forum.nie.com.pl

Forum Tygodnika Nie
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 11:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 89  Następna
Autor Wiadomość
Post: 07 paź 2017, 20:04 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2017, 18:53
Posty: 95
.


Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 20:54 przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 20:10 
Boruch zapewnia o swojej bezstronnej antypatii do wszystkich kanalii ze sceny politycznej.
Tu poniżej, małą literą daje wyraz swojej antypatii dla PiS-u.
Boruch pisze:
małego siwego zgreda z Żoliborza

Boruch pisze:
wizerunek macierewicza


A tu dużą literą wyraża swoją, jak zapewnia szczerze, antypatię do Nowoczesnej.
Boruch pisze:
Pan Ryszard

Ta szczera bezstronność szczerego borucha, bardzo wzruszyła Pana Baryckiego, łzy po policzkach pociekły mu ze wzruszenia.

PS. Identycznie szczerze bezstronna wobec formacji politycznych jest nasza owinięta w jedwabie Pani Ree. Dała tu już nie raz wyraz swej szczerej bezstronności, domagając się obiektywizmu w ocenie ludzi z PiS-u, jak teraz tu domaga się obiektywizmu w ocenie Petru. Co tu dużo gadać, Pan Barycki wziął sobie Panią Ree, za przykład szczerej bezstronności.


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2017, 20:23 
Offline

Rejestracja: 14 wrz 2017, 18:53
Posty: 95
.


Ostatnio zmieniony 31 paź 2017, 22:31 przez Angua, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 20:32 
To wynika z wielkiej troski humanistów o bezpieczeństwo wartości humanistycznych, bo nie ma na świecie bardziej od faktów śmiertelnego zagrożenia dla humanizmu i stąd tak wielki humanistyczny wysiłek humanistów w walce z nosicielami morderczych dla humanizmu faktów.


Na górę
  
 
Post: 07 paź 2017, 20:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Pan pszerarzony pisze:
Ta szczera bezstronność szczerego borucha, bardzo wzruszyła Pana Baryckiego, łzy po policzkach pociekły mu ze wzruszenia.



I jakże się Pan Boruch zdenerwował, że Pan Przerarzony sługus przecież tępy plebs i tępa kreatura, głąb, nie to co Ban Barycki inteligient, humanista, sojalista odkrył zamiary i charakter prawdziwy Borucha. Obrazek

ps.

Pan Boruch nadal jednak domaga się stanowczo odpowiedzi od Pana Bronto na zadane pytanie z jakich to pieniędzy Pan Ryszard korzysta balując z Panią Schmidt.

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 07 paź 2017, 21:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 6151
Zabawne...
Boruch pisze:
z jakich to pieniędzy Pan Ryszard korzysta balując z Panią Schmidt.


Literuj tak długo aż zrozumiesz cokolwiek upośledzony bajkopisarzu.

Cytuj:
W pozwie, który trafił do stołecznego SO Petru domagał się przeprosin za podanie „nieprawdziwych informacji dotyczących okoliczności wyjazdów służbowych związanych ze sprawowaniem przez niego funkcji posła, w tym bezpodstawne zarzucenie mu nieprawidłowości w wykorzystywaniu publicznych pieniędzy do celów prywatnych”.

Cytuj:
Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci”

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 7:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 lip 2016, 18:59
Posty: 17117
Nadal brak odpowiedzi na moje pytanie skąd Pan powziął informację, że Petru finansuje swoje miłostki do Pani Schmidt z kiesy Państwa. Nie kręć krętaczu to nie jest dowód na twoją obłudę. W końcu od ciebie czegoś się nauczyłem No dawaj krętaczu.:mrgreen:

