forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 12:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 11 sty 2019, 17:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pani Zritko ja Panią bardzo szanuję. I naprawdę podziwiam za wiarę. Ja ją z początkiem nowego roku chyba straciłem. Nie chcę deprecjonować Nowackiej i Biedronia lub ludzi do nich podobnych, broń bobrze. Niestety tak mi się wydaje, że Polacy nie są warci takich ludzi i ich wysiłku. Wie Pani jaka wartość dla katopolaka jest najważniejsza? Pełny bandzioch. Reszta się nie liczy. Wartości? Cóż to dla katopolaka jest?

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2019, 17:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
Boruch pisze:
Wie Pani jaka wartość dla katopolaka jest najważniejsza? Pełny bandzioch. Reszta się nie liczy. Wartości? Cóż to dla katopolaka jest?


Wiem dokładnie.
Dlatego trzeba dziękować, że ktoś jeszcze gdzieś tam chce poruszać te tematy.
Cicha woda brzegi rwie...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2019, 17:47 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Wiesz Zrita, już mam to w pięcie.
10 lat temu jakoś prowadziłam rozmowy emaliowe z chłopakami z Faktów i mitów, i tak mi fanzolili, "kropla drąży skałę". :lol:
Aż przegoniwszy Palikota, polska tłuszcza zanurzyła się jeszcze bardziej w gównie, a skała uskaliła się jeszcze bardziej.
Nic dziwnego, takie Kosiniaki i podobne mu zawodowe pasożyty mają na uwadze tylko "rodzinę na swym", a tłuszcza jak to tłuszcza, siedzi i pierdzi i się cieszy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2019, 18:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 11:32
Posty: 8281
Lokalizacja: zza wrót
maerose pisze:
Wiesz Zrita, już mam to w pięcie.
10 lat temu jakoś prowadziłam rozmowy emaliowe z chłopakami z Faktów i mitów, i tak mi fanzolili, "kropla drąży skałę". :lol:
Aż przegoniwszy Palikota, polska tłuszcza zanurzyła się jeszcze bardziej w gównie, a skała uskaliła się jeszcze bardziej.
Nic dziwnego, takie Kosiniaki i podobne mu zawodowe pasożyty mają na uwadze tylko "rodzinę na swym", a tłuszcza jak to tłuszcza, siedzi i pierdzi i się cieszy.


No ja to wszystko wiem, trochę już żyję i doświadczenie mam.
Wiem, że nic nie robić to gorzej niż umrzeć.
Dlatego zawsze chodzę na wybory, choć nie zawsze ten ostateczny wybór jest
potem moim wyborem.Tak jak ten przed trzema laty.
Ale później mogę sobie powiedzieć, że trudno, byłam, ale wyszło inaczej.
Większość wybrała inaczej niż ja.
Ale może być też w przyszłości, że większość wybierze tak jak ja.
Dlatego zawsze chodzę na wybory.
To jest miecz w moim ręku, którym mogę dysponować.
A że nie zawsze trafi...

_________________
Nie bierzcie życia tak poważnie i tak nie wyjdziecie z niego żywi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 sty 2019, 19:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Co z tego, że chodzimy na wybory i może nawet przyjdzie taki dzień, że wygrają ci, na których liczymy. Oni i tak nie zrobią tego o czym dziś tak głośno mówia, np rozdział kościoła od państwa. Zawsze będzie jakieś ale.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 19:20 
maerose pisze:
Aż przegoniwszy Palikota, polska tłuszcza zanurzyła się jeszcze bardziej w gównie,


Przepraszam za pardą, kto przegonił Palikota? O wiele pamiętam, posły Palikocie zara po
przykręceniu tabliczki rzuciły się do reklamowania elektrycznych rowerów, albo Rydzykowego
multipleksa. Część w miesiąc po wyborach zbiegła do konkurencji, jak babsztyl na którego
głosowałem, albo zapalnik forumowej leworucji - poseł Brambora. Sam Palikot się błaźnił
mataczeniem, jakoby swojej parafii nie mógł znaleźć celem skutecznej apostazji, do której
wprzódy namawiał. Nikt więc Palikota nie przeganiał, a po prostu okazał się Palikot wydmuszką
jak Tymiński. Był Palikot taką Kinder niespodzianką opakowaną w pozłotko, wewnątrz której
wyborcy spodziewali się remedium na watykańskiego raka toczącego Polskę od wieków, ale
gdy je odwinęli z pozłotka, zjedli cienką czekoladę i otworzyli, miast oczekiwanej antyklerykalnej
zawartości usłyszeli ciche - pffff pakikotowej wybździny i ujrzeli pustkę łbów jego posłów.
Należy przeto odróżnić przegonienie, od niedania drugiej szansy oszustowi, układającemu się z
wrogami własnego elektoratu.


