forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 11:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 14 sty 2020, 12:53 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
No też ładny.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2020, 13:48 
Duda i tak wygra, nawet z ładniejszymi. Widziałam reakcje ludzi przy okazji jego wizyty, mężczyźni, kobiety, popadali wręcz w egzaltację. Na twarzach malowała się radość i duma. Były też łzy wzruszenia. Ludzie pchali się po wspólne fotki, przepychali swoje dzieci do zdjęć, coś niesamowitego.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2020, 14:03 
Ja również, chociaż zastanawiam się czy nie olać tych wyborów. Nigdy tego nie robiłam, naiwnie wierząc że mój głos ma znaczenie.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2020, 14:13 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Ma znaczenie. co prawda w masie ale jednak.
Jakby tak jak Ty np Dudziarze pomyśleli bo Komorowski ma już w kieszeni żyrandol to by Duduś w podróż za jeden grosz nie pojechał.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2020, 15:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 paź 2014, 16:51
Posty: 4286
Dlatego tez w tym przypadku moze byc podobnie - PIS pewny swego moze przegrac z kandydatem opozycji.
I wszystko jedno z ktorym, miny pisiorow beda bezcenne :D
Tylko trzeba glosowac.

_________________
Ave Seitan!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2020, 15:44 
Jak to było? Optymizm umiera pierwszy,mój wczoraj konał w męczarniach. Do tej pory sądziłam, że takie rzeczy widzi się w reportażach z Korei bądź na koncertach Beatlesów.
Ci ludzie muszą zacząć przymierać głodem by spadły klapki z oczu, chociaż może i wtedy, to będzie wina Tuska.


Na górę
  
 
Post: 14 sty 2020, 17:42 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
I tego opozycja nie potrafi. Trafić do ludu. Tego prostego. Zwykłego. Którego najwięcej. Wszędzie.
A nie tylko, ze nie potrafi ale nawet nie widzi, że trzeba próbować.
I ze wygrają bo Najsztub na marsz 1000 tóg pójdzie.
A powinien się schować we kącie i nie wychylać.
Bo co taki prosty czlek pomyśli? Klika!!!
Jedna wielka banda.
Najsztub (bez prawka, badań pojazdu, ubezpieczenia) babcie na pasach zabił (nie zabił ale to nieważne) , sędzia kumpel albo kumpel kumpla, go uniewinnił, on teraz z sędzią pod pachę w pochodzie... a biedny człowiek się potknie to wsadzą, nawet niewinnego, na 20 lat. Jak tego chłopaka. Bo bidny i bez znajomków.

I ja tam Najsztubowi nie wróg ale dla dobra sprawy mógłby się chociaż nie wychylać. Inni podobnie.

No ale jak w tytule. Opozycja i wspierające je elity intelektualne (hahahaha) to idioci. Zadufani w sobie idioci. I dopóki nie dotrze do nich, ta diagnoza to będą brali w tyłek jeszcze długo. Bo bez właściwej diagnozy nie można dobrać kuracji.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2020, 18:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
korbaczeska pisze:
Dlatego tez w tym przypadku moze byc podobnie - PIS pewny swego moze przegrac z kandydatem opozycji.
I wszystko jedno z ktorym, miny pisiorow beda bezcenne :D
Tylko trzeba glosowac.

A jak to jest możliwe gdy Adrian nie jeździ już po powiatach, lecz rozpoczął turne po pipidówach i gminach . Ocenia to tak niejaki Łapiński , w tym wypadku mówi prawdę.
Cytuj:
Dla mniejszych miejscowości wizyta głowy państwa to duże wydarzenie. Przyjeżdża ogólnopolska telewizja, za bezpieczeństwo odpowiadają komandosi i SOP. Ludzie widzą, że przyjechał do nich majestat ......


Takego elektora jest w PiS-landzie zdecydowanie więcej. To wiocha i pipidówy zrobią Maliniakowi 2 kadencję.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2020, 18:18 
Offline

Rejestracja: 11 gru 2018, 16:59
Posty: 4689
Nie, nie należy do tego podchodzić na zasadzie bo wiocha i pipidówy (bieda, ciemnota, patologia itp) zrobią komuś kolejną kadencję, prychnąć, walnąć focha i się obrazić. Tak to sobie można się obrażać i usprawiedliwiać do usranej politycznej śmierci.

Tu trzeba myśleć co zrobić by ta wiocha i pipidówy zrobiły kadencję dla nas.

Bo kurwa tych elit i tym co wydaje, że elitami są, jest może 30% i to podzielonych a tej hołoty i wiochy to co najmniej 50%. Reszta nie wie czy są elitami czy hołotą i się waha albo nic nie robi.

I do elit elitarnych musi dotrzeć, że 50% było, jest i zawsze będzie więcej niż 30%. No ale one intelektualisty humanisty. Matematyka im obca - takie tam wyniczki odejmowanka i inne takie, gorzej niż fartuszki w przedszkolu.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 14 sty 2020, 18:43 przez Komandor, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 14 sty 2020, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2014, 2:49
Posty: 7256
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Pełna zgoda Komandorze, lecz ja mam tą wiochę i pipidówy na co dzień i wiem co to jest i jak to myśli. Owszem są rodzynki, ale to pojedyncze i raczej wolą siedzieć cicho. Co do wiochy to nie radze z nimi zaczynać dyskusji na temat PiS-lamu, a szczególnie presesa i Anżeja - to faktycznie ich majestat , wręcz bożki. Za najłagodniejsze krytyczne zdanie można natychmiast dostać w "ryja" nie mówiąc o wrzaskach i obelgach. A te elyty elitarne praktycznie nic nie robią, czy ktoś ich widział właśnie w tych pipidówach ? Nawet w 2015-tym Antek wioskowy głupek jeździł po remizach OSP i gardłował o mordzie smoleńskim, o tym jak PiS-lam dobrze zrobi prawdziwym Polakom , inni jego kolesie tez tak robili - efekt znany. PO,PSL, LSD, nie było na to stać, lub sie nie opłacało , a jak wyszło każdy doświadczył na własnej dupie. Do tych elyt elytarnych obecnie to też nie dociera i efekt będzie taki jak w dwóch poprzednich wybiorach z 2019 - go.

_________________
***** ***


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 194 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group