forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 29 mar 2024, 0:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 maja 2018, 18:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
W nocy sie śpi :lol:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 19:17 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Coś mi się obiloo uszy, że Krzywousty wprowadził nową ustawę o podwójnym opodatkowaniu . Może kto mi powie o co chodzi ,bo nie mogę znaleźć , ewentualnie linka jakiegoś bym przeczytała.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 19:19 
Białe prawo pierwszej nocy. Wybierają w kolejności:
Kryśka, miss GieeSu, Klempa i dwie Gosiewskie.
Kryj się kto może, bo z ptaka flak


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2018, 19:25 
beton pisze:
Coś mi się obiloo uszy, że Krzywousty wprowadził nową ustawę o podwójnym opodatkowaniu .


Ty tu Beton nie strasz, bo dziś nie Halołin! Coś zamiarował wprowadzić wyrównanie stawek podatkowych, tzn,
jak w WB nie płacisz do dochodu 60 tys rocznie, to w Polsce masz zapłacić podatek od różnicy pomiędzy kwotami
wolnymi w Polsce i WB. Nie wierzę jednak, że się odważył, bo Polusy brytolskie zapowiadają ciepanie paszportami
w okna konsulatu.


Na górę
  
 
Post: 22 maja 2018, 19:29 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:55
Posty: 1852
Ponoć już podpisał coś i odlipca ma wejść w życie, dzieci wczoraj w telewizji słyszały i mnie straszą, to i ja straszę


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 maja 2018, 20:15 
Fakt. Trzeba będzie Polskę olać zupełnie, bo Morawiecki stwierdzi, że tutaj jest moje centrum interesów życiowych.
Kurde, myślałem że będę sobie latał tam i tu bez ograniczeń, a jednak rację ma mój zięciunio, pytając - jaka Polska?

Cytuj:
W efekcie podatnicy będą musieli składać deklaracje PIT w Polsce, nawet jeśli w kraju nic nie zarobili.


linka >>>http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/pit/pit/dochody-zagraniczne/782700,Zmiana-zasad-unikania-podwojnego-opodatkowania-od-lipca-2018-r-konwencja-MLI.html


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2018, 0:41 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Przecież o tym było mówione od jakiegoś czasu.
PiS chce położyć łapy na dochodach za granicą, wiadomo ze to sa kwoty w euro lub funtach czyli konkretne pieniadze.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2018, 7:15 
Offline

Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:53
Posty: 10656
Lokalizacja: Czestochowa.
A co o tym sądzi Unia.....?!
Chyba jednak musi się z jej opinią nieco liczyć.... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 maja 2018, 13:36 
No właśnie, czy np. WB pozwoli sobie odebrać podatki płacone przez polskich roboli? Czy tak jak do 2005,
polski fiskus będzie próbował skroić podatek podwójnie? Ustawa przywraca stan poprzedni, czyli emigrant
o ile pozostawił w Polsce mieszkanie, a nie daj panbuku starą matkę, będzie musiał co miesiąc opłacić zaliczkę
PIT, wprzódy precyzyjnie obliczywszy kwotę z uwzględnieniem aktualnego kursu funta. W końcu należy się
jak psy buda za to, że Rudy wraz z Kłakiem pozwolili łaskawie tyrać na emigracji, a mogli przecież zabrać paszport.
Ale gotów jestem kurwasz płacić, jeżeli polskie aborygeny z Chicago też zapłacą. Som przeca patrioty no nie?


Na górę
  
 
Post: 23 maja 2018, 15:43 
MMM pisze:
Postaraj się tam o obywatelstwo i masz z głowy. Takich nie obowiązuje.

Tia... Taki mądry, to i ja jestem po szkodzie. Trzeba mieć ponad 5 lat udokumentowanego stałego pobytu,
a Angole mają taki system, że nawet księgowa luknąwszy w monitor wie, ile dni w roku spędziłem na terenie
królestwa. Przyjdzie mi Rydzola funtami paść. Tfu!


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group