forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 08 paź 2017, 8:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 wrz 2014, 1:12
Posty: 6422
Lokalizacja: Mokolodi - Okavango
Coś mi się zdaje, że tu chodzi właśnie o to dupczenie;
ktoś by chciał podupczyć, ktoś inny zostać w końcu wydupczonym.
Umówcie się w końcu i dajcie innym odpocząć od was 8-)

_________________
Kobieta mnie bije - nigdy nie należy wierzyć informacjom niezdementowanym.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 8:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Korepetycji z zakresu umiejętności uczonych w podstawówce musisz szukać gdzieś indziej.
Boruch pisze:
Nadal brak odpowiedzi na moje pytanie skąd Pan powziął informację, że Petru finansuje swoje miłostki do Pani Schmidt z kiesy Państwa. Nie kręć krętaczu to nie jest dowód na twoją obłudę. W końcu od ciebie czegoś się nauczyłem No dawaj krętaczu.:mrgreen:

Ty nic nie jesteś wstanie się nauczyć, a naukę zacznij od czytania ze zrozumieniem bajkopisarzu.
Poza tym masz tu zdecydowanie większy problem niż twoje upośledzenie.

Bum...
Zabawne...

------------------------------

Killashandra Ree pisze:
Wynika z tego wszystkiego,że jednak nie jestem mitomanką, a już miałam taką nadzieję, jak zwykle-złudną......No to jeszcze jedna próba
Nie wiem, czy to wystarczy na uzyskanie miana mitomanki, ale już więcej ,zaiste, w tym temacie wycisnąć z siebie nie zdołam.
:

Masz tylko zauważalny problem z nieuważnym czytaniem, co rodzi dość zabawne następstwa w postaci zawartości tego co piszesz...

Cytuj:
Szmatławiec coś sugerował

Tygodnik nie różniący się niczym konkretnym od innych, mieści się w czołówce razem z wybiórczą, Onet, WP itp
Tygodnik opublikował konkretny artykuł z konkretnymi informacjami, które wywołały konkretną i śmieszną w skutkach reakcję Petru.
Cytuj:
, za te sugestie poseł chciał pozwać szmatławiec o przeprosiny, ostatecznie wycofał pozew, a szmatławiec z r e z y g n o w a ł z dochodzenia jakichkolwiek kosztów, w tym sądowych- dla mnie jest to jasne- nie mieli dowodów na posła, takich niezbitych, i w sądzie sprawa by się, kolokwialnie mówiąc- rypła,

Ciekawa logika i zabawna...
To co dla ciebie wydaje się być oczywiste, takie być nie musi i nie jest.
To tylko twoja opinia wynikająca z nieuważnego czytania i usilnego dopasowania komunikatu prasowego do twojej wizji rozwoju ewentualnego procesu, z którego Petru jak widać musiał zrezygnować bo nie był wstanie udowodnić złej woli dziennikarza który opublikował artykuł.

Twoja argumentacja jest sofizmatem, czyli manipulacją opartą na przekręcaniu faktów.

A to są fakty.
Najpierw Petru poprzez proces próbuje odwrócić uwagę od tego, że wydaje publiczne pieniądze na cele mało publiczne
Cytuj:
W pozwie, który trafił do stołecznego SO Petru domagał się przeprosin za podanie „nieprawdziwych informacji dotyczących okoliczności wyjazdów służbowych związanych ze sprawowaniem przez niego funkcji posła, w tym bezpodstawne zarzucenie mu nieprawidłowości w wykorzystywaniu publicznych pieniędzy do celów prywatnych”.

A gdy informacje podane przez tygodnik okazują się nie do podważenia, Petru wycofuje pozew.
Cytuj:
Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci”


Cytuj:
a jedyną atrakcją byłyby intymne szczegóły z życia powoda.

To również z twojej strony manipulowanie, w odniesieniu do informacji dostępnych publicznie.

Cytuj:
Zgodnie a regulaminem sejmowym wystarczy oświadczenie posła, że wydatki poniósł w związku z wykonywaniem mandatu.Tak więc,nawet, gdyby gzili się na ludzkich oczach, publicznie, nic z formalnej strony im zrobić nie można.Gdyby było można, to z pewnością psy gończe ekipy rządzącej dawno by to wywlekły- daty noclegów dotyczą, zdaje się, maja i czerwca 2016...?

Nieuważnie czytasz.
Autor artykułu ujawniającego zachowanie Petru zapowiedział kontynuację, a brak reakcji Sejmu do tej pory, nie oznacza,że takiej reakcji nie będzie po tym jak Petru podkulił ogon i wycofał powództwo.
Nadinterpretujesz co staje się dla ciebie typową reakcją spowodowaną niezrozumieniem tekstu.

Cytuj:
Brak niepodważalnych dowodów to jedna sprawa

To kolejna próba manipulacji oparta na twoich wcześniejszych sofizmatach.
To nie redakcja/dziennikarz pozywa do sądu, a robi to Petru.
Nikt nie pisze artykułów śledczych dlatego, żeby się sądzić. Sąd nie jest stroną reprezentującą dziennikarzy dla uwiarygodnienia ich artykułów.

