forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 18 kwie 2024, 16:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 wrz 2019, 12:54 
Ja blisko 20 lat, i czasem ( rzadko) nie rozumiem, ale ona jest z Venus. ;)


Na górę
  
 
Post: 24 paź 2019, 21:48 
Krążące sępy nad Schetyną.
Nie z mojej bajki ten facet ale słuchając członków jego własnej partii po wyborach, odnoszę dziwne wrażenie, że drapieżniki w PO poczuły świeżą krew i rozpoczęły polowanie. Tą "krwią" są nowe, intratne pozycje, choćby przywódcy partii.
KO przegrało wybory, z której strony by na liczby nie patrzeć ale jednocześni,e dzięki strategii Schetyny, w swój specyficzny sposób wygrało. Utrzymało się na rynku politycznym.
Oczywiście Czarzasty ograł Schetynę w wyborach do Parlamentu Europejskiego wprowadzając pięciu starych czerwonych sługusów starego systemu ale to nie Schetyny wina. Służby zadbały by ich reprezentanci znaleźli się w PE z poparciem kilku mściwych, głosujących na tę czerwoną szarańczę.
Dziś członkowie partii, kiedyś znanej pod nazwą Platforma Obywatelska, zwłaszcza ci wszyscy wielbiciele Tuska, doskoczyli Schetynie do gardła chcąc na dobre przegryźć mu aortę i go wykrwawić. Skutek tego jest łatwy do przewidzenia.
W tzw. KO nastąpi rozłam. Część tuskowa utworzy nowy twór, pod przywództwem być może Budki lub figurantki Błońskiej, za sznurki których pociągać będzie z PE sam Tusk. Druga część, pozostanie pod butem Schetyny i przyjmując nazwę Polska Partia Liberalna (lub coś w tym stylu) będzie nadal stosowała metody zamętu w umysłach swych wyborców.
Programy będą dla kraju takie jak były, czyli żadne. Trochę pierdoł o ekonomii, bezsensowne propozycje prospołeczne, wasalstwo obronno wojskowe. Sporo straszenia PiS, nacjonalizmem, obrona homosiów i wszystko co odstaje od normalności. Część tuskowa, rozpocznie ekspansję na Polskę z samej UE, szantaż finansowy, chęć wymiany społecznej na mieszane, obsobaczanie polskiej tradycji i kultury, pozorne ruchy mające na celu łączenie opozycji w monolit a tak naprawdę to nic innego jak zgarnianie elektoratu przed następnymi wyborami, by wreszcie dostać się na powrót do koryta i wesprzeć finansowo kulejące od czterech lat Niemcy i Francję, zasilając kasą polskiego podatnika.
Wspominać będziemy ostatnie czasy przywództwa Schetyny jako czasy spokoju i miłej rozrywki. Pewnie wspomnimy, że były to czasy kultury politycznej bo to co się teraz szykuje, to będzie krwawa jatka, a sygnałem do jej rozpoczęcia, będą wybory prezydenckie. Mam tylko nadzieję, że europejscy konserwatyści pójdą wreszcie po rozum do głowy i utworzą wspólny poważny front.
Bez tej mobilizacji sił i elektoratu, szans na przetrwanie PE, prawa strona nie ma żadnych.


Na górę
  
 
Post: 14 lis 2019, 17:50 
Znów o PO i Schetynie.
W styczniu planowane są POKO wybory szefa partii. Na stanowisko pcha się pani poseł Mucha (ta od sportu i trzeciej ligi hokeja) oraz pan poseł Budka. Jakoś nie widzę, tych kandydatur jako skuteczne i z siłą przebicia. Schetyna zapytany czy będzie startował ponownie, stwierdził (prawidłowo), że nie można zostawić przywództwa ot tak sobie. Tylko czy koleżanki i koledzy podobnie patrzą na rzeczywistość jak ich teraźniejszy szef? Chyba nie. I jak się wydaje, nie ze względów na aspiracje powrotu do władzy a raczej na zaspokojenie swoich prywatnych apetytów.
Pod uwagę brana jest także Kidawa-Błońska. Byłaby to dla niej całkiem przyzwoita trampolina przy stracie na stanowisko prezydenta. Jest jednak mało wyrazista, bez charyzmy, niezwykle wpływowa i chyba uzależniona od układów wewnętrznych.
Schetyna ma dobrą pamięć i podejrzewam, że nie wybacza "zdrady", kopania go po kostkach czy też pod nim i tworzenie grupy przeciwstawnej do jego stanowiska. Zemści się? Pewnie tak ale coby nie uczynił, to będzie to ze szkodą dla całej koalicji. Chyba, że ...... postawi na koalicjanta "świeżą krew". Tego jednak stara wiara by mu nie darowała, szczególnie samorządowe rewiry. Tam stary układ PO jest nie do tknięcia. Zdyscyplinowany i lojalny ( Tuskowi na niekorzyść Schetyny) dyktuje warunki. Prawa ręka Schetyny, jest człowiekiem o "zmiennych nastrojach" i bardzo szybko może przemienić się z przyjaciela we wroga. Chyba, że Schetyna zmieni "prawą rękę" i oprze się na tych, którzy stać będą przy nim i bronić jak twierdzy. Ciekawe to wszystko będzie, już się nie mogę doczekać tej gry. Gry, która zdecyduje nie tylko o nowej nazwie partii startującej za 4 lata w wyborach, oczywiście także o profilu a nawet o formie w jakiej przetrwa i pod czyim przywództwem. Nie wykluczam nawet rozłamu ale pod warunkiem, że Tusk wyznaczy swojego człowieka do poprowadzenia jego "filii".


