ma w Polsce żadnego lewicowca z intelektualnym zasobem umożliwiającym powiązanie sznurowadeł.


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 75  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group