.
Cytuj:
Pominęłam ważną kwestię w tych dywagacjach- Nickusia o tym wspomniała- , mianowicie, k t o stoi za tą partyjką, która z marginalnym wsparciem jednak do sejmu się dostała.Nacisków na gazetę wykluczyć nie można.
I żeby było jasne- nigdy nie popierałam p.Petru i jemu podobnych, bo to moim zdaniem -kombinatorzy i banksterzy.

Dobrze, ze i tu zostawiłaś sobie furtkę do ewentualne wybrnięcia z tego co pisałaś wcześniej.
Jedna ze wskazówek do poszukiwań...


Załączniki:
Opozycja.jpg
Opozycja.jpg [ 38.22 KiB | Przeglądany 2869 razy ]


Ostatnio zmieniony 08 paź 2017, 8:37 przez Bronto, łącznie zmieniany 1 raz
Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 8:33 
kum pisze:
gotowke zebrana przez dziadkow szmalcownikow juz dawno sie rozeszla

Rozeszła się, bo widać, nie wiele polscy szmalcownicy od Żydów jej wzięli, jednak, nie każda tak szybko się rozeszła, byli tacy, co wzięli tak wiele, że do dzisiaj pozostały im fortuny, na przykład żydowski ojciec Żyda Sorosa, współuczestnika holokaustu, zebrał jej tak wiele, że jego żydowski syn do dzisiaj jest miliarderem. No i to chyba nie polscy, a żydowscy szmalcownicy w gettach żydowskich sporządzali listy Żydów do transportów śmierci do obozów zagłady i to żydowskim szmalcownikom za skreślenie z tych list, bogaci Żydzi oddawali całe swoje majątki. No i żaden polski szmalcownik nie był etatowym funkcjonariuszem Gestapo, jak było nimi tysiące Żydów, a dziesiątki tysięcy Żydów, tajnymi agentami Gestapo biorącymi czynny udział w holokauście. Polscy szmalcownicy, to pojedyncze lumpy, tak nieliczni, że nie opłacało się Niemcom nawet tego drobiazgu zorganizować w jaką sformalizowaną niemiecką strukturę, co innego kilkadziesiąt tysięcy Żydów z zapałem uczestniczących w holokauście, tych Niemcy zorganizowali w formalną strukturę Urzędu Bezpieczeństwa Rzeszy. W ogóle, to taki dziwny przypadek w całej Europie, że Polacy, jako jedyni nie stworzyli żadnej zorganizowanej struktury współpracującej z Niemcami w eksterminacji Żydów, natomiast, wszystkie humanistyczne ludy Europy, czy to, poprzez swoje władze państwowe, czy różne humanistyczne organizacje pozarządowe brały czynny udział we współpracy z Niemcami w eksterminacji Żydów w sposób zorganizowany. I dlatego właśnie humanistyczny świat wespół z Żydami, tak humanistycznie domaga się humanistycznej prawdy historycznej, aby humanistycznie wskazywała Polaków, jako sprawców holokaustu i jak widać, humanistyczna prawda ma w Panu, Panie Kumie, humanistycznego zwolennika.


Na górę
  
 
Post: 08 paź 2017, 8:47 
stanax pisze:
dajcie innym odpocząć od was

Otóż to, obiektywna bezstronność Pana Stanaxa nie może już znieść tej plugawie subiektywnej tendencyjności wobec Pana Ryszarda, najwyższa już pora, aby zając się obiektywnie złodziejstwem putina (mała litera zamierzona, duża nie należy się temu łajdakowi).


Na górę
  
 
Post: 08 paź 2017, 8:57 
kum pisze:
Nie w glowie Pnu Bronto panskie zapytywajki.

Jak Pan widzi, Panie Bronto, Pan Kum też nie widzi zestawienia faktur Petru i Schmidt za wspólne pobyty w hotelach, za co otrzymali zwrot z pieniędzy publicznych od administracji sejmu. Ale na szczęście nie jest całkiem ślepy, potrafi jeszcze dostrzec polskich szmalcowników i to tak bystro, że nawet dostrzega ich w definicji dokumentu.


Na górę
  
 
Post: 08 paź 2017, 10:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Osoba wycofuje pozew bo gazeta nie ma dowodów?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 10:54 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Brontasiu nie zapodał jeszcze, czy ten Petru był całkowicie bez swetru, a to bardzo ważna kwestia


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 11:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
maerose pisze:
Brontasiu nie zapodał jeszcze, czy ten Petru był całkowicie bez swetru, a to bardzo ważna kwestia

Podczas seksu to chyba normalne?

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 11:28 
Offline

Rejestracja: 02 wrz 2014, 17:32
Posty: 8006
Jednak chciałabym wiedzieć, i czy Pani Joanna była w kapciach i sprawdzona wariografem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 11:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:15
Posty: 16796
Nic nie poradzę na Pani perwersję.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group