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2019, 11:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 wrz 2014, 14:47
Posty: 2614
Zaczynaj a obchodzić nowego marszałka senatu. Już kopią co tam ma w szufladach i na kontach oraz w szafie pod pościelą. Tym sposobem też mogą go odesłać na emeryturę jeszcze szybciej niż zacz al urzędowanie.
Niezawodne w takich sprawach ABW i Ska/
=========
Dziwne że tylko z panem Banasiem mają problem.

_________________
Religia jest obrazą godności człowieka! Rzymski katolicyzm jest najbardziej niemoralną religią w całej historii ludzkości, to szkoła fałszu, obłudy, hipokryzji, szalbierstwa i cynizmu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2019, 16:58 
MagnificencjaS pisze:
Zaczynaj a obchodzić nowego marszałka senatu. Już kopią co tam ma w szufladach i na kontach oraz w szafie pod pościelą. Tym sposobem też mogą go odesłać na emeryturę jeszcze szybciej niż zacz al urzędowanie.
Niezawodne w takich sprawach ABW i Ska/
=========
Dziwne że tylko z panem Banasiem mają problem.



Obowiązkiem jego przedstawić stan swojego majątku. Takie jest prawo. I jeszcze to $500 bez faktury na czasopisma medyczne. Darł na wydrę. A szpital pod jego zarządami zbankrutował.


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2019, 18:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Jakie są dowody poza pomówieniem na FB czy tam Twitterze.

Jedyny dowód w tej sprawie to wpis na Facebooku ekstrawaganckiej zwolenniczki PiS ze Szczecina, rozpowszechniony przez blogera Dariusza Mateckiego, znanego m.in. z promowania akcji odkażania Szczecina z LGBT.

Jak ja napiszę, że dawałem mu łapówkę, też uznasz to za dogmat wiary?
Niczym nie poparty wpis baby związanej z pisem ma być dowodem?
Równie dobrze mogła napisać, że on jest ludożercą. Byłoby to tak samo wiarygodne.
Ja pierdolę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 lis 2019, 20:38 
Wielki Wezyr pisze:
Jakie są dowody poza pomówieniem na FB czy tam Twitterze.

Jedyny dowód w tej sprawie to wpis na Facebooku ekstrawaganckiej zwolenniczki PiS ze Szczecina, rozpowszechniony przez blogera Dariusza Mateckiego, znanego m.in. z promowania akcji odkażania Szczecina z LGBT.

Jak ja napiszę, że dawałem mu łapówkę, też uznasz to za dogmat wiary?
Niczym nie poparty wpis baby związanej z pisem ma być dowodem?
Równie dobrze mogła napisać, że on jest ludożercą. Byłoby to tak samo wiarygodne.
Ja pierdolę.


Ona bierze odpowiedzialność za swoje słowa i zdaje się, że ma nawet świadka.


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2019, 20:54 
Mus jest doktóra uwalić, bo stanowi un gigantyczne zagrożenie dla PiS.
Zapowiedział korzystanie z prawa Marszałka do dowolnych w terminie
oświadczeń na kanałach Kurwizji - na co pozwala mu prawo. Nadchodzi
więc realne zagrożenie, że elektorat PiS może się dowiedzieć, że jest
jakiś Banaś, że Kłak ma więcej niż sznurki do wiązania trzewików, bo
jakieś wieże chciał budować. Może się nawet dowiedzieć, że zamachu
nie było i emerytury trzeba będzie oskrobać. Powiedział wszak Kłak że:
cyt. "Ludzie nie mogą się dowiedzieć o tym, że kłamiemy" koniec cyt.
Dochtór jest o wiele bardziej niebezpieczny niż Tusk.


Na górę
  
 
Post: 15 lis 2019, 21:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 19:22
Posty: 14868
Lokalizacja: Nad Bałtykiem
Malina pisze:
Wielki Wezyr pisze:
Jakie są dowody poza pomówieniem na FB czy tam Twitterze.

Jedyny dowód w tej sprawie to wpis na Facebooku ekstrawaganckiej zwolenniczki PiS ze Szczecina, rozpowszechniony przez blogera Dariusza Mateckiego, znanego m.in. z promowania akcji odkażania Szczecina z LGBT.

Jak ja napiszę, że dawałem mu łapówkę, też uznasz to za dogmat wiary?
Niczym nie poparty wpis baby związanej z pisem ma być dowodem?
Równie dobrze mogła napisać, że on jest ludożercą. Byłoby to tak samo wiarygodne.
Ja pierdolę.


Ona bierze odpowiedzialność za swoje słowa i zdaje się, że ma nawet świadka.


To dobrze, że bierze odpowiedzialność, bo szykuje się pozew o pomówienie.
Więc będzie miała okazję dowieść w sądzie swoich słów.
Tak, czy owak, póki co, to tylko niczym nie potwierdzone pomówienie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 16 lis 2019, 21:04 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Wielki Wezyr pisze:
Jak ja napiszę, że dawałem mu łapówkę, też uznasz to za dogmat wiary?

Nie, nie uznamy za dogmat wiary/ Wtedy cię po prostu wsadzimy. Może nawet na 8 czy 12 lat. :lol: :lol: :lol:


Cytuj:
Art. 229

§ 1. Kto udziela lub obiecuje udzielić korzyści majątkowej lub osobistej osobie pełniącej funkcję publiczną w związku z pełnieniem tej funkcji, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 3. Jeżeli sprawca czynu określonego w § 1 działa, aby skłonić osobę pełniącą funkcję publiczną do naruszenia przepisów prawa lub udziela albo obiecuje udzielić takiej osobie korzyści majątkowej lub osobistej za naruszenie przepisów prawa, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

§ 4. Kto osobie pełniącej funkcję publiczną, w związku z pełnieniem tej funkcji, udziela albo obiecuje udzielić korzyści majątkowej znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group