_________________
Aby długo i szczęśliwie żyć, oddychaj przez nos i miej zamknięte usta.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 7:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 wrz 2014, 16:57
Posty: 7657
Lokalizacja: Ballybran, a jakże
Wynika z tego wszystkiego,że jednak nie jestem mitomanką, a już miałam taką nadzieję, jak zwykle-złudną......No to jeszcze jedna próba :
Szmatławiec coś sugerował, za te sugestie poseł chciał pozwać szmatławiec o przeprosiny, ostatecznie wycofał pozew, a szmatławiec z r e z y g n o w a ł z dochodzenia jakichkolwiek kosztów, w tym sądowych- dla mnie jest to jasne- nie mieli dowodów na posła, takich niezbitych, i w sądzie sprawa by się, kolokwialnie mówiąc- rypła, a jedyną atrakcją byłyby intymne szczegóły z życia powoda. Zgodnie a regulaminem sejmowym wystarczy oświadczenie posła, że wydatki poniósł w związku z wykonywaniem mandatu.Tak więc,nawet, gdyby gzili się na ludzkich oczach, publicznie, nic z formalnej strony im zrobić nie można.Gdyby było można, to z pewnością psy gończe ekipy rządzącej dawno by to wywlekły- daty noclegów dotyczą, zdaje się, maja i czerwca 2016...?Brak niepodważalnych dowodów to jedna sprawa.Pominęłam ważną kwestię w tych dywagacjach- Nickusia o tym wspomniała- , mianowicie, k t o stoi za tą partyjką, która z marginalnym wsparciem jednak do sejmu się dostała.Nacisków na gazetę wykluczyć nie można.
I żeby było jasne- nigdy nie popierałam p.Petru i jemu podobnych, bo to moim zdaniem -kombinatorzy i banksterzy.
Nie wiem, czy to wystarczy na uzyskanie miana mitomanki, ale już więcej ,zaiste, w tym temacie wycisnąć z siebie nie zdołam.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 7:32 
Offline

Rejestracja: 10 mar 2015, 8:25
Posty: 2040
Boruch pisze:
Nadal brak odpowiedzi na moje pytanie skąd Pan powziął informację, że Petru finansuje swoje miłostki do Pani Schmidt z kiesy Państwa. Nie kręć krętaczu to nie jest dowód na twoją obłudę. W końcu od ciebie czegoś się nauczyłem No dawaj krętaczu.:mrgreen:

Panie Boruch,
Nie w glowie Pnu Bronto panskie zapytywajki. Pan Bronto jest zazdrosny do szalenstwa o pania posel Schmidt a nie przyzna sie ze gotowke zebrana przez dziadkow szmalcownikow juz dawno sie rozeszla.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 08 paź 2017, 7:59 
Bronto pisze:
Cytuj:
Pełnomocnik lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru wycofał pozew przeciw wydawcy tygodnika „Sieci”. Chodziło o publikację dot. wyjazdów Petru i posłanki Joanny Schmidt oraz sugestie, że wykorzystywano na ten cel publiczne pieniądze.

W piątek przed Sądem Okręgowym w Warszawie miał się rozpocząć cywilny proces Petru z wydawcą tygodnika „Sieci”. Pełnomocnik lidera Nowoczesnej mec. Maciej Ślusarek oświadczył jednak na początku posiedzenia sądu, że wycofuje pozew i rezygnuje z roszczeń zawartych w tym pozwie.

W odpowiedzi pełnomocnik pozwanych mec. Dariusz Pluta oświadczył, że jego mocodawcy nie będą dochodzić zwrotu kosztów sądowych w tej sprawie.


Obrazek



Na suchą info w wykonaniu Bronto posypały się na niego jak zwykle posty pełne miłości :lol:

Nie pisał nic na temat powodów wycofania pozwu przez Petru, nie pisał nic na temat powodów odstąpienia przez pozwanego od dochodzenia kosztów sądowych, nie pisał o podwójnej moralności podróżników.

I cóż się stało dalej? Ano posypały się jak zwykle gromy, ale na Bronto :shock:

Świat się dowiedział że stajesz na drodze miłości tych dwojga wspaniałych, prawych, zacnych i zakochanych...
Killa...pisze, że mogli się dupczyć prawnie poprawnie bo napisali notatkę służbową. Wszystko jest w porządku. To było DUPCZENIE SŁUŻBOWE I poprawne politycznie :lol:



Gdyby się jednak okazało, że nie mieli żadnych partyjnych ani poselskich zadań do wykonania w czasie tych podróży, no cóż.....


Na górę
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 889 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 89  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group