forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 11:01

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 147, 148, 149, 150, 151  Następna
Autor Wiadomość
Post: 22 lip 2022, 12:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
PT Mariusz Błaszczak
tzw. mini-ster ON

Jestem emerytowanym oficerem Wojska Polskiego (nie żadnego „ludowego”, bo takiego neologizmu nie znajduję w moich dokumentach).
Pochodzę z polskiego, szlacheckiego Rodu o tradycjach wojskowych i niepodległościowych.
Moi Przodkowie walczyli w Legionach H. Dąbrowskiego oraz w Insurekcji Kościuszkowskiej.
Służyłem jednej Ojczyźnie:
POLSKIEJ RZECZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ (PRL), bo innej do wyboru nie było.
Służyłem tej Ojczyźnie i przysięgałem temu NARODOWI, która dała wykształcenie, bezpieczeństwo i pracę między innymi naczelnemu inżynierowi Fabryki Samochodów Osobowych, członkowi egzekutywy Komitetu Zakładowego PZPR (a którego miałem możność poznać osobiście w stanie wojennym) - inż. Lucjanowi Błaszczakowi.
Tenże towarzysz, który ostentacyjnie (nawet na fartuchu warsztatowym) na co dzień nosił znaczek PZPR (ja go wbrew zaleceniom ówczesnego mi-stra nie nosiłem), z racji produkcji na potrzeby obronności Państwa (produkcja dla WP oraz MSW) - współpracował jawnie i bez oporów z SB oraz WSW (WSI), bo (chyba) czuł się Patriotą.
Pytania:
Czy potępia Pan swojego ojca za służbę „tamtej Ojczyźnie”??
Czy zamierza Pan zdegradować ojca (porucznika WP) za ten czyn??
Czy zamierza Pan odebrać swojemu Ojcu emeryturę??
Czy zamierza Pan oddać swój dyplom uzyskany w wyniku bezpłatnych studiów w „tamtej Ojczyźnie”.
Czy służył Pan w wojsku, a jeżeli tak: to w jakim? A jeżeli NIE- to co Pan robi na zajmowanym stanowisku??
Czemu ma służyć nadruk na pismach MON: ”Służymy Niepodległej” (czyli PODLEGŁEJ NATO, a właściwie USrAelowi)? No to jakiej OJCZYŹNIE służył Pana Ojciec??
Czy zamierza Pan zwrócić pieniążki, jakie „tamta Ojczyzna” łożyła na Pana darmowe przedszkole, szkołę podstawową, szkołę średnia oraz studia??
Czy pełne podporządkowanie firm ochroniarskich „chroniących” obiekty wojskowe pod IDF oraz Mossadowi to dowód, że służycie niepodległej???
Czy Pan ma aktualne badania lekarskie??? (przedtem wymagane od ministra ON)?? Antoś walnięty o brzozę miał: jedno z Rybnika (oddział zamknięty) i drugie z „Dziekanki” w Gnieźnie…

Dionizy Sołobodowski
Pułkownik WP w rezerwie

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 10 paź 2022, 19:35 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
W epoce postprawdy zatriumfuje już tylko propaganda. Mogę powiedzieć tylko: Po moim trupie. Osobiście dołożę starań, by Jerzy Urban doczekał się uczciwej opowieści na swój temat. Uczciwej, a więc takiej, która obnaża jego potworność - zadeklarował Morawiecki.

No i fajnie, ale mnie bardziej interesuje opowieść prawdziwa o tatuniu Pinokia, bo to różnie mowią i piszą

ps. podoba mi się wyrażenie pajaca:  JU to perwersyjny dziadek
a podoba się bo pasuje jak ulał do tatusia krzywogębnego matoła, tatuś znany był z tego, że się afiszował z kochankami


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 18 lis 2022, 21:35 
Offline

Rejestracja: 19 maja 2021, 17:36
Posty: 64
Podziwicie? Mateusz o rakiecie gadał z 30 min a jakie wnioski wyciągnął to nawet Maciarewiczowi kopara spadła:lol:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lis 2022, 21:39 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
E tam, Duda lepszy : na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta, Prezydent Andrzej Duda w Przewodowie: ,,(…)Staram się wspierać Prezydenta Wołodymyra Zełenskiego w tej trudnej sytuacji.”
Czyli współczuje komediantowi, ktory do dziś idzie w zaparte


Załączniki:
w zaparte.jpg
w zaparte.jpg [ 50.53 KiB | Przeglądany 2708 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 lis 2022, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Lukrecja pisze:
E tam, Duda lepszy : na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta, Prezydent Andrzej Duda w Przewodowie: ,,(…)Staram się wspierać Prezydenta Wołodymyra Zełenskiego w tej trudnej sytuacji.”
Czyli współczuje komediantowi, ktory do dziś idzie w zaparte

Ale ruscy komicy i prześmiewcy zrobili go w wała udając Macrona . wyPAD wypaplał wszystlko dukając przez telefon po "anglijsku" w swoim unikalnym stylu.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 gru 2022, 20:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Ksiądz współpracował z SB. Morawiecki tanio kupił od niego działki
Sąd Okręgowy w Lublinie orzekł, że ks. Sławomir Żarski jest kłamcą lustracyjnym. Wbrew składanym poświadczeniom, okazało się, że aż do 1990 roku był tajnym współpracownikiem SB - donosi "Gazeta Wyborcza". Żarski w trakcie rządów PiS został mianowany na generała. To także on sprzedał Mateuszowi Morawieckiemu, zdecydowanie poniżej wartości, działki we wrocławskim Oporowie.
============
Czyli co? Obniżona emerytura… Ale co to za sąd czyli sędzia, który orzeka wbrew dyspozycjom premiera? Bo trudno uwierzyć aby Pan Premier nie wiedział od kogo kupuje…
Obrazek

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 gru 2022, 17:23 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
.


Załączniki:
matołusz.jpg
matołusz.jpg [ 89.02 KiB | Przeglądany 2460 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 02 mar 2023, 21:04 
Offline

Rejestracja: 05 mar 2021, 16:40
Posty: 313
A jeszcze niedawno Vatousz-Krzywagęba:


Załączniki:
a jeszcze w 2020 roku.jpg
a jeszcze w 2020 roku.jpg [ 96.77 KiB | Przeglądany 1591 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 28 mar 2023, 20:28 
Offline

Rejestracja: 03 maja 2021, 16:25
Posty: 279
.


Załączniki:
kombinuje.jpg
kombinuje.jpg [ 64.28 KiB | Przeglądany 1337 razy ]
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 01 lip 2023, 8:12 
Offline

Rejestracja: 07 mar 2021, 12:50
Posty: 307
wykopki


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 147, 148, 149, 150, 151  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group