Na górę
  
 
Post: 12 sty 2019, 19:35 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
A z tym się zgadzam. Z tym ze i wynik nie był rezultatem jakiegoś wielkiego antyklerykalizmu Polaków i oczekiwań rzesz a chwilowej fali oburzenia na szopki pod krzyżem smoleńskim. Teraz już nie do powtórzenia.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 19:50 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4687
Boruch pisze:
... za suwerena taki katolski motłoch nic tu zmieć się nie może....



I właśnie ze tak myśli a często i sugeruje i mówi (bo się na forum, fejscie czy innym twiwtku wyrwie opozycja to idioci i lanie dostawać będzie.

Bo motłoch aż tak głupi nie jest aby na kogoś kto ich za motłoch, bydło, patologie, nieudaczników, ciemnotę. leni, pasożytów uważa z radością glosować.
I nie tylko o 500+ chodzi ale właśnie o odzyskanie choćby cienia godności - nawet tylko werbalnie- bo nikt ich pogardą motłochem nie nazywa i win za wszystko nie przypisuje.
Od 30 lat tymi co się nie powiodło w nowej rzeczywistości się gardzi. Obarcza winą za ich dolę a nawet za klęski budżetu i kryzysy bo roszczeniowi, bo przywilejem bo rozdmuchany socjal, renty itp bo chcą zarabiać a gospodarka się dusi bo niekonkurencyjna przez ich żądania.

W życiu jak w fizyce każda akcja spotyka się z reakcją. Jak kimś gardzisz to nie dziw się ze tobą gardzą i łżeelit i innych takich wyzywają.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 20:11 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Komandor pisze:
Boruch pisze:
... za suwerena taki katolski motłoch nic tu zmieć się nie może....



I właśnie ze tak myśli a często i sugeruje i mówi (bo się na forum, fejscie czy innym twiwtku wyrwie opozycja to idioci i lanie dostawać będzie.

Bo motłoch aż tak głupi nie jest aby na kogoś kto ich za motłoch, bydło, patologie, nieudaczników, ciemnotę. leni, pasożytów uważa z radością glosować.
I nie tylko o 500+ chodzi ale właśnie o odzyskanie choćby cienia godności - nawet tylko werbalnie- bo nikt ich pogardą motłochem nie nazywa i win za wszystko nie przypisuje.
Od 30 lat tymi co się nie powiodło w nowej rzeczywistości się gardzi. Obarcza winą za ich dolę a nawet za klęski budżetu i kryzysy bo roszczeniowi, bo przywilejem bo rozdmuchany socjal, renty itp bo chcą zarabiać a gospodarka się dusi bo niekonkurencyjna przez ich żądania.

W życiu jak w fizyce każda akcja spotyka się z reakcją. Jak kimś gardzisz to nie dziw się ze tobą gardzą i łżeelit i innych takich wyzywają.




Pan zdaje się nie pojmować, że prawica perfidnie tych ludzi wykorzystuje. Wykorzystuje ich sytuację. A człowiek dorosły wszak ma rozum i powinien myśleć. Co o takich ludziach powiedzieć, którzy nie mają świadomości co wokół nich na co dzień się dzieje? Przecież dziś już nie ma dnia aby nie było doniesień o większych i mniejszych podłościach rządzących. Skala jakiej w Polsce jeszcze nie notowano. A tu jak Pan przeczyta sondaże, o ile im wierzyć, bo dlaczego mam nie wierzyć, nadal dla bandyterki 40% poparcia. Co o takim suwerenie powiedzieć?

Pan chyba zapomina, albo nie słyszał jakie kalumnie spadają na zwykłych Polaków, na tych co to nie z prawicą. Jakiej reakcji Pan się spodziewa? Nie zwykłem proszę Pana popierać i kryć złodziei i bandytów. A tych co popierają nazywam tak jak na to zasługują.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2019, 20:16 
Komandor pisze:
A z tym się zgadzam. Z tym ze i wynik nie był rezultatem jakiegoś wielkiego antyklerykalizmu Polaków i oczekiwań
rzesz a chwilowej fali oburzenia na szopki pod krzyżem smoleńskim. Teraz już nie do powtórzenia.


To po raz wtóry podkreślę, że piszę z własnej perspektywy i dla mnie antyklerykalizm był najważniejszy
i tak jak się dałem łatwo złapać, tak też szybko zwymiotowałem widząc Palikota stawiającego kapliczkę
i jego posłów popierających żądania Rydzyka,


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group